Şimdi Ara

Elektrikli Kona Haziran Sonu Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, şirketin yıllık üretim ve ihracat hedefleri hakkında Bloomberg HT’nin sorularını yanıtladı.

Murat Berkel, Hyundai’nin 2021 yılı hedefleri hakkında yaptığı konuşmasında, bu sene otomotiv pazarını 750 bin civarı öngördüklerini ve 2021’de 34 binin üzerinde araç satışı hedeflediklerini söyledi. Geçtiğimiz yıl perakende odaklı satışlar gerçekleştirdiklerini kaydeden Berkel, bu yıl ihracatta yüzde 11’lik bir artış öngördüklerini açıkladı.

Mayıs başı Bayon

Mayıs ortası Yeni Tuscon

Haziran sonu Kona Electric

Temmuz sonu Santa Fe PHEV

• Kime satarlarsa satsinlar bu ülkede yaşamak lux artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelsin gelmesine de kaça gelecek bütün mesele bu...350 binin üzerinde gelecekse almayayım, kalsın...

• Güzel araba tanıtımını izlemiştim
  • 500 bin civarına gelecek.

• ilk çıktığında çok beğenmiştim, ilerde bundan alırım ailemize diye kafamda belirlemiştim ama bu fiyatlardan sonra hayal olarak kalacak gibi.

• Bu listede ulaşılabilmesi en kolay araç herhalde bayon olacak. O da mayısta piyasa uçmazsa tabi ki.

• 149.000 TL den gelirse iddalı bir satış rakamına ulaşabilir

• Şuan elektrikli olarak Türkiye de en mantıklı araç ama fiyat sıkıntı
  • İş işten geçti artık. Ötv zammından sonra gelmesinin bi anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

gelsin gelmesine de kaça gelecek bütün mesele bu...350 binin üzerinde gelecekse almayayım, kalsın...

Yeni ötv zamından sonra en üst dilime giriyor 600k dan aşağıya beklemiyorum şahsen 2030 a kadar bize elektrikli melektrikli araba yok hocam. (2030 yılında IC araba ile aynı olacak fiyatlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikliarabasever -- 10 Mart 2021; 1:29:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.