Şimdi Ara

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ*** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
35
Favori
222.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baberti

ERA SM-15...69 LİRA...

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ***

Ben bu ürünün benzerini bimden almıştım.tam bir hayal kırıklığı.ızgarayla alakası yok.haşlama desem haşlama değil.ızgara hiç değil acayip birşey yapıyor.lezzet sıfır.kapaklı ızgaralarda ızgara tadı olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

quote:

ERA SM-15...69 LİRA...

Ben bu ürünün benzerini bimden almıştım.tam bir hayal kırıklığı.ızgarayla alakası yok.haşlama desem haşlama değil.ızgara hiç değil acayip birşey yapıyor.lezzet sıfır.kapaklı ızgaralarda ızgara tadı olmuyor.

bende CVS DN-210 var hiç fena değil, özellikle tavuk baget ve çupra balıkta çok iyi...
    10 dak. önceden yakıyorum ızgarayı kapağı kapalı olarak, sonra kapağı açıp hızlıca balığı veya tavuğu dizip hemen kapatıyorum...etrafa yağ sıçratmadan güzel ızgaralar yapıyorum...

sizdeki ürünün ısıtma gücü yani watt düşükse sorun olabilir belki, yavaş ısınan ızgara etleri kurutur ve saman gibi olur...

bense korkmaz elite a330 üstü açık ızgaradan pek memnun değilim açıkçası...
    CVS DN-210...

korkmaz elite a330...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 29 Mart 2014; 20:02:42 >

• Arkadaşlar hangisini alalım şimdi? Benim amacım yağsız(kendi yağıyla) evde ızgara(tavuk, et, balık vs..) yapabilmek. Hangisini tavsiye edersiniz?
  • geçen sene anneme Philips HD6320 Çift yönlü ızgara aldım memnunum ama 1500 watt az geliyor kesinlikle ama kesinlikle varsa 1800-2000watt üstü alın. tavukta çok bekliyorum kırmızı eti kesinlikle pişirmiyor
  • ERA'lar 1.100 ve 1.200 W olduğu için pişirme süresi uzuyor. Bende Era SM-18 var, memnun değilim.
    Aksu marka olanlar 1.500 W, onlardan almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

ERA'lar 1.100 ve 1.200 W olduğu için pişirme süresi uzuyor. Bende Era SM-18 var, memnun değilim.
    Aksu marka olanlar 1.500 W, onlardan almayı düşünüyorum.
    REMTA VE SİLVER MARKALARININ DA SİMTON GİBİ BÜFE TİP IZGARALARI VAR, BAZI MODELLER EVE UYGUN GİBİ, REMTA 170 SİLVER 230 LİRA...

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ******ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 26 Ekim 2014; 16:10:39 >

• Arkadaşlar tavuk ve antirikot gibi etleri pişirmek için hangi ızgarayı tavsiye edersiniz 200 liraya kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Arkadaşlar tavuk ve antirikot gibi etleri pişirmek için hangi ızgarayı tavsiye edersiniz 200 liraya kadar.

yukarıda tavsiye listesinde 2.sıradaki ürün olabilir...terracotta kiremit, 189 lira...

https://www.perabulvari.com/kampanya/esse/2876/jata%C2%A0terracotta%C2%A0grill/121848

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 22 Haziran 2014; 22:28:41 >

• Fakir COOKWELL Cam Kapaklı Elektrikli Izgara
    Bu essensoya çok benziyor.Watt dan başka fark göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanmat

Fakir COOKWELL Cam Kapaklı Elektrikli Izgara
    Bu essensoya çok benziyor.Watt dan başka fark göremedim.

aynı üründen başka markalarda da vardır belki, biri üretince diğerleri de aynısından ürettiriyor...
    fakir bu tür ürünlerde çok tercih edeceğim bir marka değil benim için...ikisi arasında essenso tercih ederim...
  • yakında arçelik bayii varsa k-2210 modelini de inceleyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 19 Ağustos 2014; 14:22:56 >
  • 1500 w diyor.Pişirmeyi etkiler mi?
  • quote:

1500 w diyor.Pişirmeyi etkiler mi?

kapaklı olduğu için etkilemez...ama ızgara yüzeyi biraz küçük...
  • quote:

Bir de eletrolüx var.Fakat kapaksız.
    http://www.kliksa.com/urun/electrolux-etg-340-dumansiz-elektrikli-izgara/980002194?gclid=COLAhbidn8ACFZMRtAod8AwANg

electrolüx daha kaliteli olabilir kendi üretiyorsa tabii...

yüzey sıcaklığı 230 yazıyor, arçelik'te de aynı değer verilmiş...biri 2200 watt diğeri 1500 watt ama yüzey sıcaklığı aynı...

• Hepsiburadada kişiye özel indirimde elektrolux 130 a geliyor.Gerçi kliksada 140 civarı.Bu fiyata alınır mı?Sadece kapağı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanmat -- 19 Ağustos 2014; 20:52:59 >
  • quote:

Hepsiburadada kişiye özel indirimde elektrolux 130 a geliyor.Gerçi kliksada 140 civarı.Bu fiyata alınır mı?Sadece kapağı yok.

alınır hocam, üzerine bir kapak uydurursunuz daha sonra...

ama diğer yandan essenso hazır kapaklı zaten...
  • quote:

quote:

Hepsiburadada kişiye özel indirimde elektrolux 130 a geliyor.Gerçi kliksada 140 civarı.Bu fiyata alınır mı?Sadece kapağı yok.

Baberti hocam,
    bu ürünü inceleyebildiniz mi?
    Yorum alabilir miyim?
    Elektrolüx et340
    http://www.kliksa.com/urun/electrolux-etg-340-dumansiz-elektrikli-izgara/980002194

• quote:

quote:

quote:

Baberti hocam,
    bu ürünü inceleyebildiniz mi?
    Yorum alabilir miyim?
    Elektrolüx et340
    http://www.kliksa.com/urun/electrolux-etg-340-dumansiz-elektrikli-izgara/980002194

piyasada görmedim ama electrolüx kötü ürün yapmaz/yaptırmaz kanaatimce...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.