Şimdi Ara

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ*** (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
780
Cevap
35
Favori
222.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayberty

gazzella ...

gazzella kargom bugün geldi,sürat kargo denilen firma nasıl becerdi bilmiyorum ızgara yanı ve taban plastiğini kırmış,aldığım yerle görüştüm bugün geri gönderdim,bakalım inşallah yenisi sağlam gelir.
  • sensei111 S kullanıcısına yanıt
    bazen böyle sorunlar çıkar ama sağlık olsun yeter ki yenisi sağlam gelsin ...
  • 1200W'lık Era SM18 kullanıyordum, pişirme performansı iyi sayılır; eskidiği için yen bir ızgara alacağım.
    80 TL civarında satılan 1500W'lık Aksu T30 ŞişFish kullananlar, tavsiye eder misiniz? Bazı yorumlarda geç pişirdiğini okudum.
  • quote:

bazen böyle sorunlar çıkar ama sağlık olsun yeter ki yenisi sağlam gelsin ...

1 den 5 e kadar pişirme seçeneği var,kanat-köfte,balık vs için hangi ısı kademesini kullanalım?
  • sensei111 S kullanıcısına yanıt
    tost ve ızgara makinelerinde istisnasız her zaman en yüksek değeri kullanırım, şaşmaz ...
    hatta zamanında tost makinemin termostatını bile iptal etmiştim yeter ki daha fazla ısınsın diye ...
    ızgarada yüksek ısıyı severim etin-tavuğun-balığın dışını mühürlemek açısından ...
    ben en üst kademeyi tercih ederim ancak siz etin türüne göre ayarı belirleyebilir ve deneme yanılmayla tecrübe edinebilirsiniz ...
  • quote:

tost ve ızgara makinelerinde istisnasız her zaman en yüksek değeri kullanırım, şaşmaz ...
    hatta zamanında tost makinemin termostatını bile iptal etmiştim yeter ki daha fazla ısınsın diye ...
    ızgarada yüksek ısıyı severim etin-tavuğun-balığın dışını mühürlemek açısından ...
    ben en üst kademeyi tercih ederim ancak siz etin türüne göre ayarı belirleyebilir ve deneme yanılmayla tecrübe edinebilirsiniz ...

cevabınız için teşekkür ederim..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/emsan-feel-steel-grill-elektrikli-izgara-333163721

aldım ilk defa elektrikli ızgarayı deneyeceğim hayırlısı.
  • kurtbey02 K kullanıcısına yanıt
    130 lira fiyatı gayet uygun hayırlı olsun ...
    ancak bir süre sonra "keşke kapaklı ızgara alsaydım" demezsiniz umarım ...
  • Arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır tefal family fakat artık plakalar yapıştırıyor,değiştirmek istiyorum,bu kalitede ürün tavsiyeniz ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    tefal family grill kalitesinde ürün bulmak zor, daha üst seviye olarak Weber Q 1400 ve Weber Q 2400 modelleri var ama çok pahalı ...
    ızgara sağlamsa ilk çözüm olarak tefalin yedek plakalarını yetkili servisten sorabilirsiniz ...
    diğer alternatifler;
    gazzella brb-3000 barbecue
    profilo peı-0990b
    olimpist komple mutfak
    olimpist pişirme robotu
    ...
  • https://www.hepsiburada.com/hiper-varyete-elektrikli-izgara-duz-versiyon-pm-mthipvry
    Bir de bunun şişli versiyonu var. Hepsiburadada yorumlar fena değil. Ne düşünüyorsunuz?
  • takip
  • ....
  • sinbo sbg-7116 (cam kapaklı) ürünü tavsiye edermisiniz. Alınır mı ne diyorsunuz.
  • xkanax X kullanıcısına yanıt
    alınır ...
  • Kapakli mi kapaksiz mi tavsiye ederseniz arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akel AB661 Ocak Başı Camlı Çift Telli Kapaklı Elektrikli Izgara Aldım Üründen Memnum Kaldım Ürünle İlgili Video Çektim Almak İsteyenlere İzlemelerini Tavsiye Ederim...
    https://youtu.be/SiPo1rXTUXM
    https://youtu.be/wBIdB3ua18w
  • VVizard kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ...
    izleme penceresi güzelmiş ...

@VVizard
  • murat1407 kullanıcısına yanıt
    kesinlikle kapaklı ...

@murat1407
  • quote:

hayırlı olsun ...
    izleme penceresi güzelmiş ...

@VVizard
    Teşekkür Ederim
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.