Şimdi Ara

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ*** (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
35
Favori
222.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diyebiliriz ama 1-2 gün daha kullanıp ondan sonra başarılı veya değil diye yorum yapmam daha doğru olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ***

Evet akşam denemesini yaptım beklentilerimi çok aşağıda tutarak almıştım fakat gel görki beni çok şaşırttı. İlk defa kullandığım için bazı acemiliklerim oldu. Mesela cihaz ile gelen klipsler vardı bunların ne işe yarayacağını çözemediğim için bir kenara kaldırdım. Etleri şişe geçirip makine içine koyup çalıştırınca etler aşağıya doğru ısındıkça kaymaya başladı. Bende anladımki klipsleri altına takarak aşağıya kaymasını engelleyebilirmişim. Süresini bilemedim 25 dk civarı tuttum etler fazla kaldığı için biraz kurudu ama tadı çok iyiydi. Yarın tekrar deniyeceğim ve süreyi 15 dk filan tutup birde o şekilde tadına bakacağım. Oğlum et yemez 4.5 yaşında dır kendisi o bile bayıldı 2. şişi istedi ama maalesef yoktu. 3. kişi için bile makine yetersiz kalıyor gibi geldi. Ben hazır paket adanalardan aldım kağıt gibiydi belki ondan yetersiz gelmiş olabilir. Tavuk ve et deniyerek tekrar yazacağım. Fiyatına göre bence gayet iyi bir ürün ben n11 den kupon filan derken 110 tl ye aldım.

Bugün tekrar adana denedim ve adanaları daha şişman yapıp 15 dk tuttum. Sonuç muhteşemde evde yediğim en iyi kebap oldu. Ek olarak tavuk kanatlarınida koydum onlarda 20 dk civarı durdular ve sonuç çok çok iyiydi. ilk günün acemisi olarak 2. Gün daha güzel oldu. Cihazı alacaklara kesinlikle tavsiye ederim. Kebap, tavuk kanatları ve yanlarına konserve patlıcan salatasi ile akşam akşam beklemediğim ziyafet yaşadım. Parasıni şimdiden çıkarttı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• soar S kullanıcısına yanıt
    Sizin tecrübelerinize göre karar vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sudo -- 26 Temmuz 2017; 23:15:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel "kapaklı model" tavsiyelerim;

olimpist ızgara (tüplü veya elektrikli, cam kapaklı)
    profilo pei0990b (cam kapaklı)
    gazzella brb-3000 barbecue (cam kapaklı)
    arnica ızgr-01 (cam kapaklı)
    arçelik k-2210 (cam kapaklı)
    era sm-18 balıkçı (kapaklı, tepsili)
    aksu t-30 şişfish (kapaklı, balık ızgaralı)
    era sm-5 jett (kapaklı, alt-üst çift rezistanslı)
  • 23 şubat 2017'de a101'de SİNBO SBG-7116 model cam kapaklı ızgara 99,90 liraya satışta, görünümü hiç fena değil görürsem daha net yazarım ama ucuz ızgara arayanlar şimdiden akıllarına yazsınlar ...

• Kusura bakmayın yeni gordum mesajınızı, ancak cevap verebiliyorum. Cok memnunum demekten ziyade isimi görüyor diye ozetleyebilirim. Kömür tadi beklemiyorsan temizliği kolay olsun diyorsan ve pisirme icin ortalama 30 dk beklersen memnun kalirsin. Pratik ve sağlıklı beslenme icin öneririm. Aman aman bir lezzet beklemeyin ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soar -- 19 Şubat 2017; 2:10:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

23 şubat 2017'de a101'de SİNBO SBG-7116 model cam kapaklı ızgara 99,90 liraya satışta, görünümü hiç fena değil görürsem daha net yazarım ama ucuz ızgara arayanlar şimdiden akıllarına yazsınlar ...

Bundan aldım A101'den. Izgara kısmı granit kaplama, kaplama oldukça kaliteli duruyor. Cam kapağı da güzel ve kaliteli duruyor. Çıkartılabilen kablolu termostat haricinde her parçası bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Izgara kısmı ve cam kapağı haricinde plastik malzeme kullanılmış. Hatta camı tutan bölüm de plastik ama yüksek ısıya dayanabilen plastik kullanılmış olmalı ki ızgaraya temas eden yerleri var bu plastik malzemelerin.

Henüz birşey pişirmedim ama çalışıp çalışmadığını denemek amaçlı çalıştırdım, çok çabuk ısındı çok şaşırdım. Çalıştığında herhangi rahatsız edici bir koku duymadım. Akşam tavuk yapacağız bakalım nasıl olacak. Deneyimi sizinle paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myd -- 23 Şubat 2017; 15:55:2 >

• myd kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, yorumlarınızı bekliyoruz ...
  • Teşekkür ederim İlk deneme biraz acemi işi oldu ama çok memnun kaldım. Tavukları kalın kalın ızgaraya atmama rağmen çok güzel pişirdi, 8 dakikada falan resimdekilerin hepsini pişirdim. Tavukları daha ince ayarlasaydım heralde yarısı kadar sürerdi diye düşünüyorum.

Resistansın büyük bölümü, ızgaranın tırtıklı olan yerinde olduğundan o kısım daha iyi pişirme yapıyor. Et vb. orada pişirmek, biber domates vs gibi diğerlerini düz kısımda pişirmek daha uygun olacaktır.

Temizlemesi de çok kolay, granit herhangi bir tavayı temizler gibi temizleyebiliyorsunuz. Daha bulaşık makinesine atacak kadar kirlenmedi, elde yıkadık, çok kirlendiğinde makineye atarım

Genel olarak; tavsiye ederim, ilk denememde memnun kaldım, parasını hak ediyor bence

• myd kullanıcısına yanıt
    afiyet olsun güle güle kullanın, ızgara tavsiyesi isteyenlere önerilir denendi onaylandı ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Gazzella brb-3000'in boyutları nedir acaba? Bilen var mı?
  • sezing kullanıcısına yanıt
    benim de bu hoşuma gitti. aldınız mı, memnun kaldınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Selam üstad tost makinesi delonghi 1012 veya breville 820 gibi ürünler aldıktan sonra bu tarz ızgaraya gerek var mı sence ?

http://www.hepsiburada.com/cucinox-gi1020b-elektrikli-izgara-p-MTCUCGI1020B

http://www.aynigunkargo.com/fakir-cookwell-elektrikli-izgara?ref=akakce&v=1.60.1

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/delonghi-bg500-barbeku-izgara-grill-273181006

https://www.homend.com.tr/grilliant-1402-elektrikli-izgara

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_tefal-optigrill-elektrikli-ızgara-makinesi-1128809.html?etcc_med=Price+Search+Engine&utm_medium=pse&utm_source=akakce&utm_campaign=pse&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&etcc_ori=akakce.com&et_lid=99&et_cid=99&v=1.49.1

Bunlardan hangisini tercih edeyim sence .birde cucinox ve delonghi döküm mü ? fakir ve homend döküm müş de o açıdan avantajlı olur sanırım cucinox 60 tl delonghi 108 tl ye homend 189 tl ye alabiliyorum bu arada başka bu tarz önereceğin cihaz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord0909 -- 1 Nisan 2017; 2:26:07 >

• lord0909 kullanıcısına yanıt
    delonghi veya breville tost makinesi alınca bunlara gerek kalmaz ...
    http://www.aynigunkargo.com/fakir-cookwell-elektrikli-izgara?ref=akakce&v=1.60.1

Tefal nasıl sence üstad çok fonksiyonlu görünüyor.ayrıca bu tefal yurtdışında en çok satılan cihazmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    linkteki tefal değil ...

breville ve delonghi daha iyi ...
    https://www.amazon.de/gp/buy/spc/handlers/display.html?hasWorkingJavascript=1 473 tl garanti yurtiçi geçmiyormuş

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/delonghi-cgh1012d-multigrill-6-pisirme-273607595. 925 tl ye mal oluyor çek ve puanla hangisini alayım hcm senle iki katı fiyat farkı var

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.