Şimdi Ara

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ*** (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
780
Cevap
35
Favori
222.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bide era sm5 jett su ile kullanılıyor. bunun +sı -si var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarceloCarrusca

essenso hiçbiyerde satılmıyor.

Bide era sm5 jett su ile kullanılıyor. bunun +sı -si var mı ?

essenso iyi üründü çok sattı belki yeni model için üretimine son vermişlerdir...
    tüm ızgaralarda bir bardak su konur eraya özgü bir şey değil, etler kurumasın diye su ekleniyor, su konmasa da ızgara yapıyor sorun yok...
    era 5 çift rezistanslıdır bence ızgara için iyi bir seçenek...
  • tamam sipariş verdim bile :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarceloCarrusca

tamam sipariş verdim bile :D

hayırlı olsun ...
  • Fakir Cookwell 'de yaşadığınız pişirme sorununu çözebildiniz mi?
    Ürünü tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysuleymany

Fakir Cookwell 'de yaşadığınız pişirme sorununu çözebildiniz mi?
    Ürünü tavsiye eder misiniz?

Sorunu çözemedim. Fırsat bulup servise de götüremedim. Ürün bu şekildemi çalışıyor yoksa sorun benim üründemi bilmiyorum.
    Ama şuan itibariyle konuşmam gerekirse beklemenizi öneririm. Kemikli tavuk but için konuşuyorum şuan yaklaşık 70-80 dklık bir pişirme süresi sözkonusu. Beklenecek gibi değil. Onun dısında ürünün kozmetik olarak temizlik vs. olarak hiçbir sorunu yok ama en önemli görevi pişirmeyi geç yapınca olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: winger37
    ...Kemikli tavuk but için konuşuyorum şuan yaklaşık 70-80 dklık bir pişirme süresi sözkonusu. Beklenecek gibi değil.

70-80 dak. çok uzun süre...
    bende cvs kapaklı ızgara ve olimpist var, ön ısıtmayı saymıyorum yarım saat yeterli oluyor but için...
    ikna oldum fakirlerde termostat sorunu kesinlikle KRONİK...çünkü aynı ürünün ESSENSO markalısı var (look cook) genelde onu tavsiye ediyorum, alan üyelerden böyle bir şikayet gelmedi...
    fakirler konusunda açıkçası hep bir çekincem olmuştur kendi yaşadığım tecrübeyi de sayarsak...
    şimdi servise götürseniz normal diyebilirler, bence müşteri hizmetlerine mesaj gönderin aynı ürünün başka markalısında böyle bir durum yok diye örnek gösterin, onlar sizi servise yönlendirsin...inşallah ilgilenirler...

• Evet, 70-80 dk çok uzun.
    Piyasada Essenso maalesef yok.
    Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

...Kemikli tavuk but için konuşuyorum şuan yaklaşık 70-80 dklık bir pişirme süresi sözkonusu. Beklenecek gibi değil.

70-80 dak. çok uzun süre...
    bende cvs kapaklı ızgara ve olimpist var, ön ısıtmayı saymıyorum yarım saat yeterli oluyor but için...
    ikna oldum fakirlerde termostat sorunu kesinlikle KRONİK...çünkü aynı ürünün ESSENSO markalısı var (look cook) genelde onu tavsiye ediyorum, alan üyelerden böyle bir şikayet gelmedi...
    fakirler konusunda açıkçası hep bir çekincem olmuştur kendi yaşadığım tecrübeyi de sayarsak...
    şimdi servise götürseniz normal diyebilirler, bence müşteri hizmetlerine mesaj gönderin aynı ürünün başka markalısında böyle bir durum yok diye örnek gösterin, onlar sizi servise yönlendirsin...inşallah ilgilenirler...

ben müşteri hizmetleri ile görüşmüştüm. Onlarda teknik ekipteki arkadaşa danışarak üründe duraklama olmaması gerektiğini söylemişlerdi. Gerekirse servisin yanından onları aramamı söylediler. Bu hafta sonu uygun bir zamanda artık gemileri yakıp gideceğim. Bakalım ne olacak boşu boşuna 160 liramı çöpe atmak istemem.

• quote:

ben müşteri hizmetleri ile görüşmüştüm. Onlarda teknik ekipteki arkadaşa danışarak üründe duraklama olmaması gerektiğini söylemişlerdi. Gerekirse servisin yanından onları aramamı söylediler. Bu hafta sonu uygun bir zamanda artık gemileri yakıp gideceğim. Bakalım ne olacak boşu boşuna 160 liramı çöpe atmak istemem.

böyle söyledilerse iyi, o halde araya çok zaman girmeden götürün...müşteri hizmetlerinin yönlendirdiğini bilirse servis daha iyi ilgilenir diye umuyorum çünkü benzer bir süreci ben de yaşadım etkili oluyor...inşallah olumlu sonuçlanır...

• quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

böyle söyledilerse iyi, o halde araya çok zaman girmeden götürün...müşteri hizmetlerinin yönlendirdiğini bilirse servis daha iyi ilgilenir diye umuyorum çünkü benzer bir süreci ben de yaşadım etkili oluyor...inşallah olumlu sonuçlanır...

Evet bakalım götüreceğim inşallah çözüm olur. Ama çalışma sistemi 3 dk çalış 2 dk rölanti şeklinde ise ben bu makineyle uzun zaman geçiremem. elektrik parasıyla başedemem:)

• iyi günler bu döküm yarı oluklu endüstüriyel elektrikli izgaraları kullanan var mı aramızda ? tavsiyede bulunmak isteyen ?
  • winger37 W kullanıcısına yanıt
    merhabalar, fakir coockwell ile ilgili sorununuz çözüldümü acaba.
    fakir ve gazzalle arasında kaldım.
    kenwood ile gazella birbirine çok benziyor. fakat gazelle bilinmedik bir marka ve servisi yok sanırım.
    varmı tavsiyesi olcak arkadaş. bu ürünler hakkında.
  • elnino__ E kullanıcısına yanıt
    fakirlerle ilgili şikayetlerin başında termostat problemi geliyor, bu durumda riske girmemek lazım...
    philips hd-6360 güzel bir ürün ancak onun da termostat sorunu yaşattığı şikayetleri okudum...
    bulabilirseniz "essenso look cook" iyidir...kapaklı olarak "arçelik k-2210" incelenebilir...
    era sm-5, sm-18 ve olimpist diğer seçenekler...

@elnino__
  • Philips HD4417/20 2000 W Elektrikli Izgara kullanıyorum 3 yıldır çok memnunum . soğumaması için düşük ısıda üstünde sıcak tutulabiliniyor. altına su koyuluyor kurutmuyor ve aşırı koku yapmadan pişiriyor. tavsiye ederim
  • Hararet elektrikli izgaraya bakin bir internetten cok hizli harika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyanna

Philips HD4417/20 2000 W Elektrikli Izgara kullanıyorum 3 yıldır çok memnunum . soğumaması için düşük ısıda üstünde sıcak tutulabiliniyor. altına su koyuluyor kurutmuyor ve aşırı koku yapmadan pişiriyor. tavsiye ederim

Ben de bu ürünü düşünüyorum. Izgara plakalarıyla ilgili bilgi bulamadım. Plakalar teflon mu döküm mü?
  • teşekkür ederim bilgi için herkese.
    essenso hiçbiyerde yok. fakir hiç içime sinmiyo.philips i araştırıp alıcam sonunda sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnino__

teşekkür ederim bilgi için herkese.
    essenso hiçbiyerde yok. fakir hiç içime sinmiyo.philips i araştırıp alıcam sonunda sanırım.

Yok hocam ilgilenemedim birtürlü araya izin bayram vs. girdi kaldık öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: COTR1923

quote:

Orijinalden alıntı: polyanna

Philips HD4417/20 2000 W Elektrikli Izgara kullanıyorum 3 yıldır çok memnunum . soğumaması için düşük ısıda üstünde sıcak tutulabiliniyor. altına su koyuluyor kurutmuyor ve aşırı koku yapmadan pişiriyor. tavsiye ederim

Ben de bu ürünü düşünüyorum. Izgara plakalarıyla ilgili bilgi bulamadım. Plakalar teflon mu döküm mü?

teflon plakaları .
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.