Şimdi Ara

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ*** (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
35
Favori
222.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Taner kebapçı ile aksu T30 arasında kaldım.Aksu daki termostat beni cezbetti. Ürünleri kullanan varsa yorum almam mümkün mü?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar malum kısıtlamalar geldi cocuklar evde sıkıldı onlara değişiklik olsun dıye balkonda mangal yapmam için kapaklı bi elektrikli mangal tavsiye edermisiniz. genelde tavuk ve balık yaparız arada bir de köfte ve et. şimdiden teşekürler @Bayberty

• 2 sorum olacak

1. sorum: taner 1705 ile taner 1705-t arasındaki fark nedir?
    2. sorum:Aşşagıdaki ıkı urun aynımı? seri nmumaralarını goremedım

https://www.hepsiburada.com/taner-kebapci-elektrikli-izgara-mangal-cift-telli-p-HBV00000NXFP4?magaza=EssaPazarlama

https://www.hepsiburada.com/taner-elektirikli-izgara-kebapci-p-HBV00000EMSYT?magaza=EssaPazarlama

• LeHospitall L kullanıcısına yanıt

linklerdeki modeller arasındaki küçük farkları bilmek mümkün değil, gereksizce ve anlamsızca çok sayıda basit farklar içeren model üretiyorlar, bulduğunuz Taner modelleri aradığınız özelliklere uygun, kapaklı ızgaraların verimliliği iyidir, kullanıcı yorumlarına da bakarsanız iyi olur ...

• Bayberty kullanıcısına yanıt

Tesekurler 188 tl ye kirmizi olanin siparisini verdim. Taner 1705 kebapci imis modeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeHospitall

Tesekurler 188 tl ye kirmizi olanin siparisini verdim. Taner 1705 kebapci imis modeli

Hangi satıcıdan aldınız?En büyük olanı mı?

• huso_ H kullanıcısına yanıt

Evet buyuk boy. https://www.hepsiburada.com/taner-kebapci-elektrikli-izgara-mangal-cift-telli-p-HBV00000NXFP4?magaza=Evimix

Ben essapazarlama saticisindan almistim bu evimix imis. Ben saticidanda urundende memnundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeHospitall -- 2 Mayıs 2021; 15:0:57 >
  • Merhaba; birkaç tane sorum olacak ama cevap verirseniz sevinirim

1- Gazella 3000 ızgaram var, pişirme yaparken daha az duman çıkarmasını sağlayacak bir tavsiyeniz var mıdır?

2- Pişirme yerini daha sağlıklı bir şeyle kaplatma şansımız var mıdır?

3- Birde hangi eti hangi seviyede pişirmemizi tavsiye edersiz.

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: solyanim1903

Merhaba; birkaç tane sorum olacak ama cevap verirseniz sevinirim

1- Gazella 3000 ızgaram var, pişirme yaparken daha az duman çıkarmasını sağlayacak bir tavsiyeniz var mıdır?

2- Pişirme yerini daha sağlıklı bir şeyle kaplatma şansımız var mıdır?

3- Birde hangi eti hangi seviyede pişirmemizi tavsiye edersiz.

Şimdiden teşekkürler.

Izgaralı bölümden yağın aşağıya damlamasını engelleyebilirseniz, daha az duman çıkar.

Pişirme pleytini çıkarıp, sanayideki teneke işleri ile uğraşan zanaatkarlara aynı ölçülerde krom-nikel malzemeden ızgara pleyti yaptırırsanız, en sağlıklı malzemenin üzerinde pişirme yaparsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Izgaralı bölümden yağın aşağıya damlamasını engelleyebilirseniz, daha az duman çıkar.

Pişirme pleytini çıkarıp, sanayideki teneke işleri ile uğraşan zanaatkarlara aynı ölçülerde krom-nikel malzemeden ızgara pleyti yaptırırsanız, en sağlıklı malzemenin üzerinde pişirme yaparsınız.

Alıntıları Göster

çok teşekkürler.

• ***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ***

bu üründen kullanıp memnun olan var mı? et tavuk köfte herseye pişirirken o kadar kurutuyor ki et tüm suyunu salıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: LeHospitall

Arkadaşlar malum kısıtlamalar geldi cocuklar evde sıkıldı onlara değişiklik olsun dıye balkonda mangal yapmam için kapaklı bi elektrikli mangal tavsiye edermisiniz. genelde tavuk ve balık yaparız arada bir de köfte ve et. şimdiden teşekürler @Bayberty

Elektriklilerden uzak durun. tüplü üstten pişirme alın.bende yeni aldım şuan kullanıyorum tüplü üstten pişirme inanılmaz performansı var.Tad olarak kömürün yerini zaten hiçbirşey tutamaz ama bu meret en ufak duman zerresi dahi çıkarmadan inanılmaz pişiriyor hatta kömürden çok daha iyi pişiriyor ve eti yakma olayı yok etler pamuk gibi oluyor. balkonda yapmak zorundada değilsin istersen mutfakta yap hatta salonun ortasına koy yap. duman gerçekten sıfır. Bendekinin markası Yıldız Katlanabilir mangal. Katlanınça el çantası oluyor zaten yorumları inceledim performansından hiçkimse şikayetçi değil öve öve bitiremiyorlardı. İşin ilginç tarafı benim gibi bir mangalmania nın bundan nasıl haberi olmaz. Meğerse uzun yıllardır piyasada varmış.

https://www.hepsiburada.com/yildiz-tuplu-portatif-canta-mangal-pm-hrcnt001

buyur buda link incelemenizi tavsiye ederim. fiyatı biraz pahalı ama elektrikliler i kesinlikle tavsiye etmiyorum zamanında Tefal in ürününü almıştım tamam kaliteli ürün ama ocapın üstüne tava koyup et pişirmekle aynı şeydi. diğer açık rezistanslılar ise eti kurutuyor onlardan aldım bir defa kullanıp attım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

bu üründen kullanıp memnun olan var mı? et tavuk köfte herseye pişirirken o kadar kurutuyor ki et tüm suyunu salıyor..

elektrikli ızgaraların genel sorunu..

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Ben aldım tavuk da bir sıkıntı olmadı.altina fırın kağıdı koyup su ekleyince gayet güzel oluyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • selam @reyha,

bu ürünlerle ilgili tecrübem yok, aslında yeterli olur diye düşünüyordum ancak ürün açıklamalarındaki bazı ifadeler dikkatimi çekti;

• "Sadece ısıtıcı maksatla kullanılır. Pişirme kaynatma ve yemek yapmaz." ...
    • "lokantalarda ve restorantlarda sıcak tutma amacıyla, tencere ısıtma amacıyla kullanılabilmektedir."

bence en azından 2000 watt ve üstü bir model seçmeniz iyi olur ...

diğer bir seçenek ise benim de kullandığım Olimpist tüplü/elektrikli cam kapaklı pişirme robotu ...

eskiden shopping tv'de satılırdı, gayet kullanışlı bir alettir ...

@reyha

• ***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ***www.hepsiburada.com
    Sinbo SBG-7102A Elektrikli Ayaklı Izgara Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/sinbo-sbg-7102a-elektrikli-ayakli-izgara-p-HBV0000036J3V

Bu ürün nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0611284CA

www.hepsiburada.com
    Sinbo SBG-7102A Elektrikli Ayaklı Izgara Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/sinbo-sbg-7102a-elektrikli-ayakli-izgara-p-HBV0000036J3V

Bu ürün nasıldır?

Ben kullanıyorum. Izgara telinin yüksekliğini kendiniz ayarlarsanız, iyi iş çıkarıyor. Şöyle ki;

Cihazın termostat'ı ısıtıcıyı devamlı devrede tutunca, etlerin içi pişmeden, dışı yanıyor. Termostat'ın ayarını kısınca da, termostat'ın tekrar rezistansı devreye sokup çalıştırması uzun sürüyor. Böyle olunca, rezistans devrede iken etler pişiyor, devreden çıkınca pişme duruyor.

Çözümü şöyle buldum; termostat'ın ayarını artırıp, rezistansın devamlı devrede kalmasını sağlıyorum. etler yanmasın diye de, ızgara telinin her iki kenarlarına çıta koyarak, etleri rezistans'tan uzaklaştırdım. Böylece, etler yanmadan kararlı bir şekilde pişmeye devam ediyor. Izgaranın altına su koyarsanız, etler yumuşak pişiyor.

Yalnız tak - çıkar uğraştırıcı olduğu için, cihazın ayaklarını kullanmıyorum. Yerine şöyle bir sehpa kullandım ;

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ***

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

Hocam bumu daha iyi yoksa taner kebapçımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0611284CA

Hocam bumu daha iyi yoksa taner kebapçımı

Bir önceki mesajımı özümsemediniz sanırım. Etlerin yanmaması açısından, rezistans ile ızgara teli arasındaki mesafenin önemli olduğuna dikkat çekmiştim. Özümsemediğiniz için de, iki cihazı karşılaştırmamı istemişsiniz yani...

Taner kebapçı'yı kullanmadım. Termostat'ın rezistansı açıp kapama hassasiyetini bilmiyorum. Taner kebapçı'da rezistans ile ızgara teli arasındaki mesafeyi ayarlamak mümkün değil. Çünkü, Taner Kebapçı kapalı alüminyum muhafazanın içinde pişiriyor.

Diğer taraftan, Taner Kebapçı ile kış şartlarında balkonda kullanılırsa, etler üşümeden pişirilebilir.

Hasılı; Taner Kebapçı'yı tercih edecekseniz, satın alıp, performansını kendiniz gözlemlemelisiniz.

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

Aldım eti kurutmuyor gayet güzel

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.