Şimdi Ara

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
35
Favori
222.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhanmat

Bu ürünü gördünüz mü?
    http://www.sanalpazar.com/Lagrange-319301-Izgara-Makinesi__isp5717425

ilk kez görüyorum...
  • baberti hocam yarın ızgara alacağım nasipse.Ne yapalım?Essensoyu alalım mı?
  • quote:

baberti hocam yarın ızgara alacağım nasipse.Ne yapalım?Essensoyu alalım mı?

kapak avantajıyla look cook modeli iyidir...

gitmişken essenso terracotta kiremit modelini incelemenizi öneririm, bayileri varsa tefal family grill ve emsan feel steel ızgara modellerine de bakın...essenso raclette döküm ızgara da olabilir, alt kısmı pek işe yaramaz ama döküm kalitesi iyi...

haydi hayırlısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

gitmişken essenso terracotta kiremit modelini incelemenizi öneririm, bayileri varsa tefal family grill ve emsan feel steel ızgara modellerine de bakın...essenso raclette döküm ızgara da olabilir, alt kısmı pek işe yaramaz ama döküm kalitesi iyi...

haydi hayırlısı...

Essenso look cook %50+%20 ile 160TL ye alınmıştır.Evde biraz inceledim.Malzeme kalitesi gerçekten güzel.Yardımlarınız için teşekkür ederim.Tost makinesinde de arzum ar 218 alınacak gibi duruyor.Hayırlısı bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baberti

quote:

haydi hayırlısı...

Essenso look cook %50+%20 ile 160TL ye alınmıştır.Evde biraz inceledim.Malzeme kalitesi gerçekten güzel.Yardımlarınız için teşekkür ederim.Tost makinesinde de arzum ar 218 alınacak gibi duruyor.Hayırlısı bakalım.

hayırlı uğurlu olsun erhan bey, güzel günlerde kullanın...
  • Teşekkür ederim.
  • Ürünün kullanma kılavuzunu inceledim.Bu tip cihazların genelde altına su konuluyor.Fakat su koyulmasından bahsetmemiş.Bir de plakayı suya sokmayın diyor.Deterjanlı ıslak bezle temizleyin yazıyor.Bu konularda bilginiz var mı?
  • murat8361 kullanıcısına yanıt
    merhaba elektrikli ızgara ile kömür arasında ki en doğal fark; şu soruyu gündeme taşıyor....lezzet farkı.. bilahare isterseniz bu önemli değilse nerde olsa pişer..
    kömürlü özel yapım ızgaradan yanayım. dış kap en az 2mm paslanmaz krom..Üst muhafaza 1mm krom olabilir ..Aayaklı yada ayaksız (kullanıma göre) Kömür haznesi yeterli.. En önemli kısmı ise kara lama dan kesilmiş ızgara kısmı.. lamalar en 2 cm ortadan dikine eğrilmiş.Ve ızgara açılı duracak yağ haznesi olıcak.. İsteğe göre (bana göre şart) kömür üzerne düzce taşı koyulabilecek...

bu ızgaratarzı hem hızlı hemde sağlıklı her türlü eti pişirmesidir... Aksi halde zehirli et yiyoruzzz.

saygılarrrr..
  • Essenso look cook ile tavuk, köfte ve biftek denedim.Performansını beğendim.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar ben bi ızgara makinesi aldım 35₺ ye bugün tavuk şiş yaptım söylemesi ayıptır, gayet iyidi fakat biraz kuru olmuştu, sebebi ise bütün suyunu aşağı akıtmış olması. Sizce bu durum besin değerini öldürür mü?

220-240V 50-60Hz. 1000w ve kapaklı

Bu alet haftada 5 kere çalışsa elektrik faturasına ne kadar etki eder?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende şu anda Tefal ve philips arasında kaldım. Tefal daha ağır basıyor ama Philips de ekonomik. İkisinide kullanan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaciik

Bende şu anda Tefal ve philips arasında kaldım. Tefal daha ağır basıyor ama Philips de ekonomik. İkisinide kullanan varmı

Ben ikisinide gördüm.Tefal ile philips arasında sadece fiyat farkı yok.Büyüklük ve kalite farkı kendini çok belli ediyor.Ben tercihimi essensodan yana kullandım.
  • tefali koydum kafaya. sizinki hangi modeldi
  • quote:

Bende şu anda Tefal ve philips arasında kaldım. Tefal daha ağır basıyor ama Philips de ekonomik. İkisinide kullanan varmı

bahsettiğiniz tefal family grill ise kesinlikle philipsten üstün...

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ***
  • quote:

tefali koydum kafaya. sizinki hangi modeldi

essenso look cook
  • http://eraizgara.com/sayfalar.asp?LanguageID=1&cid=2&id=9&id2=52 49 tl

Era sm-8 hakkında ne düşünüyorsunuz.

Döküm tepsili olması hoşuma gitti. Hem sağa sola daha az sıçrar hem etler direk temas ettiği için daha iyi kızarır diye düşündüm.

Ama dökümün kaplaması mı olur? Açıklamasında yanmaz yüzey kaplamalı diyor. Teflon olmasını istemiyorum.

Pişirme süresi nasıldır kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Era sm-8 hakkında ne düşünüyorsunuz.

Döküm tepsili olması hoşuma gitti. Hem sağa sola daha az sıçrar hem etler direk temas ettiği için daha iyi kızarır diye düşündüm.

Ama dökümün kaplaması mı olur? Açıklamasında yanmaz yüzey kaplamalı diyor. Teflon olmasını istemiyorum.

ben bunu daha kullanışlı buluyorum...era sm-5 jett...http://eraizgara.com/sayfalar.asp?LanguageID=1&cid=2&id=6&id2=45

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 12 Ekim 2014; 23:08:45 >
  • %90 tavuk pişirmek için yanında da domates biber soğan vs atılabilir bir elektrikli ızgara önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

%90 tavuk pişirmek için yanında da domates biber soğan vs atılabilir bir elektrikli ızgara önerebilir misiniz?

ben kapaklı modelleri daha başarılı buldum en azından kendi kullandıklarımdan biliyorum...
    üstteki era sm-5 jett, essenso look cook, arçelik k-2210 önerebilirim...
  • Teşekkürler, inceleyeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.