Şimdi Ara

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ*** (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
35
Favori
222.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VVizard

Akel AB661 Ocak Başı Camlı Çift Telli Kapaklı Elektrikli Izgara Aldım Üründen Memnum Kaldım Ürünle İlgili Video Çektim Almak İsteyenlere İzlemelerini Tavsiye Ederim...
    https://youtu.be/SiPo1rXTUXM
    https://youtu.be/wBIdB3ua18w
    videoyu normal yatay konumda çeksen mükemmel olacakdı ama neyse iş görür yine de

• quote:

Orijinalden alıntı: tonyali61

videoyu normal yatay konumda çeksen mükemmel olacakdı ama neyse iş görür yine de

Alıntıları Göster
    Aslında 1080P 60 FPS Çekmiştim Videoyu 3-4 Dakikalık Video Olmuş 700-800 MB Upload Hızım 1 Mbps İOS Sıkıştırma Uygulamaları Paralı Veya Logo Falan Koyuyor Bende Whatsapp Grup Açtım Attım Videoyu Videoyu Beleşten Sıkıştırdım Video Oldu 30-40 MB Bende Tertemiz Attım Youtube Baktım Video 16:9 Olan Video 4:3 Olmuş Olmuş Sağlık Olsun Artık 360P Video Ama Dikkatini Çekerim 60 FPS Ordan Kurtartık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VVizard -- 7 Nisan 2018; 18:21:12 >

• Merhabalar, elektrikli ızgara almayı planlıyorum ancak aklıma şöyle bir soru takıldı,

Acaba tel ızgaralı ve altta rezistansı görünen modeller mi daha iyi ve lezzetli pişirir yoksa döküm plaka gibi olanlar mı?

Tecrübelerinize göre yorum yapabilirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baysalatalik B kullanıcısına yanıt
    Hala memnun musunuz Hararet'ten?

• quote:

Orijinalden alıntı: madozz

Merhabalar, elektrikli ızgara almayı planlıyorum ancak aklıma şöyle bir soru takıldı,

Acaba tel ızgaralı ve altta rezistansı görünen modeller mi daha iyi ve lezzetli pişirir yoksa döküm plaka gibi olanlar mı?

Tecrübelerinize göre yorum yapabilirseniz çok sevinirim.
    Bende alacağım aynı soru benimde kafamda var. Ben balkonda kullanacağım ayaklı olursa güzel olur.
  • Ayaklı + kapaklı önerebileceğiniz bir model var mı ?

Ayaklı olarak, bunu gördüm sadece... Fakat kapağı yok ;
    https://www.hepsiburada.com/sinbo-sbg-7102a-elektrikli-ayakli-izgara-p-HBV0000036J3V
  • Era SM 5 den memnun olmayan tek ben miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: *GökCell*

Sinbo Sbg -7116 aldım bir kaç gün önce ve ilk kullanımda gövdesi eğildi ve kapak kapanmaz hale geldi.Bugün Sinbo'yu arayıp yolladım ,bilmiyorum benim şansıma hatalı ürün denk geldi sanırım, ürün geri gelince bakalım durum ne olacak.
    SGB-7116 almıştım, tıpkı arkadaş gibi benim de ilk kullanım sonrası gövde eğildi. Servise vericem değiştirirler umarım.

Tavsiye başlığına bunu yazmayı görev olarak görüyorum.
  • Sinbo 7116 geri bildirimi için teşekkürler.

Bir de cam kapaklı model olarak Gazella Brb3000 modeli var. Bu model nasıldır acaba ? Alıp kullananlar yorum yaparsa memnun olurum.

Yada hiç bu kadar pahalısına kaçmayıp, ızgara teli üzerinde pişiren elektrikli barbeküler var. Onlardan mı alayım karar veremedim.

Izgara teli üzerinde pişirenlerin bir avantajı da, teflon meflon gibi şeylere dokunmadığı için, etler daha sağlıklı pişer diye değerlendirmekteyim.

Teflon üzerinde pişirenlerin, cam kapağı olduğu için, etrafa yağ sıçratmıyor.

Kısaca; karar veremedim yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: saldi

SGB-7116 almıştım, tıpkı arkadaş gibi benim de ilk kullanım sonrası gövde eğildi. Servise vericem değiştirirler umarım.

Tavsiye başlığına bunu yazmayı görev olarak görüyorum.

Alıntıları Göster
    Benim ızgarayı değiştirdiler, yenisinde şu ana kadar bir sorun olmadı.
  • *GökCell* kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler. umarım benimkini de değiştirirler.
  • *GökCell* kullanıcısına yanıt
    ürünü değiştirdiler ancak yeni gelen de ilk kullanım sonrası eğildi. muhtemelen iade talep edicem.

• araştırmalarım sonucu era sm-5 jett almaya karar verdim bir türlü bulamıyorum,yardımcı olacak birileri forumda varmı???
  • sensei111 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, firma batmış.

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam aksu t30 mu akel ab661 mi?

Aksu için çok geç pişiriyor deniyor akel içinse malzemesi dandik deniyor.

Şimdi internette kimi o yeah süper diyor kimisi poh gibi diyor ortası yok

Aklım aksuda kaldı tavsiyeleriniz nedir, sizin tavsiyenizle formula a 310 formula tost makinesi aldım gayet memnun kaldım

Benzer modellerde başka markada olur, kapaklı üstten rezistanslı modeller olacak.

• drejtc kullanıcısına yanıt
    akel modellerinden pek haberim yok ancak aksu t-30 ve t-30e şişfish fena değildir ...
    size önerebileceğim diğer modellerin hepsi era (era sm-15 / 16 / 17 / 18), ancak siz era'nın battığı haberini nereden aldınız ?...
  • hiper varyete almayı planlıyordum 180 tl ye , sonra düşündüm evde koyacak yer yok , dün lava döküm tava aldım 65 tl ye , gerçekten çok lezzetli pişiriyormuş bu kadarını ummuyordum ,,,
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Era modelleri internette stoklarda yok bende eranın sitesinden satış yapılan mağazaların adresini alıp bir tanesine gittim, adam firmanın battığını söyledi.

Özet firma batmış.

• Ayaklı ızgara arıyorum. Tavsiyelerinize açığım. Bir de bu lav taşlı olayı var nedir nasıldır? @Bayberty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayco -- 10 Temmuz 2018; 22:28:42 >
  • berkayco kullanıcısına yanıt
    lav taşlı hakkında fazla bilgim yok ancak onlar gazlı diye biliyorum elektrikli değil ...
    ayaklı ızgarada fazla seçenek bulunmuyor ... weber marka ürünler var ama çok pahalı, zaten elektriklisi piyasada pek yok ...
    sinbo'nun bir modeli mevcut 70 lira civarı, ancak kullananlardan "fiyatına göre yeterli" diyen de var, "çok dandik, alınmaz, pişmanlık" diyen de ...
    bir de tefal ayaklı ızgara var, fiyatı 300 civarı ...

sonuç; "ucuz olsun" derseniz ilk tercih sinbo, "biraz daha iyi olsun" derseniz tefal alınabilir ancak sinbo ile arasındaki fiyat farkını hak eder mi bilemem ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 10 Temmuz 2018; 23:10:20 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.