Şimdi Ara

Elektrikli Hyundai Kona Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
5.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elektrikli araçlara neden teşvik yok hala.Elektrikli Hyundai Kona Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

• Üst versiyonun fiyatı çok yüksek 250 bin fazla verip jaguar i pace veya Mercedes modelleri var bence üst versiyon b segmenti bir elektrikli için 400 bin olmalı alt versiyon ise 300 bin olmalıydı ki satsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawy

Menzil cok iyi. Genesis g80 elektric bekliyoruz

Daha çok bekleriz. Genesis bırak Türkiye'yi Avrupa ya bile gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TOGG 1.5 m olur herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400 civarında olsa düşünülürde bu hali ile zor çok zor.

• AO A kullanıcısına yanıt

Avrupaya geldi hocam. Ingiltere ilk ulke olduElektrikli Hyundai Kona Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

• şuna 700 veren net gerizekalıdır

• direkt niye ioniq5 i getirmediler acaba ?

kona mı kaldı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

direkt niye ioniq5 i getirmediler acaba ?

kona mı kaldı ?

1 milyon fiyatla falan gelirdi. Yüzde 25 ötv ile 500k olmuş 27k İngiltere fiyatı olan kona.

36k'dan başlayan ioniq yüzde 60 ötv ile hesaplayın işte.

• togg a da kol gibi fiyatlar çeksinler de görün türkün gücünü.

• 730 bine 1.85 boyumla arka koltuklarına oturamadığım hyundai kona mı?? dilerim ıslah olsun ama türkiye işte:((

çoğrafya kader kaderrrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakpinar1222 -- 13 Eylül 2021; 21:20:51 >
  • Hassss...sicome fiyata gel :))

• TGrdL kullanıcısına yanıt
    Hocam beni güldürdün,sende gül inşallah.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yazıklar olsun böyle vergi sistemine

• Yumurta kasa kona

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracın 150KW'lık olan modelini bu yılın şubat ayında özel ithalatla aldık ve ben de kullandım...Gerçekten çok güzel. Bunu kullanan bir daha benzinli araç almak istemez. Düşünsenize yağ değişimi gibi dertleriniz yok. Bakıma gidince para tutacak bir olay yok...Saçma sapan arıza yapabilecek bir şanzıman yok...Tek sıkıntı var...Eğer evinizin önünde kendi elektriğinizle şarj edebileceğiniz bir yer yoksa, E-Şarj, ZES, vb. şarj istasyonlarına dizel araca yakıt alır gibi para vermeniz gerekecek ve eğer bu aracı alırkenki tek derdiniz yakıta az para vermekse sizin için anlamsız olacak. Fakat kendi elektriğiniz varsa o zaman en yakın benzinli veya dizel rakibiyle arada ciddi fark oluşuyor...
    Hatta abartıp evine sağlam bir güneş paneli sistemi kurduran (sağlamdan kastım ciddi yüksek kw değerine sahip) komple bedava da gezebilir(güneş paneli maliyetini saymazsak).

Ara hızlanmalar da çok iyi. 2 kilometreden selektör yapa yapa gelen ve yol kendilerinin malıymış gibi davranan araçlardan rahatsızsanız onlara patron kimmiş öğretebilirsiniz :)

Elektrikli Hyundai Kona Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecstatic -- 16 Eylül 2021; 0:13:52 >
  • yakpinar1222 Y kullanıcısına yanıt
    Bende de 1.85 boy var. Aracı uzun süre kullandım(burada bahsedilen elektrikli 150kw'lık modeli). Arka koltuklarına da rahat bir şekilde oturuluyor. Türkiyede şu an satılan benzinli Konalarla kıyaslayana ne denir bilemiyorum...

• Başka ülkeler çevreyi ve insan sağlığını korumak için elektrikli araçlara yönelip teşvik ederken, bizdekiler vergi bindirip daha çok para kazanma derdindeler. Bu ülkede insana verilen değer gerçekten kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

Elektrikli araçlara neden teşvik yok hala. 

Vergi ekleme avantajı var devlete Elektrikli Hyundai Kona Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.