Şimdi Ara

Elektrikli çay makinesi tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
115.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu açtıktan sonra Arzum Çaycı Heptaze (AR3023) aldım, bunun üstü cam olanıda var, kırılabilir düşüncesiyle cam almadım, şimdilik bir sıkıntıyla karşılaşmadık bakalım ne kadar götürecek, çok sık kullandığım birşey değil şuan zaten kalabalık misafirlerde kullanıyorum.
  • Sinbo hiç önermem. Çok dandik ama teknik servisi tebrik ederim 3 kere gönderdim her seferinde yenisini gönderdiler bir kaç ay sonra yenisi de bozuldu garanti süresi dolana kadar ben bozdum onlar yenisini yolladı en son bozulduğunda garanti doldu🤣😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel sefa çay makinesi - çaycı var.
    9 aralık 2018 de (( 2 gün )) önce aldık.
    Vestel'den böyle kaliteli bir ürün beklemiyordum açıkçası. Markayı kapat alman malı bu dersiniz. Plastik kokusu dahi yok. Üstü cam altı plastik. Kablo uzunluğu 1.40cm nerede ise aynı boydayız hemen hemen.

■ Ürün görselleri ve kullanım yorumu için altta link verdim. Yine forumdan VESTEL SEFA , ÇAY MAKİNESİ , ÇAYCI şeklinde aratınca paylaşıma ait pek çok eklediğim fotoğrafa ve kullanıcı yorumuma ulaşırsınız.

https://forum.donanimhaber.com/vestel-sefa-cayci-cay-makinesi--136246000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enenengin -- 11 Aralık 2018; 22:22:42 >
  • Arkadaşlar konu güncelken sorayım cuma günü BİM e Tefal my tea çay makinesi geliyor ürün hakkında bilgisi olan var mı?Alınır mı piyasası nedir uygun gibi görünüyor 159 tl ye ne dersiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar konu güncelken sorayım cuma günü BİM e Tefal my tea çay makinesi geliyor ürün hakkında bilgisi olan var mı?Alınır mı piyasası nedir uygun gibi görünüyor 159 tl ye ne dersiniz .
    ben aldım ama henüz denemedim. iade edip etmeme konusunda kararsızım.
  • akhtar kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun bu plastik hazneli olanlarda plastik kokusu suya geçme durumu oluyormus başka markalarda okudum bu ürün bilemiyorum yorumlarini okuduğum kadarıyla öyle bir şikayet yok birde demlik kısmı cam olması beni düşündürdü kırılma konusunda bilemedim alsam mi almasam mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Plastik işini hiç dert etmiyorum. PP kullanılıyor. Biberonlar da bile kullanılan bir madde. Çeliğin dez avantajı bunda yok mesela. Lehimler ve perçinler ayrılmıyor zamanla, leke yapmıyor. Beni de düşündüren cam olması.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Biberonların içinde su kaynatmıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peperoglu

Biberonların içinde su kaynatmıyoruz.
    kaynatabilirsiniz, sterilizatör cihazların sıcaklığı çok daha yükseklere çıkıyor ve biberonlara bir şey olmuyor. ben de tercih etmem plastiği ama plastik deyip içinden çıkmamak lazım. çok karışık bir mevzu.
    bakın sterilizatör dediğiniz cihaz mikroplardan arındırıyor bunu yaparken sıcak buhar kullanıyor tamam.
    direk olarak bir besin öğesiyle fırınlama yada kaynatma yapmıyor bu iki konu arasında uçurumlar var.
    bpa içermeyen plastik saklama kabını alıp fırına koyun ozaman! olur mu öyle şey. tüketici olarak siz sağlığınızı düşünmek zorundasınız başkası düşünmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enenengin

Vestel sefa çay makinesi - çaycı var.
    9 aralık 2018 de (( 2 gün )) önce aldık.
    Vestel'den böyle kaliteli bir ürün beklemiyordum açıkçası. Markayı kapat alman malı bu dersiniz. Plastik kokusu dahi yok. Üstü cam altı plastik. Kablo uzunluğu 1.40cm nerede ise aynı boydayız hemen hemen.

■ Ürün görselleri ve kullanım yorumu için altta link verdim. Yine forumdan VESTEL SEFA , ÇAY MAKİNESİ , ÇAYCI şeklinde aratınca paylaşıma ait pek çok eklediğim fotoğrafa ve kullanıcı yorumuma ulaşırsınız.

https://forum.donanimhaber.com/vestel-sefa-cayci-cay-makinesi--136246000
    Fiyatına göre gösterdiği performans çok çok iyi. Ben de çok memnunum

• Bu konuda sana Arzum AR3023 çaycıyı tavsiye edebilirim. Ben kullandığım için sadece bununla ilgili yorum yapabiliyorum. Cihaz komple çelik sadece kapağı plastik. Çayı çok güzel yapıyor. 200 - 250 tl arasında demişsin bu ürün 269 tl şu an belki biraz bütçeni aşabilir. Yorumlarını incelemek istersen https://www.kaliteliyorum.com/urun/12/arzum-ar3023-cayci-heptaze-cay-makinesi-inox-inox bağlantısından inceleyebilirsin.
  • Arzum'un heptaze özelliğine sahip çaycılardından uzak durun. Tasarım hatası var ve bunu kabul etmeyip garanti dışı bırakıyorlar. Aldığıma pişmanım.
  • selam arkadaşlar 7 yıldır sabah akşam hergün kullanılan homend 1709 çaycı arkadaşı artık rezistansi sorun yaptığı için ( bazen ısıtıyor bazen ısıtmıyor) bizde yenisini alıcaz zamanında farkında olmadan çok para vermişim ses li diye ,alırsam düz modelini alıcam ses li ikazı benim için gereksiz bu arada ketılın kalitesiz tek yanı tuşların altındaki yazılar 3-4 ayda silindi onun haricinde kaliteli tekrar homed alıcam ama düz konuşmasın varsın :D Görmeyen engelli arkadaşlar için çok iyi düşünülmüş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan Serdar Bilgiç -- 30 Eylül 2019; 12:7:1 >
  • Merhaba. Bende korkmaz a369 demtez modeli var. Çayı sıcak tutamıyor malesef, kaynattıktan sonra sıcak tutması gerekiyor ancak suyu 70 derecede tutuyor ve bunu kullanma kılavuzunda yazıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim.

• Homend 1708 Royaltea
    uzun zamandır kullanıyorum..
    gayet kaliteli ve çayı çok lezzetli oluyor..
    çay makinesi arayan arkadaşlar için tavsiye olsun...
  • çay makinesi alabilirsiniz aslında 40 bardaklık falan bir ürün işinizi görecektir
  • altı inox,demliği cam olan modellerden düşünüyorum.

arçelik grundig vs olabilir. kullanan arkadaşlar memnun mu?
  • Bende çaycı bakıyorum çok fazla seçenek var seçemiyoruö

• sağlık açısından da düşünmek gerekir, mesela plastik almamak lazım, çelik veya cam. Hatta demliğin içindeki süzgecin de plastik olmaması çelik olması gerekir diye düşünüyorum, tavsiyesi olan var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.