Şimdi Ara

Elektrikli boya tabancası tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 350 tl civarına bir boya tabancası almak istiyorum.
    Kompresoru kendi uzerinde olan model ile hortumlu model arasinda kararsizim.
    Kullananlar iyi kötü yonlerini yazarsa memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rulo al kardeş banada ballandıra ballandıra anlattılar aldım boyaya başladım. Evin a.k... Rulo en güzeli boch marka aldım 2 kademeli hem duvar hem ağaç boyuyor konu ev olunca boya tabancası boyayı püskürtürken duvara çarpan boya havaya dağılıyor 10 dk sonra duvarın yarışı bitmeden her yer sis... o sis parkeye çöküyor her yer nokta nokta boya. İlla alaçam diyorsan sana geçirebilirim boya tabancasını pardon satabilirim. Açık alanlarda kullanılıyor ama ev için hiç bulaşma bu sene videolara bakarak rulo ile boyadım tavan dahil tertemiz iş çıktı vur astarı ruloyla yapıştır ertesi gün boyayı

• Rulo al kardeş banada ballandıra ballandıra anlattılar aldım boyaya başladım. Evin a.k... Rulo en güzeli boch marka aldım 2 kademeli hem duvar hem ağaç boyuyor konu ev olunca boya tabancası boyayı püskürtürken duvara çarpan boya havaya dağılıyor 10 dk sonra duvarın yarışı bitmeden her yer sis... o sis parkeye çöküyor her yer nokta nokta boya. İlla alaçam diyorsan sana geçirebilirim boya tabancasını pardon satabilirim. Açık alanlarda kullanılıyor ama ev için hiç bulaşma bu sene videolara bakarak rulo ile boyadım tavan dahil tertemiz iş çıktı vur astarı ruloyla yapıştır ertesi gün boyayı

• quote:

Orijinalden alıntı: sumelesmes

Rulo al kardeş banada ballandıra ballandıra anlattılar aldım boyaya başladım. Evin a.k... Rulo en güzeli boch marka aldım 2 kademeli hem duvar hem ağaç boyuyor konu ev olunca boya tabancası boyayı püskürtürken duvara çarpan boya havaya dağılıyor 10 dk sonra duvarın yarışı bitmeden her yer sis... o sis parkeye çöküyor her yer nokta nokta boya. İlla alaçam diyorsan sana geçirebilirim boya tabancasını pardon satabilirim. Açık alanlarda kullanılıyor ama ev için hiç bulaşma bu sene videolara bakarak rulo ile boyadım tavan dahil tertemiz iş çıktı vur astarı ruloyla yapıştır ertesi gün boyayı
    Hocam zaten ev için istemedim.
    Dışarıda kullanıcam. Bahçe kapısı metal. Oturma bankları Var, onların metal ve ahşap kısmını boyayacağım.
    Metal kapılar için yağlı boya olur, su bazlı boya olmaz dediler. Yağlı boyayı da tinerle inceltmek gerek. Tiner plastik olan tabancaya zarar verir diyorlar.
    Kararsiz kaldim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.