Şimdi Ara

ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.988
Cevap
72
Favori
754.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siparişler hazırlanıyor arkadaşlar..bilginize...
     ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER...
  • Faydalı paylaşım gerekli bilgiler
  • aroranın tdr 601 sz modelini aldım. Size bir tavsiyem elktirkli bisiklet yük taşımak için almayın. Şarj dayanmıyor. 601 de çift motor var 400 kg ye banamosın demiyor ama o yükle çift motorla gidince batarya hortumlanıyor batarta çabuk bitiyor. Tek başınıza binip yük taşımıyacaksanız alın yok ben yük taşırım insanları bindirrim derseniz batarya problemi çıkar ortaya benden söylemesi tek başına iyi 40-50 km gidiyor ama yük olunca yokuş olunca pert oluyor. Geç şarj olma batarya ömrü uzun yol gidememe ve çok yük binince bataryanın çabuk bitme sorunu çözülse elektirkli arabada çıkar dı zaten degilmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 24 Haziran 2013; 18:12:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yararlı bi konu Teşekkürler
  • yaa arkadaşlar bende aşağıdakinden war
     ELEKTRİKLİ BİSİKLET - MERAK EDİLENLER...

sol sinyal kırıldı onu bulup değiştireblrmym veya nerden bulabilirim
  • osmanyavuz35 kullanıcısına yanıt
    herhangi bir motorcu'da temin edebilirsiniz hocam
  • elektrikli motor üreticileri ;

vitobis & stmax & kubamotor & asyamotor & mondial & yukimotor & arora & ramzey & bisan

• Paylaşım için teşekkürler
  • tşk ederim izmirde yaşıyorum çankaya dan almıştım babam sökcek bir ara o parçayı bende çankaya ya bir bakcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyavuz35 -- 2 Temmuz 2013; 17:16:46 >
  • öncelikle selamlar
    gece 12'de işe gidiyorum ve sabah 8'de dönüyorum ev ile iş yerim arası git gel 4 km.
    herkesin yazmasına rağmen kafama takılan net cevap alamadığım bir durum söz konusu.Diyelim şu model bir e-scooter aldım.http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1435
    Polis konusunda hassasım çünkü hali hazırda onlarla devam eden bir mahkemem söz konusu Polis beni çevirdiğinde ne diyeceğim?Benden isteyecekleri nelerdir?Hiç başına gelen var mı?
  • stmax dora 1200 kullanan varmı ?
  • Arkadaşlar bende elektrikli motosiklet almak istiyorum. Evimle iş yerim çok yakın, gidiş geliş toplam 15-20 km yi geçmez. Gİdeceğim yollar genelde dümdüz. Nasıl bir motor önerebilirsiniz ? Acil cevaplarınızı bekliyorum. Yarın kredi çekip motora karar vermem gerekli.
  • dora 1200 tavsiye ederim.aldık kullanıoz :)
  • Merhaba arkadaşlar ben 13 yaşındayım 65 kiloyum eskişehir vadişehir mahallesinde oturuyorum bulunduğum alanın %40 bayır %60 düzlük ve hiçbir yolda kalma bayırda kalma felan yaşamadım. Motorum Sedan SCL4000L tam 1 yıl önce aldık okula markete çarşıya falan heryere gidiyorum ve okulların son 1 ayı servisi bırakıp motorla gittim ve 60 tl kar ettim isteyen her zaman motorla gider ben seneye öyle yapacağım servis parası aylık 60 tl 8 ay okullar açık desek 8 x 60 = 480 tl yapar ve elektrik faturasına hiçbir yansıması olmadı bende 1 senedir yani muhteşem bir tasarruf bu. Uzun lafın kısası bence alacaksanız alın derim
  • '

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EldritchShine -- 18 Mart 2020; 23:38:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeweLTR

Sen bula bula en kötüsünü almışsın MAX marka alsaydın yıllar geçsede full şarzda 80-100 km yapıyor

Pekte kötü değil aslında stmax'ın yan markası sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HKNStrangeTR

quote:

Sen bula bula en kötüsünü almışsın MAX marka alsaydın yıllar geçsede full şarzda 80-100 km yapıyor

Alıntıları Göster
    '

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EldritchShine -- 18 Mart 2020; 23:38:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

arkadaşlar vitobis likya modelini aldım. 1200w sorularınızı cvplayabilirim
    '

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EldritchShine -- 18 Mart 2020; 23:38:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakanes

quote:

Kötü demedim iyi ama MAX olsa biraz daha iyi olurdu

st max zaten markası modeli dora 1200.sadece max diye bi marka varmı blmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.