Şimdi Ara

Elektrikli Bisiklet Almayı Düşünüyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
42.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: _KARDELEN_

quote:

Orjinalden alıntı: EFSANE98_1

hocam yorumları okumadan yazıyorum arkadaşları yazdığı şeyleri tekrar yazmış olabilirim.

piyasada zaten tabiri caizse koklayan cinsten motorlar var cebini yakmıycak hem 2 tekerin keyfini fazlasıyla yasarsın. hem elektirikli bisikletler okadarda gösterişli görsel olarak güzel gözükmüyorlar. hızlı deiller (galiba max 20 km:D) karar senin ii günler

Hocam şimdi hem yer sıkıntısı var hemde a2 ehliyet sıkıntısı
    Benim işimi bunlar görür hemde 1234 TL bence uygun ama düşünmek lazım

tabi bu durumda elektrili moto uygun size ne şartlarda bu motoru almaya karar verdn bilmiyoruz çünkü sonuçta marketten sigara almıyorsun neredeyse asgari ücretin 2 katı değerinde bi motor. ben ufak bi hatırlatma yapmak istedim:) şimdiden hayırlı olsun

• ne yani sizce biraz daha beklemelimiyim?
  • benzinli diyorsunuz da şu an benzinin fiyatını bilio musunuz acaba?
  • 3,5 lira olsun 2,5 l benzinle 100 km gidiyor zaten otobüse minibüse kat kat para veriyoz. nese kardelen seçim zaten senin ihtiyaçlarını karşılycak olanı al ehliyet yer problem diyorsun en önemli noktayı atladım 1500 ytl ye motor almakla iş bitmiyor korumasız binmemek lazım full koruma+ehliyet+motor 2500 ytl felan edio:D bu durumda cidden elektrikli ideal:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: EFSANE98_1

3,5 lira olsun 2,5 l benzinle 100 km gidiyor zaten otobüse minibüse kat kat para veriyoz. nese kardelen seçim zaten senin ihtiyaçlarını karşılycak olanı al ehliyet yer problem diyorsun en önemli noktayı atladım 1500 ytl ye motor almakla iş bitmiyor korumasız binmemek lazım full koruma+ehliyet+motor 2500 ytl felan edio:D bu durumda cidden elektrikli ideal:D

Tabiki ideal kardeş
    Ben bütün olasılıkları düşünüyorum
    bakalım bu gidişle biraz bekleyeceğim

Yinede mondialde kampanya var
    ES3 normalde 3 hafta önce 1350-1450 TL civarındaydı şimdi 1234 +/12 taksit

bakalım sabah ola hayrola

sağlıcakla
  • bir de yeni çıkmış 1500W arora elektrikli bisikletler var. Stmax lar 250W olduğuna göre, bayağı güçlü sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: selodonanımhaber

bir de yeni çıkmış 1500W arora elektrikli bisikletler var. Stmax lar 250W olduğuna göre, bayağı güçlü sanırım.

fiyatları ve kalitesi nasıl bilgin varmı kardeş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KARDELEN_

quote:

Orjinalden alıntı: selodonanımhaber

bir de yeni çıkmış 1500W arora elektrikli bisikletler var. Stmax lar 250W olduğuna göre, bayağı güçlü sanırım.

fiyatları ve kalitesi nasıl bilgin varmı kardeş?

http://www.arora.com.tr/elektrik.html sitesinden bilgi alabilirsin.

Ayrıca bu linkte kullanan birinin yorumu da var.http://www.motosiklet.net/forum/1409505-post64.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selodonanımhaber -- 27 Mayıs 2009; 12:11:21 >

• Aslında bu daha iyi gözüküyor
    Hemen irtibata geçeceğim
  • Vaktim olmadığı için üstünkörü okudum, 250w üzeri olanlar ehliyet, plaka vb. trafiğe ilişkin tüm kanuni yükümlülükleri gerektiriyormuş. Gazetenin (Hurriyet) yalancısıyım tabi.
  • ST MAX ELEKTİRİKLİ BİSİKLET ASLA ALMAYINIZ...
    URUN ılk 2. ayında lastık yedı...okadar kötü yani..
    ben bu urunu ne okula gıtmek için neden iş için aldım..keyfi kullanıyorum. ürün servis yonunden yedek parça yonunden çok kötü sıfır ılgi alaka.
    tam 30 gün once servise verdım Parça beklenıyor bugun 1 ekim 2009 hala parça gelcek..bu bisiketi turkıyeye getiren st max şirketi denizliden...bende aydın nazillide oturuyorum.nazilli denizli arası 90 km fakat 1 aydır urun tamır olmuyor parça bekleniyor.BEN YÜRÜYEREK ÇİNE GİTSEM ŞİMDİYE PARÇASANI ALIP GETİRİRDİM.....çok kötü anlıyacagınız...urunu almak la iş bıtmıyor saten cok sorunlu bide yedek parça ve servis olmayınca daha da kötüleşiyor...ama ben illa alcam diyorsanız ekobis yada ugur mondıal alın.
    ekobisin beynı garantı kapsamına gırıyor...beyın deyıp gecmeyın ama ben duz yolda giderken beyıni yandı tek kişi 70 kiloyum..ekobisin beynı garantıden degısıyor st max beyın 120 tl cebden gıdıyor .... almayın almayın almayın derim..ben servisden cıkdıgı gun satacagım.uzerinde bir çizik yok akusu toplam 10 kere şarz olmadı...
    mail adresım efe090@windowslive.com ben alacagımda netten arasdırdım hıc olumsuz bıse gormdım ben st max zwd 206 L aldım 80 100 km gıdıyor dıye simdi burdan benımkı 80 gıdıyor dıeyen arakadaslara soruorum..60 km gitsin ben motorumu bedava verırım...

araba hızına göre duz yolda 38 km hıza ulasıyor fakat aku tam dolu olursa..sonra bu hızda azalıyor. 2 kişi asla bınmeyın beynı cok kolay yanıyor.duz yolda yandı ya ınanılmaz bır durum.hadı parasını pulunu geç parça gelmıyor..1 ay oldu ve hala beklıyorum......garanti kıtabında 30 boyunca sarz etmessen batarya olür dıyor benım urunum 30gundur servısde batarya sarz olmuyor yatıyor şimdi benım bataryada oluyor..bunun sorununu st max karsılayacakmı acaba.???? ben dıyorum almayın alcaksanız st max almayın....ben bu urunden 1 e bır madur olan bır kısıyım....

urunu oven yetkılı satıcılardan degılım saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: nasyonal_info

ST MAX ELEKTİRİKLİ BİSİKLET ASLA ALMAYINIZ...
    URUN ılk 2. ayında lastık yedı...okadar kötü yani..
    ben bu urunu ne okula gıtmek için neden iş için aldım..keyfi kullanıyorum. ürün servis yonunden yedek parça yonunden çok kötü sıfır ılgi alaka.
    tam 30 gün once servise verdım Parça beklenıyor bugun 1 ekim 2009 hala parça gelcek..bu bisiketi turkıyeye getiren st max şirketi denizliden...bende aydın nazillide oturuyorum.nazilli denizli arası 90 km fakat 1 aydır urun tamır olmuyor parça bekleniyor.BEN YÜRÜYEREK ÇİNE GİTSEM ŞİMDİYE PARÇASANI ALIP GETİRİRDİM.....çok kötü anlıyacagınız...urunu almak la iş bıtmıyor saten cok sorunlu bide yedek parça ve servis olmayınca daha da kötüleşiyor...ama ben illa alcam diyorsanız ekobis yada ugur mondıal alın.
    ekobisin beynı garantı kapsamına gırıyor...beyın deyıp gecmeyın ama ben duz yolda giderken beyıni yandı tek kişi 70 kiloyum..ekobisin beynı garantıden degısıyor st max beyın 120 tl cebden gıdıyor .... almayın almayın almayın derim..ben servisden cıkdıgı gun satacagım.uzerinde bir çizik yok akusu toplam 10 kere şarz olmadı...
    mail adresım efe090@windowslive.com ben alacagımda netten arasdırdım hıc olumsuz bıse gormdım ben st max zwd 206 L aldım 80 100 km gıdıyor dıye simdi burdan benımkı 80 gıdıyor dıeyen arakadaslara soruorum..60 km gitsin ben motorumu bedava verırım...

araba hızına göre duz yolda 38 km hıza ulasıyor fakat aku tam dolu olursa..sonra bu hızda azalıyor. 2 kişi asla bınmeyın beynı cok kolay yanıyor.duz yolda yandı ya ınanılmaz bır durum.hadı parasını pulunu geç parça gelmıyor..1 ay oldu ve hala beklıyorum......garanti kıtabında 30 boyunca sarz etmessen batarya olür dıyor benım urunum 30gundur servısde batarya sarz olmuyor yatıyor şimdi benım bataryada oluyor..bunun sorununu st max karsılayacakmı acaba.???? ben dıyorum almayın alcaksanız st max almayın....ben bu urunden 1 e bır madur olan bır kısıyım....

urunu oven yetkılı satıcılardan degılım saygılar

st max alma.. ekobis ekstra al . bende alıcam

• arkadaşlar şunun "beyni" (sürücü devresi) nasıl bişeydir gören fotosu olan falan yok mu?
  • benzinli alsana elektriği napıcan
  • elektrikli alma bence, öncelikle çok kalitesiz malzemeden üretiliyorlar, aküleri zayıflayınca yenilemek zorunda kalacaksın bir sürü para harcayacaksın yine benzinli fiyatına gelecek. onlarla gezmekte zevk vermiyor, hız çok fazla değil, menzil düşük bayırda şişer ufacık bir çarpmada plastiği kırılır dert sahibi olursun.
  • ben pizza hat ta çalıştım birkaç yıl önce honda activa ile 100.000 km yaptım. sonra motoru emekliye ayırdık.
    ordan ayrıldım kendi işyerimi açtım yamaha BWS kullandık hondaya 10 çeker servisini çok uzun bir süre yapmadık ve hala saat gibi çalışıyor. bu arada yamaha BWS 2007 model ve 160.000 km oldu 100.000 de sıfırlandı ve tekrar 60.000 oldu. fiyat olarak pahalı ama 1 defa alıyorsun sonuçta biz iş için kullanıyoruz paket servis.
  •  Elektrikli Bisiklet Almayı Düşünüyorum

bende bnu aldım sizce nasl ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.