Şimdi Ara

ELEKTRİK KESME SORUNU!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar,bmw e36 318i 1992 model aracım teyp,far ve kaloriferi açınca abs lambası yanıyor ara ara elektrik kesmeye başlıyorteyp açılıp kapanıyor eğer hemen bunları kapatmazsam araba düşük devire gelir gelmez sto ediyor ve marş basmıyor.Tekrar çalıştırmak için vurdurmak gerekiyor.Aracı 15 gün önce elektrikçiye götürdüm şarj dinamosu arızalı onarılmalı dediler şarj dinamosu knarıldı 3 4 gün akşam kullandım arabayı herhangi bir sıkıntı çıkmadı.Bugün bir hafta aradan sonra arabayı kullandım 1 hafta hiç kullanmamıştım akü boşalmıştı arabayı vurdurup çalıştırdım bu akşam kaloriferi teybi ve farı açınca yine kesmeye başladı hemen müdahele edip devirledim arabayı.Yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar bu arabanın problemi ne olabilir ne istiyor sıkıntısı ne inanın artık sanayiye gitmekten sıkıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tekrardan gidip bir elektriciye sarj dinamosunu ölçtürün başka yerden tekrar arıza vermiş olabilir. Ayrıca sarjın üzerindeki kablo baglanlıları düzgün yapılmamışsa buda ABS gibi ışıkların yanmasına sebebiyet veriyor olabilir.
  • Peki hocam bunu neden sadece elektriğe fazla yüklenince yapıyor ayrıca arabayı çalıştırmadığım 1 hafta süre içinde sadece bir gün marş basmadım akü hemen boşaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.