Şimdi Ara

Elektrik Kesilince İnternet Gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elektrik kesilip tekrar gelince 3 saat internet gelmiyor mavi yanıyor ışıkları, tv de sorun yok hep böyle oluyor sebebi nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 27 Mayıs 2018; 1:52:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnternet halen yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apartmandaki elektrik stabil değildir yada serverları elektrik stabil değildir mail atın baksınlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Apartmandaki elektrik stabil değildir yada serverları elektrik stabil değildir mail atın baksınlar
    Arıza kaydı oluşturdum böyle sonuçlanmış fakat halen internet yok şaka gibi

Çözüldü:NODE AYARI YAPILDI MODEM ONLINE
  • DarthWorm kullanıcısına yanıt
    elektrik kesilince semtinizdeki node lar susar, amfiler susar, amfi yi besleyen, node u besleyen ups (akü)ler devreye girer, akülerde sorun olmuş olabilir. bu da modemi online etmez. sebep bundandır, zaten konunun çözüldüğünü söylemişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

elektrik kesilince semtinizdeki node lar susar, amfiler susar, amfi yi besleyen, node u besleyen ups (akü)ler devreye girer, akülerde sorun olmuş olabilir. bu da modemi online etmez. sebep bundandır, zaten konunun çözüldüğünü söylemişsiniz.
    İnternet yok iken sorun çözüldü olarak sisteme işlemişler neyse ki geldi netim bunuda öğrenmiş oldum teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.