Şimdi Ara

Elektrik - inşaat - makineciler buraya

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlarim kucukluk hayalim ve suanki hedefim inşaat cok eminim kendimden ama cevremdekiler elektrik ve makineyi de arastirmam icin tavsiye verdiler. Son pişmanlik yasamamak icin onlari da denemek istiyorum varsa burda yazabilir mi makine ve elektrikci?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Upman

• Uprullah

• Upsu

• Upullah

• Uparrr

• Upsel

• hangi üniversiteyi düşünüyorsun inşaat için ve elektrik için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha öncede yazdığım gibi ben elimden geldiğince yarımcı olamaya çalışırım.
  • Murat_Erman kullanıcısına yanıt
    hocam siz galiba itü inşaat'da okuyordunuz.Ben %90 odtü veya itü inşaat'dan birine gidicem ama çevremden çok büyük bir tıp/diş yaz baskısı var.Çevremdekiler inşaat'mı kalmış devir teknoloji devri falan diyor onlara ne argüman sunmalıyım sizce teşekkürler.

• Up bende inşaat makine düşünüyorum

• Upbro

• KaM666tr K kullanıcısına yanıt
    Insaat icin itu %30 ingilizce kesin gibi veya bi ihtimal odtu

Elektrik sanirim yildiz teknik geliyor ama ben sadec bilgi almak istiyorum elektrik hakkinda kararim suan insaat

Hocam ben çok inşaat istiyorum ama yine de karsı görüşe de bakmak gerekir makine veya elektrik okuyan bir arkadasiniz var midir acaba veya siz ne okuyordunuz

• KaM666tr K kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla bilgi veremeye çalışacağım. İnşaat sektörü zaten olabileceği kadar iyi. Teknoloji devri diye kastedilen bölümlerin yükselişte olmasından dolayı öyle deniyor sanırsam. Teknoloji inşaatın da ilerlemesini sağlıyor. Sorun tam olarak inşaat mühendisi olursan iş bulamazsın veya daha az paraya çalışırsın gibi bir durum mu ona göre cevap vereyim. Çünkü ben de çok detaylı yazamıyorum edindiğim bir tecrübe yok. Gördüklerimi, duyduklarımı paylaşıyorum ben de
  • Çok yaratıcı bir up hocam

• Peterrgriffenn kullanıcısına yanıt
    Hocam bir süreden sonra uplarım kendini tekrarliyor ama

Aynen hocam yok senede bilmem kaç bin inşaat mühendisi mezun oluyor işsiz kalırsın diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaM666tr

Aynen hocam yok senede bilmem kaç bin inşaat mühendisi mezun oluyor işsiz kalırsın diyorlar.
    İşsiz kalmazsında beklentilerini karşılarmı orası mesele.

En iyi ihtimalle mezun olmana 5 yıl var daha. Askerliğin cart curt derken işbaşı 6 yıl.

Tıpı düşünmenizi öneririm.

Neden?

Türkiyenin gerçekleri

• Bence sevdiğin mesleği yapmalısın fakat şöyle bir durum var.Sen yeni şeyler mi aramak istiyorsun yoksa olan şeyleri gerçekleştirmek mi? İnşaat alanı zaten gelişmiş,yeni şeyler bulmak üretmek zor.Sadece olanı kullanarak ortaya bir yapı çıkarmak durumundasın.İşin ARGE tarafı çok yok diye biliyorum yani.Ancak elektronik için öyle değil,bulunması gereken birçok şey var daha.Elektronik sektörünün önü daha açık ve insanlığı bir şekilde ileri taşıyacak mühendisliğin elektronik mühendisliği olduğunu düşünmekteyim.Ama her şeyden önemlisi neyi sevdiğin,yani buradan çok kendini dinle.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.