Şimdi Ara

Elektrik Elektronik Mühendisliği hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Elektrik Elektronik Mühendisliği 3. sınıfa geçmiş bir öğrenciyim. Okuduğum üniversite iyi sayılmayacak bir üniversite. Bölümüm %100 ingilizce fakat seviye %60 %70 civarında. Şuanda 2. sınıfı bitrmeme rağmen halen doğru dürüst bir şeyler öğrenememişim gibi geliyor. Şuanda sadece önemli elektronik devre elemanlarının neler olduğunu ve çok iyi öğrenmemiş olsam da nasıl kullanıldıklarını öğrendim. Ayrıca daha önceden tasarlanmış devreleri basitten çok karışığa doğru pratikte kurmayı öğrendik.Önceden tasarlanmış devreleri de aynı şekilde simülasyonda kurup pratikte kurmadan denemeyi öğrendik. Laboratuvar derslerimiz konusunda şanslıyız diyebilirim 1 laboratuvar dersine 15 20 kişi giriyoruz ve pratik imkanımız çok iyi. Bunlara ek olarak integral ve türev konusunda baya ilerleme kaydettim diyebilirim. Bunları haricinde pek bir şey öğrenemedik yani öğrendiğim şeyler az gibi geliyor. Henüz ikinci sınıfı bitirmiş birinin bunları öğrenmiş olması az mı ?

• Hangi üniversite

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha yeni başlamışsın asıl mesleki dersler 3. Sınıfta başlıyor.

Üzgünüm ama 3. Ve 4. sınıfta da sen ben bu mesleği öğrendim diyemeyeceksin.

EEM okulda öğrenilemeyecek kadar geniş bir mühendislik dalı. Okulda yalnızca sana nasıl öğreneceğini anlatmaları gerekiyor. Gerisini senin yapman lazım. Sonuçta mühendis olacaksın. Mesleğin her geçen gün değişecek ve senin hergün yeni şeyler öğrenmen gerekecek.

Sana tavsiyem şimdiden kendini geliştirmeye başlaman. Okulla öğrendiklerinin haricinde kendine başka şeyler katman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.