Şimdi Ara

Elektriği suyu doğalgazi telefonu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Elektriği suyu doğalgazi telefonu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3017 Mesaj
    Bugün vezneye gittim yeni evlendim. Eşimle gittim. Faturaları ödeyemediğim için hepsini kesmişler. O sırada bi ergen bize tıp tip baktı. Çıktı dışarı sakız çiğniyor. Sonra vezneye geldi abi bi lira versene dedi. Cebimden 2 lira çıktı 1 lirasını ona verdim bi lirası ile faturamin bi kısmını ödedim. Sonra eşimle jetimize binip maldivlere doğru yol aldık. Bu arada vezneci inabez di.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    5455 Mesaj
    Aklıma eski kız arkadaşımın avukat olan babasının elektrik faturasını ödeyemediği aylar geldi. Ki kendileri üç katlı villada kalıyorlar.

• Yarbay
    3017 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Aklıma eski kız arkadaşımın avukat olan babasının elektrik faturasını ödeyemediği aylar geldi. Ki kendileri üç katlı villada kalıyorlar.

Tr de zengin olmak kolay değil dostum. Yatin var ama mazot a bi dünya para, pırlantan var ama yüzde 1 vergi. Yazık günah. Yati olana mazot beleş olmalı. Pırlantadan yüzde 1 vergi soygundur. Onun yerine ekmeğe zam yapsınlar. Biz hergun pasta ve havyar yediğimiz için ekmege yapılan zam bizi ilgilendirmez. Fakirin doğması suç bu ülkede. Vergi onlara özel olmalı. Zenginin vergi ödemesine karşıyım. Çok sinirlendim gene röpteşambırımı giyip şömine nin başında paralarimla isinayim biraz. Rahatlamam lazım.

viskisi votkası cappucino tayfası
    |
    |
    5455 Mesaj

Bana bana kızdın mı, tebrik mi ettin anlamadım.s Babası çeşitli şeylere para harcamayı seviyordu sanırım bilmiyorum. Boş zamanlarında daire falan alıyormuş. Ve her ay işler iyi gitmiyormuş sanırım. Annesinin bi ses kaydı vardı. Onu dinlediğimde hayattan soğumuştum. İşte tatile gitmekle ilgili bir şeydi ama hani bu kadar farklılık olamaz. Biz tatilde memlekete gitmeyi düşünüyorken onlar İngiltereye ibizaya almanyaya falan gitmeyi düşünüyordu. Sonra böyle hayatın ızdırabına dürüm sarayım diye küfür ettim kendi kendime. Hayat garip.

|
    |
    pokezoom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3017 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Bana bana kızdın mı, tebrik mi ettin anlamadım.s Babası çeşitli şeylere para harcamayı seviyordu sanırım bilmiyorum. Boş zamanlarında daire falan alıyormuş. Ve her ay işler iyi gitmiyormuş sanırım. Annesinin bi ses kaydı vardı. Onu dinlediğimde hayattan soğumuştum. İşte tatile gitmekle ilgili bir şeydi ama hani bu kadar farklılık olamaz. Biz tatilde memlekete gitmeyi düşünüyorken onlar İngiltereye ibizaya almanyaya falan gitmeyi düşünüyordu. Sonra böyle hayatın ızdırabına dürüm sarayım diye küfür ettim kendi kendime. Hayat garip.

Yok be dostum niye kızayım. Trolluk yapıyorum işte, can sıkıntısı. Yoksa bizde roptesambir ne gezer :D

|
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,218
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.