Şimdi Ara

Elektriğe Beklenen Anormal Zam Geldi ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
28.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
101 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben mi kaçak kullandırıyorum elektriği? Kim kaçak kullanıma göz yumuyorsa o ödesin. Namuslu insanlardan alınan haraç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay 156 TL bu ay 163 TL geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen ay 70 bu ay 97
    👍🏼

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

iki kişilik ev gelen fatua 353 TL . Geçen sene 225 geliyordu vay be bu başkanlık sistemi bir harika.
    Birde benden olsun. 3 kişi oturuyoruz Su sebili, 2 Pc, 2 TV ve diğer demirbaşlar nerdeyse devamlı kullanimda 85 TL. 353 TL yi biraz da Kendiniz de görün hocam bence. O fatura çok fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: rockandemir84

"Tiyyip İrdiğin bişkin ılsın Tİrkiye ıcıcak" Diyen sığırcıklar burda mı?
    Arkadasim ucmuyor muyuz? Sahlanmadik mi???

Bak yerli ve milli aracimiz goklerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shankssan

Birde benden olsun. 3 kişi oturuyoruz Su sebili, 2 Pc, 2 TV ve diğer demirbaşlar nerdeyse devamlı kullanimda 85 TL. 353 TL yi biraz da Kendiniz de görün hocam bence. O fatura çok fazla.

Alıntıları Göster
    ben kullandığım enerjinin toplamına laf etmiyorum ki, sıkıntı fiyatlandırmada diyorum.
  • Irkçılık olarak algılanmasın ama doğudaki kürt ve arap kardeşlerinizin ayıptır söylemesi hırsızlıklarını kaçakları bi ödüyoruz sözüm meclisten dışarı lütfen banlamayın gerçi Alanya’da tatildeyim ama yinede banlamayın

• Fokfe F kullanıcısına yanıt
    Ooof of keske ugruna calistigim tek sey evet

• Bana standart 100-120 arasi geliyordu bu ay 200 gelmiş gerci civardaki herkese neredeyse 200 gelmiş

• Fatih617 F kullanıcısına yanıt
    Afedersin, hangi suça azmettiriyor diye başvuracaksın savcılığa?
  • Onceki ay aktif kullandik diyebilirim, 44 lira fatura gelmisti. Bu ay ev arkadasim ayrildi, ben de sabah okula aksam ise gidiyorum, evde 2 saat falan en fazla pc kullaniyorum. Surekli calisan mini buzdolabi var sadece. Bu ay gelen fatura 51 lira. Gecen ayin yari fiyatini beklerken daha fazla geldi. Elektrige zam dogalgaza zam hani bize .. ??

• Ben size olacak şeyi söyleyeyim. Sadeleştiriyoruz diye her şeyi birim fiyatın içine gömdüler, yani kaybettiler. 1-2 sene sonra bunlar hep unutulacak, sonra tekrar birim fiyata ilaveten dağıtım bedeli, kayıp bedeli vs. eklenecek. Ne olmuş olacak? Fiyatlar 2 katına çıkmış ama enflasyonu etkilememiş olacak.
  • Organismus O kullanıcısına yanıt
    oyun bilgisayarı ?
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Şu an o kadar haklısınız ki geçen sene evime güneş paneli yaptırmadığım için bin pişmanım. Yaptırsaydım dört sene amorti ederdi kendini. Kim bilir belki daha kısa sürede olurdu.

• Turkiyedeki her vatandasin 1 gununu ayirip, ulkedeki butun darbelerin neden ve ne amacli yapildigini izlemesi lazim.
    Egitim sart bu ulkenin buyuk yuzdesi hala Cahil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.