Şimdi Ara

Elektriğe Beklenen Anormal Zam Geldi ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
28.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
101 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni evliyim 1+1 evde 2 kişi kalıyoruz eşim ve ben. Akşam sadece salonun ışığı yanar o kadar. TV bile açılmıyor çoğu zaman. Ben de sadece PC'ye otururum. Evde sürekli çalışan Buzdolabı var sadece. Geçe ay 58 TL falan gelmişti fatura dün fatura gelmiş 148 TL. Oha dedim cidden. Allah bizi bu ülkeden gitmeyi nasip etsin ne diyim artık. Elin bitli suriyelisine bile yapılan yardımın 10'da biri yapılmadı bize. Yazıklar olsun..
  • "Tiyyip İrdiğin bişkin ılsın Tİrkiye ıcıcak" Diyen sığırcıklar burda mı?
  • "Ahhh dolar ahhh neden düştünkü bak başımıza zamlar yağıyor senin yüzünden, neden düşersin ki, neden milleti kandırırsın düşe gibi yapar arkadan zamları dayarsın, neden sen böylesin, neden birilerine malzeme olursun senin yüzünden veriyorlar mehteri dayıyorlar zamları."
  • Geçen ay 123 bu ay 131 geldi.

Değişen bir şey yok ortalığı velveleye vermeyin
  • Bir mermi kaç para sizin haberiniz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde evde 2 kişi yaşıyoruz ikimizde çalışıyoruz 80 tl yi geçmiyor fatura siz klima filan mı çalıştırıyorsunuz 353 tl çok fazla değil mi
  • yabadabadufirarda kullanıcısına yanıt
    İzmir’de oturduğumuz için klima açmak zorundayız ve akşam 17 sabah 08 klima çalışıyor. Gelen faturadaki kullanım ile sıkıntım yok, fiyatlandırması can sıkıcı. Kullandığım enerjinin yarısı kaçak bedeli, dağıtım bedeli ve vergi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Ödemeyin ödemeyin ödemeyin. Millet toplu halde ödemezse kimse bişey yapamaz. Bak urfaya.
    İnsanları suç işlemeye azmettirmek TCK'ya göre suçtur. Mesajınızın fotoğrafını aldım. İlgili kanıtlarla Cumhuriyet savcılığına başvuracağım.

• Beklentimin altında

Milletin ağzındaki lokma, cebindeki paraya el atıldı, şimdi son kuruşları da sömürüyor. İşin ilginç tarafı kemik kadrosu hiç azalmıyor. Bence bizim bilmediğimiz, kaçırdığımız bir nokta var.
  • Destek talep edin sizde
    Elektriğe Beklenen Anormal Zam Geldi !

• Fokfe F kullanıcısına yanıt
    aminnnnn
  • Basganlik geldi ulke kalkindi, 2023 de marsa koloni kuracaz, ucan arabalarimiz hazir

• 2 katlı müstakil ev 250 geldi

• Kayıp kaçak parası almak yerine sıkı bir takip ile kim kullanıyorsa bulunabilir ama işlerine gelmiyor heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat122 -- 9 Ağustos 2019; 14:10:33 >
  • Evde 2 klima çalışmasına rağmen 186 geliyorsa bunda bir eksiklik var. Eğer bug falansa bence fazla dillendirme. Kaydır gitsin.

• Ee normal geliyor ozaman bende aydinda oturuyorum 3 pc 7/24 acik 2 tv 10 ar saat aciktir 2 buzdolabi var onlarda acik surekli klimada 24 luk A sinifi arcelik var gunde 2 saat felan calisir gelen fatura 160 tl 15 saat klima aciyon dion fazla geliyor zaten saatte 50 kurus kadar elektrik ceker nerdeyse klima gunde 7 8 lira sadice klimaya veriyosun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bug falan var başka açıklaması yok, faturaları boğaziçi'nin sayfasından inceledim kullanım 770 tkwh'dan 302'ye düşmüş neredeyse yarıdan az... Evde aynı kişiler var ve aynı işler yapılıyor, aynı cihazlar kullanılıyor ne eksik ne fazla... Aşağıda birisi sayaçtan elektrik mi çalıyor diyecem ama o da pek mumkun değil sürekli elektrik odasına girip çıkıyorum hatta bir kaç kere kendim açtım elektriği illa ki görürdüm kabloyu... Neyse dillendirmeyek bakalım :D
  • Kesin sayaç bozuldu. Keşke bizimki de bozulsa. Darısı başımıza.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.