Şimdi Ara

ElectroWorld Fiyatları Kırdık Stokları Eritiyoruz Kampanyası 6 Ocak 2012 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
14.582
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

quote:

Orijinalden alıntı: alpkoca

Fritöz almak için 365 Electroworld mağazasına gittim. Philips HD9220/20 Airfryer Hızlı ve Yağsız Kızartma Makinesinin 399 TL'den 199 TL'ye düşmüş olduğunu görünce aldım.

http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-hd922020-airfryer-hizli-ve-yagsiz-kizartma-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtphhd922020&categoryId=22017

Teşekkür ederim size.
    HB da ki kullanıcı yorumları da okuyunca gidip bir tane de ben aldım.

Hemen kullanmaya başladım. patates ve köfte kızarttım. Hem sağlıklı hemde tadı çok güzel. Uzun süredir almak istiyordum. 199 TL fiyatını görünce hemen kaptım.

• işe yarar kaliteli bir şey yok şöyle 3d tvli indirim kampanyaları olsa
  • bostancı mağazasına bugün gidipte navigasyonlardan gören oldu mu acaba stok olarak var mıydı ?
  • Samsung!un i5 520m ekran kartlı modelini geçen hafta Bimeks'ten 1310 liradan almıştık arkadaşa 1200'e baya iyi ihtiyacı olan kaçırmasın, keşke netten de satsalardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: islam_joker

kablosuz mause alınırmı acaba sizce

logitech in kablosuz mouse ları 25-30 tl den başlıyo normalde ve sonuçta iyi bi marka bide pil 8 ay dayanıyor demişler ... ama mouse un hızı önemliyse veya hangi zeminde kullanacağınız önemliyse a4-tech in 30-40 tl arasında 10-15 tane ürünü var ve çoğu cam üstünde-glassrun- bile çalışıyor (g9 g10 serilerine a4-tech sitelerinden bakın ;) ve dpi ları 100-2000 arasında çeşitli seçenekler arasında geçiş için tuşuda var yani istediğiniz hızda kullanabiliyorsunuz... ( ben bunu sipariş ettim laptop un yanındahttp://www.webdenal.com/a4-tech-g9-310-4-siyah-turuncu-mini-nano-_288105.html gerçi kalmaış gözüküyo ama bu linkte var ama tabi sipariş etmeden önce yinede bi sorarsınız ;)http://www.webdenal.com/a4-tech-g9-310-kablosz-optik-nano-mou-turuncu-siy-_288272.html

• quote:

Orijinalden alıntı: hanzo hansai

quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

exper laptop iyimiş 1400 tl ye core i7 hemde 4 çekirdekli versiyon+ gt540m ekran kartı + 8gb ram... bu özellikler süper casperda bu özlerde bilg 1800 tl civarıdır ... ama tabi exper ne kadar güvenilir onu bilmem ... daha 2 gün önce dell 5110-b33f23 aldım 1080 tl ye üzülsemmi bilemedim şimdi :S ...

media markt veya elektro world aldıysan iade edebebilir paranı geri alabilirsin ben 3 önce media markt e gidip 700 tl aldğım laptop verdim ve gidip elektro world pc yi aldım üstüne ekleyip.

webdenal dan aldım laptop u ... ve zaten 1400 tl vermezdim :D alsam msi alırdım 1800 tl ye :D ... bu aldığım dell i 1-2 ay sonra babama vericem yaz sonu artık işe başlayınca yeni versiyon bi msi alırım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: islam_joker

kablosuz mause alınırmı acaba sizce

pil dayanmıyor o fareye haberin olsun.
    önermiyorum
  • İndirim sadece bugün mü geçerliydi?
  • 85 TL'ye egreat r6b vardı, teşhir diye almadım...
  • quote:

quote:

Fritöz almak için 365 Electroworld mağazasına gittim. Philips HD9220/20 Airfryer Hızlı ve Yağsız Kızartma Makinesinin 399 TL'den 199 TL'ye düşmüş olduğunu görünce aldım.

http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-hd922020-airfryer-hizli-ve-yagsiz-kizartma-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtphhd922020&categoryId=22017

Teşekkür ederim size.

bu philips tefalinkine göre nasıl acaba? bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

quote:

quote:

Teşekkür ederim size.

Tefal nasıl bilmiyorum. Philipsi internette araştırdım kadarıyla sadece patates kızartmıyor. Ben bugün patates ve köfte yaptım. Balık, tavuk, mücver, browni, kek, ayva tatlısı, biftek, muska böreği gibi çok şey yapabiyor. Bu fiyata kaçırılmıyacak bir ürün, tavsiye ederim..

• AEG çamaşır makinesi bedavadan biraz pahalı. Ev düzenler kaçırmasın...
  • 99 liralık kamera nasıldır?
  • buzdolabına heveslendik hemen bitmiş yaw
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim size.

Tefal nasıl bilmiyorum. Philipsi internette araştırdım kadarıyla sadece patates kızartmıyor. Ben bugün patates ve köfte yaptım. Balık, tavuk, mücver, browni, kek, ayva tatlısı, biftek, muska böreği gibi çok şey yapabiyor. Bu fiyata kaçırılmıyacak bir ürün, tavsiye ederim..

media markt te ne kadar acaba. Farkın 2katı olacağı için hepsiburada fiyatında ise bedavaya gelir :)

• Geçenlerde bir indirim vardı sabah radyoda duydum Çayyolu gordion AVM ye gittim sabahın körü mağaza da kimse yok ama bahsedilen ürünlerden hiçbiri de yok, EW bu konuda oyun oynuyor dikkat edin, alsam mı diye düşündüğünüz pek çok şey zaten mağaza da ya yok ya da çoktan 1-2 tane satışa verip satıyorlar, burdan ew'ye koca bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

buzdolabına heveslendik hemen bitmiş yaw

Hiç olmadı ki o ürün..
    Insertte tüm mağazaların adını yazıp bunlarda bulunmamaktadır demiş..
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim size.

Çok iyi fiyat almışsınız.
    Philips Airfryer aslında minyatür bir fırın. Tefalin karıştırma özelliği var. Ama aslında ikisi de sıcak hava üfleyerek kızartıyor.

• bide adam akıllı site hazırlasalar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.