Şimdi Ara

Electronic Arts 2 yılda bir yeni Battlefield oyunu yayınlamanın mantıklı olduğunu söylüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Callofduty warzoneda hile olmasa ömrümün sonuna kadar oynarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikayede Cod kadar iyisi hala yok. Cod 1-2-3-4 efsanedir. Hele ki o dönem için harikuladedir. Bf hikayeye biraz zaman ayırmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Electronic Arts 2 yılda bir yeni Battlefield oyunu yayınlamanın mantıklı olduğunu söylüyor

bf1 ve bfv i hiç sevmem bana göre arcade oyunun dibidir. ama iyi sallamışsın nasıl olsa sallıyorsun diyen de yok tabi

Electronic Arts 2 yılda bir yeni Battlefield oyunu yayınlamanın mantıklı olduğunu söylüyor
    Electronic Arts 2 yılda bir yeni Battlefield oyunu yayınlamanın mantıklı olduğunu söylüyorvideo game sales wiki
    Battlefield
    https://vgsales.fandom.com/wiki/Battlefield

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 9 Ağustos 2021; 23:58:59 >
  • Sadece BF V'den sonra 3 yıl ara verdiler, normalde bütün oyunlar 2 yıl arayla çıkıyordu zaten. 2024'de yeni bir ikinci dünya savaşı oyunu bekliyorum DICE'dan, her cepheyi konu alan büyük operasyon moduna önem verirlerse BF tarihinde efsane bir oyun olur. Yukarıdaki arcade oyun yorumu bayağı komik olmuş, BF V her ne kadar piyade savaşı ağırlıklı bir oyun olsa da, BF oyununun tüm özelliklerini taşıyan bir oyundur, BF 1 için arcade hiç denemez ayrıca. Ben de modern savaşları fazla sevmem ama oynarım kötü demem hiçbirine, her oyunun kendine has özellikleri mevcut, örneğin BF 1'deki sniper vuruş hissiyatını hiçbir moden savaş oyununun veremeyeceği gibi. BF 2042'deki hook gun tam efsane olmuş, atıyorsun kancayı aynı CoD gibi istediğin yere çıkıyorsun. Electronic Arts 2 yılda bir yeni Battlefield oyunu yayınlamanın mantıklı olduğunu söylüyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 13 Ağustos 2021; 13:54:1 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.