Şimdi Ara

Electrolux Klima Türkiye'den çekildi mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, malum havalar sıcak...muhtemelen bir çoğumuz hayatta kalabilmek için son gücümüzle klima bakıyoruz Şimdi bakınırken Electrolux'un bir ürünü ilgimi çekti, ancak ürünle ilgili herhangi bir bilgi bulamadım. Daha doğrusu Electrolux klimalarla ilgili Türkçe sayfalarda kullanım kılavuzu veya ürün broşürü de dahil olmak üzere pek bir bilgi bulamadım. Acaba Türkiye'den çekildi mi Elcrtolux klima bölümü? Link'deki ürün hakkında bilginiz var mı, Electrolux klimada iyi bir marka olarak kalmış nedense aklımda...Geçmiş yıllarda mı öyleydi yoksa halen iyi mi veya ben tamamen yanlış mı hatırlıyorum

http://urun.n11.com/klima/electrolux-exm24hv1w-comfort-cool-a-multi-inverter-duvar-tipi-P68000465

• 4.030 tl yi ne olduğu belirsiz klimaya vereceksin üstüne bir de montaj paralı olacak?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Electrolux sonuçta kötü bir marka değil...ancak klima konusunda herhangi bir bilgi bulamadım bende, sanırım ne idüğü belirsiz bir klima olduğu konusunda haklısınız. Fiyat olarak daha uyguna da var aslında, 3600 TL gibi 2x12,000 btu klima A++ soğutma için fiyat fena değil gibi. Her neyse, ne kullanan ne de pazarlayan yok bu klimayı görünüşe bakılırsa
  • satox S kullanıcısına yanıt
    electrolux sağlıklı yaşam diye bir site var
    oradan bilgi edinebilirsin
  • erdemkuz E kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler, klimalarıyla ilgili tecrübe veya bilginiz var mı acaba? Cihazların kalitesi ve servis sıkıntısı yaşar mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satox -- 11 Ağustos 2015; 17:32:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.