Şimdi Ara

Electrolux ewf1408wdl2 - Siemens wm14y862tr hangisi acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acil bugün alıcam. Electrolux ewf1408wdl2 - Siemens wm14y862tr hangisini tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle Siemens. Bahsi geçen Elektrolux cihazın arkası ve altı plastik. İnanılmaz takirti tukurtu yapıyor. Ayrıca cihazın yıkadığı çamaşırlar kötü kokuyor. Ayaklarını ne kadar sabitlesenizde vibrasyon ve tak tak vurma sesi kronik. Siemensi bahsi geçen cihazları Alman üretimi ve her yeri saç kaplı ve çok sessizler. Durumunuz varsa Siemens. Yoksa yine si mns yada Profilo filan alin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Electrolux AEG grubu pişmanlıktır. Aşağıda konumun linkini koyuyorum, okuyun ve videoları izleyin. Ayrıca @bgmeu kullanıcı adlı arkadaşımızla benzer sorunlar yaşadık, katılıyorum kendilerine.

https://forum.donanimhaber.com/electrolux-camasir-makineleri-ve-ewf1408wdl-kronik-sorunlari--122414159
  • Teşekkürler Siemens i aldım dün kurulumu yapıldı.
  • Hayırlı olsun.. değerlendirme ve gözlemlerini paylasirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgmeu -- 31 Mart 2017; 8:40:22 >
  • Teşekkürler daha yeni kuruldu , pamuklular yıkandı pamuklu ayarında 60 derece ,1400 devir, 2.20 dakika normal süresi ,ecoperfect seçtik süre 4.35 saat oldu ve çamaşırlar yıkandı.deterjan ariel sıvı beyazlar ve renkliler için olandan vardı İdos gözünü doldurduk, yumuşatıcı gözüne domol doldurduk ve çamaşırlar yıkandı. Birkaç parçada renkli vardı havlu birlikte yıkandı.yıkama bittikden sonra deterjan ve yumuşatıcı gözüne baktım en fazla normalde bizim koyduğumuz kapak ölçüsü kadar kullanmış az olma ihtimali daha yüksek. Çamaşırlar gayet güzel çok hafif kokuyordu yoğun değil.sanki eski makinamızdan daha iyi durulmamış deterjan kalıntısı yoktu.

Gelelim makinaya çalışması gayet iyi ses seviyesi diğer makinalarla sizlere sorduğum electrolux le falan kıyaslıyamıcam ama yıkama sırasında ve sıkmada bence olması gerektiği kadar. Bu arada eski makinem miele w723 tü 1994 ten beri kullanıyorduk.ilk izlenimim olumlu .
    +4 yık garanti yaptırdım 219 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: amuse

Teşekkürler daha yeni kuruldu , pamuklular yıkandı pamuklu ayarında 60 derece ,1400 devir, 2.20 dakika normal süresi ,ecoperfect seçtik süre 4.35 saat oldu ve çamaşırlar yıkandı.deterjan ariel sıvı beyazlar ve renkliler için olandan vardı İdos gözünü doldurduk, yumuşatıcı gözüne domol doldurduk ve çamaşırlar yıkandı. Birkaç parçada renkli vardı havlu birlikte yıkandı.yıkama bittikden sonra deterjan ve yumuşatıcı gözüne baktım en fazla normalde bizim koyduğumuz kapak ölçüsü kadar kullanmış az olma ihtimali daha yüksek. Çamaşırlar gayet güzel çok hafif kokuyordu yoğun değil.sanki eski makinamızdan daha iyi durulmamış deterjan kalıntısı yoktu.

Gelelim makinaya çalışması gayet iyi ses seviyesi diğer makinalarla sizlere sorduğum electrolux le falan kıyaslıyamıcam ama yıkama sırasında ve sıkmada bence olması gerektiği kadar. Bu arada eski makinem miele w723 tü 1994 ten beri kullanıyorduk.ilk izlenimim olumlu .
    +4 yık garanti yaptırdım 219 tl

Miele de Çok iyidir. Zamanının Ferrarisi. O yılların en iyi makinesidir.

• Miele hala daha tüm zamanların ferrarisi sanki..😃 bende Ekim kasım gibi 2750tlye wda101 almadimda Elektrolux ewf1408wdl aldım essekler gibi pişman oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bgmeu

Miele hala daha tüm zamanların ferrarisi sanki..😃 bende Ekim kasım gibi 2750tlye wda101 almadimda Elektrolux ewf1408wdl aldım essekler gibi pişman oldum.

Wd101 küçük bence. Ve fırçalı motor. 8 kg luk modellere bakın. Yanılmıyorsam 72 lt tambur hacmi olması lazım.

• Kesinlikle maddi durumu müsait olan mieleden şaşmamalı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.