Şimdi Ara

Electrolux EWF1294BW (PROBLEM)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar makinayı alalı yarım yıl kadar ancak oldu fakat temizliğinden pek memnun değiliz. Ayrıca toz deterjan kullandığımızda rahatsız edici derecede deterjan izleri kalıyor çamaşırların üzerinde. Bazen çamaşırlar ıslak çıkıyor, sanırım arada bir sıkma yapmadığı için. Dikkatimi çeken asıl şey ise makina uzun aralıklarla çok kısa dönüyor, misal bir tur dönüyor bırakıyor, aradan 1 dakika geçiyor yine aynı. Neden bu kadar yavaş? Makinamızda bir problem mi var acaba?

Fikri olan herkesten yorum bekliyorum.

• Bu bölüm bitmiş herhalde yada o harika yardımlaşmaları ben göremiyorum olsa gerek.
  • Dostum sanırım sorunlu bir makineye denk gelmişsin. Makine hakkında yorumlara baktım da olumsuz yorum görmedim. Alan herkes memnun görünüyor. Talihsiz bir durum. Servise sorunları anlatırsan belki bir çözüm bulabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğiniz sorun pamuklu programında oluyor ise makineniz kesinlikle arızalı. Çünkü bu model yıkama esnasında aksine çok kısa süre duraklayarak bekler, sürekli sağ sol dönüşü yapar. Gecikmeden servis çağırın derim.

Eğer yünlü ayarında bahsettiğiniz durum var ise cihaz normaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emin değilim fakat hassas giysiler olarak kullanılıyor diye biliyorum genellikle. Şimdi sorun var ise daha iyi görmek için pamuklu + hızlı şeklinde ayarladım, durumu gözlemleyeceğim.
  • Merhabalar,
    Bizde bir üst modeli var EWF1404BR. Kasım 2017'den bu yana kullanıyorum.
    Öncelikle sıkma esnasında makine yürümeye başladı. 1200 devir ve üzeri çalıştığında sarsıntı çok fazla oluyor.
    Sarsıntı olmasın diye silikon ayak desteği yaktık ama hiç etkisini görmedik.
    Ayrıca su alırken o kadar çok gürültü yapıyor ki kapıyı kapatmak zorunda kalıyoruz.
    Son olarak 30-40 derecede yıkamama rağmen çamaşır lastiklerinde deforme ve renklerde solma oldu.
    Genellikle Sentetik ayarında kullanıyorum. Nadiren pamuklu da da çalıştırdığım oluyor.
    Kullanımda bir hata mı yapıyoruz acaba?
    Forumdaki yorumları tek tek okuyarak bu makineye karar vermiştim ama pişman olmak üzereyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnz_yn -- 19 Mart 2018; 11:14:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.