Şimdi Ara

ELECTROLUX EWF 1487 HDW 8Kg 1400 devir Buharlı Ç. Makinası İncelemesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
16.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: man utd

EWW1486HDW (8 kg) battaniye,yorgan tarzı şeyler yıkar mı? Eğer yıkamazsa ne almalıyım?

Battaniyeleri ve elyaf yorganı sorunsuz yıkıyor ama pamuklu yorgan denemedik onun için net birşey diyemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fornaks

Ağırlık göstergesi varmı bu makinada ? İçine koyduğumuz çamaşırları tartıyor mu yani ?

tartıyor ama göstermiyor. kendisini ona göre ayarlıyor.
  • Arkadaşlar konudaki makina hdw benim bulduğum gdw ne farki var arada 500 TL var farkhttp://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/electrolux-ewf-1486-gdw-cam-mak-8-kg-1400-dv-109007522

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba
    bu çamaşır makinesi için 1600 lira uygun mudur? bir de hdw-gdw farkını biri anlatabilirse çok memnun olurum. inceleme için teşekkürler.
  • Malesef makina arızalandı EH0 hatası veriyor. Daha üzücüsü servisi aradım şok yaşadım electrolux servisi allaha emanet merkezi bir iletişim yada kayıt sistemleri yok herşey iptidai arıyorum netten numara buluyorum bu numara size kayıtlı yetkili servis numarası mı soruyorum kız bir saat listeden bakıyor ilçe eyüp diyorum orada servisimiz yok nereye yakın oluyor diye bana soruyor
  • Eh0 voltaj hatasıdır hocam. Voltaj yanlış hatırlamıyorsam 195V civarı altına düşünce makine korumaya geçer ve bu hata kodunu verir. Voltaj düzelince normal çalışmaya devam eder. Servislik bir durum yok, içiniz rahat olsun.

Voltaj sürekli düşüyorsa elektrik Şirketine başvurun, düzeltme yapsınlar. Diğer cihazlarınızı da korumuş olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ddoc

merhaba
    bu çamaşır makinesi için 1600 lira uygun mudur? bir de hdw-gdw farkını biri anlatabilirse çok memnun olurum. inceleme için teşekkürler.

Bu fiyata HDW daha iyi. HDW geniş ekran, daha tasarruflu ve izolasyonu olduğundan daha sessiz, bir de su giriş güvenlikli su hortumu var. GDW küçük ekran.

Büyük ekranda ilaveten kilogram önerisi ve tasarruf seviyesi göstergesi özellikleri var. Altı kapalı Gövde olduğundan elektrikli parçaların toz ve neme maruz kalma riski daha düşük. Bu sayede daha da sessiz çalışıyor.

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstad şuan için sıkıntı yok çok şükür. Haklısın aramakta fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: ddoc

merhaba

Bu fiyata HDW daha iyi. HDW geniş ekran, daha tasarruflu ve izolasyonu olduğundan daha sessiz, bir de su giriş güvenlikli su hortumu var. GDW küçük ekran.

Büyük ekranda ilaveten kilogram önerisi ve tasarruf seviyesi göstergesi özellikleri var. Altı kapalı Gövde olduğundan elektrikli parçaların toz ve neme maruz kalma riski daha düşük. Bu sayede daha da sessiz çalışıyor.

Usta ben bu makinayi senin yorumlarini gorerek aldim ama cok pismanim uykumdan uyandiriyor sesi. Yikamasinda ses yok su alirken vin vin vin vin diye bir ses yapiyor. O su sesi cok fazla normal mi bu vallahi cok pisman oldum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.