Şimdi Ara

Electrolux Beyaz Eşya - Gittigidiyor Teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
2.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ürünler güzel, fiyatlar güzel. İhtiyacı olana güzel fırsat.
  • Teknosa son zamanlarda çakallık yapıyor teşhir yollamazsa iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boa17 -- 26 Şubat 2019; 17:24:54 >
  • fiyatlar iyi gözüküyor..
  • Ürün açıklamalarında sıfır, açılmamış şeklinde yazıyor. Farklı 2 marka daha vereyim ilgilenen olursa göz gezdirsin. Bunlarda piyasaya göre epey uygun.
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/grundig-grnd6100-a-610-lt-buzdolabi-420178726 - 3681 TL
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/lg-gn-h702hqhu-a-546-lt-78-cm-beyaz-buzdolabi-420178709 - 4059 TL

• Beyaz eşyada ilk tercihim hep Electrolux olmuştur. Bulaşık ve çamaşır mak var, ikisinden de çok memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa niye ggye düştü ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 sene garantili garantili inverter motor olayı tamamen bir reklamdır

Bu tip yeni nesil motorların kolay kolay bozulmayacağını öğrendikten sonra bazı markaların 10 sene garanti vermesini bu motor teknoloJisi üzerinden reklam amalı müşteri çekmek için 10 sene gAranti verdikleri kanaati bende oluşmaya başladı.. Halbuki 20 senelik çamaşır makinesinin eski nesil motoru bir kere bile bozulmamıştı.

Bu tip garantileri veren bir markanın yetkili servis teknisyeni de aynı şeyleri söyleyince tamam dedim, şimdi durum net olarak anlaşıldı..

10 sene motor garantili olayına aldanıp da acaba bu markayı mı alsam diyenlere duyurulur
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Buna düşme denmez bence karşılıklı kazan kazan olmasa girmez. Mediamarkt da var başka bir çok marka da var aynı şekilde.
  • Sağol dostum tam bulaşık makinası araştırıyordum bunlardan birini alacağım
  • Çamaşır ve bulaşık makinesinde Electrolux iyidir. Grundig vs hikaye. Geçen yıl 10 yıllık Electrolux çamaşır makinesi arıza yaptı, tekrar Electrolux aldım. Servisleri yetersiz ama servise pek işiniz düşmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazananlar kulübü nü nasıl halledebilirim acaba. Bilgisi olan varmı.

• ilk ürünü aldım ancak ikinciyi alacakken yüzde 7'yi göstermiyor anlamadım
  • cokbaska kullanıcısına yanıt
    Yıllardır bu kanalda varlar zaten, ayrıca düşme diye bir durum yok. Gittigidiyor pazaryeri modeliyle çalışan bir platform. Akasya, Cevahir, Forum Istanbul vb. AVM'ler gibi düşün. Oralarda nasıl Teknosa mağazası varsa, Gittigidiyor AVM'si üzerinde de sanal Teknosa mağazası var. Pek çok markanın pazaryeri sitelerinde böyle sanal mağazaları var. Bu tür mağazalar özel komisyon ve reklam anlaşmaları ile açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: greenman

Kazananlar kulübü nü nasıl halledebilirim acaba. Bilgisi olan varmı.
    Benim hesabım var ama teknosanın kendi sitesinde indirimli fiyatı vardır bir bakın isterseniz de benim hesabı kullanabilirsiniz

• Kazananlar kulübü ile toplam 5 bin küsür parayla hem buzdolabı hem bulaşık makinesi aldım

konuyu açandan allah razı olsun tüm ev elektrolux oldu bakalım nasıl olacak
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    kazananlar kulübü hesabını paylaşan arkadaştan da Allah razı olsun bence

• quote:

Orijinalden alıntı: trak39

kazananlar kulübü hesabını paylaşan arkadaştan da Allah razı olsun bence
    bunu yazdım şimdi herkes isteyecek hesabı
  • iki tane hesabımız vardı ve kazananlar kulübü ile ikinci alışverişte indirim yapmıyor ki yoksa forumun canı saolsun

• Bu buzdolabini ve bulaşık makinasıni kullanıyorum

Electrolux Beyaz Eşya - Gittigidiyor Teknosa

Sorusu olan varsa alabilirim
    Buzdolabı boydan biraz kısa ve enden uzun
    Alırken koyacağınız yere göre dikkat edin boyuna

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.