Şimdi Ara

ELECTROLUX 1286 LEW ALINDI (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
9
Favori
29.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • madem o kadar övdünüz ben de alayım 1286 =)) n11 de 1439. daha uygun fiyat var mı nakitte alabilirim. ama ne kadar erken o kadar iyi.
  • Netten alan arkadaşlar, bu alışveriş çeki dediğiniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makinayi yetkili bayiden alacak arkadaslarin dikkatine 1 eylul itabari ile yetkili saticilara yeni liste fiyatlari gelmis.Dun ayirttigim bayiye kart gecmeye gidince soyledi satici.1286 yeni liste fiyati 1640 tl Ben daha once ayirtip 1400 tl ye pazarligimi yapmistim allahtan

• quote:

Orijinalden alıntı: cskn20

makinayi yetkili bayiden alacak arkadaslarin dikkatine 1 eylul itabari ile yetkili saticilara yeni liste fiyatlari gelmis.Dun ayirttigim bayiye kart gecmeye gidince soyledi satici.1286 yeni liste fiyati 1640 tl Ben daha once ayirtip 1400 tl ye pazarligimi yapmistim allahtan

Düğün sezonunun geçtiği ve kış aylarına yaklaştığımız şu dönemde iyice düşecek olan beyaz eşya satışını fiyat artışıyla riske atmazlar diye düşnüüyorum. Genelde satıcıların müşteriyi sağlama almak için uydurdukları hikaye oluyor bu zam haberleri. Ne zaman bir ürün alacak olsam ve herhangi bir satıcıda kararsız davransam mutlaka 10-15 gün içinde zam gelecek deniyor.

• quote:

makinayi yetkili bayiden alacak arkadaslarin dikkatine 1 eylul itabari ile yetkili saticilara yeni liste fiyatlari gelmis.Dun ayirttigim bayiye kart gecmeye gidince soyledi satici.1286 yeni liste fiyati 1640 tl Ben daha once ayirtip 1400 tl ye pazarligimi yapmistim allahtan

Bayide bu kadar ucuzmuymus ya bosuna mi netten aldik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VipLife kullanıcısına yanıt
    Bende ilk başta öyle düşündüm tebessümle satıcının yüzüne bakınca gelen maılı gosterdı.Bende üzerime düşeni yapıp alacak arkadaşları uyarayım dedım.Ama o gelen maılın nerden geldiğine bakmadım.Dediğiniz gibi müşteri tutmak ıcın yapılmış bısey olabılır.
  • quote:

Bende ilk başta öyle düşündüm tebessümle satıcının yüzüne bakınca gelen maılı gosterdı.Bende üzerime düşeni yapıp alacak arkadaşları uyarayım dedım.Ama o gelen maılın nerden geldiğine bakmadım.Dediğiniz gibi müşteri tutmak ıcın yapılmış bısey olabılır.

Zaman ikimizden birini haklı çıkaracak Bekleyip görelim
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Normalde beyaz eşya ınternetten daha ucuza bulunabılıyor ama bu urun nedense sitelerde daha pahalı bayıden.İyi bir pazarlıkla bayıden daha ucuza alınabılıyor.
  • quote:

Normalde beyaz eşya ınternetten daha ucuza bulunabılıyor ama bu urun nedense sitelerde daha pahalı bayıden.İyi bir pazarlıkla bayıden daha ucuza alınabılıyor.

ben artık araştırmaktan bıktığımdan, nette daha ucuz diye direkt netten sipariş verdim. keşke bayiden alsaymışım. zaten gelirken kapağı sürttürmüşler.
  • VipLife kullanıcısına yanıt
    Dediklerim yanlış anlaşılmasın aman! Gidipte fiyat yükselecek diye araştırmadan almaya kalkmasın kimse .Kimsenın vebalını almak istemem. Ben sadece yasadıgımı paylaşmak ıstedım.
  • quote:

Dediklerim yanlış anlaşılmasın aman! Gidipte fiyat yükselecek diye araştırmadan almaya kalkmasın kimse .Kimsenın vebalını almak istemem. Ben sadece yasadıgımı paylaşmak ıstedım.

Fiyat henüz degismedi

• ben de buradaki yorumlardan yola çıkarak 1286 lew aldım.

eşim kullanıyor, ben henüz ayrıntılı ilgilenemedim.

eşimin şikayeti istediği sıcaklık ayarını ayarlayamamak.

programlar ne içeriyorsa o sıcaklık, değiştiremiyormuş.

bunun bir ayarı var mı? yoksa kısıtlı mı hakikaten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsage

ben de buradaki yorumlardan yola çıkarak 1286 lew aldım.

Merhaba, makineniz hayırlı olsun.

Pamuklu programında soğuk, 20, 30, 40, 50, 60 ve 90 derece sıcaklık seçebilirsiniz.

Sıcaklığı değiştirmek için ekranda sıcaklığın yanındaki dokunmatik tuşa dokunmanız kafi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsage

ben de buradaki yorumlardan yola çıkarak 1286 lew aldım.

Ekran dokunmatik. Sicaklik yazisinin ustune tikladiginizda sicakligin degistigini goreceksiniz :)

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar

bu tip ürünleri internetten aldığımızda garanti hemen başlıyor mu?

mesela birkaç ay evde açmadan bekletip servis çağırırsak garanti servisin geldiği gün mü yoksa ürün fatura tarihi mi geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemix

arkadaşlar

bu tip ürünleri internetten aldığımızda garanti hemen başlıyor mu?

mesela birkaç ay evde açmadan bekletip servis çağırırsak garanti servisin geldiği gün mü yoksa ürün fatura tarihi mi geçerli?

Servisin grldigi gun baslar.

• Konunun başında makineyi alan arkadaşlar hala memnun mu? Bildirim yapabilirlerse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karub77

Konunun başında makineyi alan arkadaşlar hala memnun mu? Bildirim yapabilirlerse sevinirim.

memnunum çok şükür.
  • Merhaba,
    Bende aynı cihazı aldım.Açıkçası Siemens almayı planlıyordum ama baktığım Almanya üretimi modelin yumuşak dokulu tambur yapısı olmaması ve bazı kişilerden kıyafetleri deldiğiyle alakalı şikayetler okuyunca açıkçası vazgeçtim.
    Cihazın özelliklerine gelince : dün cihazı ilk 16 dk buharla havalandırma yapması için bir gömlek attım açıkçası işini doğru yaptı ama ben daha yoğun bir buhar bekliyordum çok fazla kullanmayacağım bir özellik olduğu için çok üzerinde durmadım.
    Daha sonra pamuklu eco modunda kıyafet yıkadık üründe yük sensörü var ama ekranda herhangi bir tartı göstermiyor bu yüzden göz kararı olarak 2 bornoz - havlu - sweet - başka kıyafetler doldurdum ama cihaz boştu hatta ıslanınca bariz şekilde kazana göre yarısı boş gözüküyordu.

Yalnız yıkama zamanı çok uzundu time manager ile dk kısaltmasam 3:15 dk gibi işlem yapıyor bende 2:00 civarı bir süreye çektim ama yine çok uzun eski makinem 1:15 dk de beyaz pamuklu yıkıyordu.Bu konuda önerileri bekliyorum :)

Diğer yandan kuruluma gelen çocuk bütün kıyafetleri pamuklu eco'da yıkasanız olur demiş haksızda sayılmaz zaten hepsinde pamuk oranı mevcut önemli olan devir ve sıcaklık ayarı...

Su jeti çok hoşuma gitti bence yıkamada büyük etki sağlıyor ki aynı teknoloji Miele'de de var...Bunun yanında cihaz gerçekten sessiz ama su alma sesi çok gürültülü oda su alırken daha sessiz bir makina ben görmedim :( O kısımda hoşnut kalmadım ama yapacak bir şey yok.. Ama ciddi şekilde su alırken ses yapıyor.Ama yıkamada neredeyse sıfır sıkmada da çok az ses yapıyor.. (en azından eski makineme göre)

Yıkama sonrası 1000 devir sıkma yaptırmama rağmen bornozlar kuruydu yani ciddi derecede kuruydu bu bence süper bir özellik ama yeni olmasından dolayı azıcık plastik kokusu vardır.

Bu arada servisteki çocuk meşhur kireç önleyici aparatı satmaya çalıştı almadım , 7 yıl garanti uzatma 175 TL verdim ve servis konusunda nedense cihaz bozulsa sıkıntı yaşayacağız endişesine kapıldım.
    İlk olarak servis sayısı az , ikinci olarak bence süper derecede bilgili değiller.Yani Bosch yada Arçelik servisi gibi düşünmeyin zaten Cuma iş kaydı açıp Ptesi öğleden sonra gelmeleri de çabası oldu diyebilirim.Bide cihaz arızalı olsaydı 3 gün en iyi ihtimalle cihazı kullanamayacak tık.

Sonuca gelirsek cihazı 1494 TL ye yetkili bayiden aldım ve bir daha alacak olsam bu cihazı seçerdim.Sadece Candoğan bey'in AEG'de vardı o hala kafamı karıştırıyor ama yapacak bir şey yok.Diğer cihaz eskidi eldeki cihaza güvenemedim benim cihaz Ağustos 2014 çıkışlı...

Yazım hataları varsa kusura bakmayın sevgiler..

Neyse sonuçta cihazdan şimdilik memnunum servis sorunsuz olacaksa bence bu fiyata başka cihaz alınmaz.

• gggkkknnn G kullanıcısına yanıt
    Sure uzun ama enerji tasarrufu yapabilmek adina uzatiyor. Ayrica siz sureyi kisaltmasaniz bile 10 dk icerisinde camasirlarin agirligina bakip sureyi kisaltiyor.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.