Şimdi Ara

Eldorado'da Türk Kavgası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bunun kaynagı kendini turk , musluman kabul eden kişiler bu olayı bende biliyorum ayrıyeten_Teacher_ bizim guıldın masterı bu soul kardesler yada salıh dıe bı ..... var o daha neler neler bunlar tam bı ...... anlamıssınızdır heralde bunlar yuzunden oyunun tadı kaçıo her dakıka globalden kufur yagıyor.
    bunlar oyunda oldugu surecede oyunun tadı ıyıce kacıcak.

Saygılar.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turtis

arkadaslar bunun kaynagı kendini turk , musluman kabul eden kişiler bu olayı bende biliyorum ayrıyeten_Teacher_ bizim guıldın masterı bu soul kardesler yada salıh dıe bı ..... var o daha neler neler bunlar tam bı ...... anlamıssınızdır heralde bunlar yuzunden oyunun tadı kaçıo her dakıka globalden kufur yagıyor.
    bunlar oyunda oldugu surecede oyunun tadı ıyıce kacıcak.

Saygılar.....

sen önce masterınla konuş sonra buraya yorumunu yaz.
  • ben kimin ne oldugunu biliyorum sen rahat ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turtis

ben kimin ne oldugunu biliyorum sen rahat ol

Bir sorum olacak master ınız kaç lvl şu an?
  • quote:

Orjinalden alıntı: extraloob

pacific bir açılsın ekibimle ben önümüze geleni keseceğiz ayrım yapmadan

Heretic guildini kesin bakalım yiyorsa bkz. imzam
  • yaf bırakın allahaşkına zaten serverların yarısından fazlası türk bi de türk birliği olsun oyun iice çığrından çıkar. Hem allahaşkına türk birliği yaptık sonunda nolcak türkün gücünü gösterdik gerçek hayatta bize kazandısı ne olcak. Avrupa birlikine mi gircez ya da dış borcumuz mu silincek ayrıca ben bu oyunu milletın kıçını korumak içinde oynamıorum serverda arkadaşlarım hariç ister türk olsun ister yabancı dier her türlüsünü keserim
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1a93a7

Türk Türkü kesmezmiş
    güldürmeyin insanı
    bu oyun ve birilerini kesmek için oynuyoruz
    karşıma kim çıkarsa çıksın keserim
    din,dil,ırk ayrımı yapmam
    kesebiliyorsam keserim, kesemiyosam savaşır ölür giderim
    bu yüzden bana laf sölüyecek adama bana sölediğinin 2 mislini sölerim.

Kardeşim sen türkü kesmeye devam et nereye kadar kesersen artık
  • forever
    kardeşim ben humanistim türkmüş yabancıymış ayırmam keserim
  • quote:

forever
    kardeşim ben humanistim türkmüş yabancıymış ayırmam keserim

bende sana devam et diyom işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: heretic1503

Hah.Gene gelmişsiniz aynı noktaya.

Biri sizi kesince Türk birliği Türk birliği,siz birini kesince hiç umusamazsınız ama.

Bırakın bu işleri,burda Türk birliğini isteyenlerin yarısı 40-,sağlam charı olmayan,trader-hunter-thieflikte başarız oyuncular.

Kendimize yandaş arıyoruz un adı olmuş Türk birliği.

Ne olacak Türk birliği olunca?

Bak Türksün gel trader çektir bana,thief oldum npc leri gel kes,param kaldı bir el atın Türküz sonuçta vs.

Herkes Türk birliği altında kendine çıkar arıyor,bu yüzden de unutun derim Türk birliğini.

Öncelikle benim char 40- değil ben senin dediğin adamlara benzemem türk traderı görünce hunter yabancı traderı görünce thief olurum birde başkaları asıl daha ezik 20 k için gidip türk traderı kesiyor.Senin düşüncen ona saygı duyuyorum

• yani bu olay sadece bizde mi var cok merak ediyorum. hangi online oyuna baksam surekli ayni tartisma, neymiş efendim" turk turk u kesermiymiş? dayanışma yapmamız lazımmış falanda filan. ya arkadaslar, güzel dostlarım. kimsenin bu oyunda birşeyi temsil ettigi yok. zaten adı ustunde oyun. bırakın şu ırk dil din tartısmasını da oynayın guzel guzel. isteyen istedigine saldırır. hayır madem turk un yukselmesini istiyorsun milliyetçiyim ben diyorsun, ozaman afedersin kaldırır poponu ulke yararına birşeyler yapmak için ugrasırsın. lütfen rica ediyorum. her gun ana avrat küfür izlemekten insandea ne heves kalıyor ne bişey. tesekkurler
  • Valla Eldorado gerçekten ilginç bi yer bende yeni oynamaya başladım orda sanki diğer oynadığım serverlara benzemiyor değişik bi havası var oranın
    bu havanın iyi mi kötü mü olduğunu sezemedim daha ama hoş bi yer

2 kutup gördüm şimdiye kadar bilmem ne kadar doğru bi EvilSoul , AngelSoul arkadaşların gurubu var bi de onların karşıtları geçen globalde gördüm biri Anti evil , angel herkesi hotana çağırıyodu ne yapacaksa toplayıp

ilginç bi çekişmedir sürüp gidiyor

• dorudur Evilsoul reborndan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turtis -- 11 Şubat 2007; 14:34:52 >
  • türk dedik kesmedik zamanında tibette şimdi girioruz adam olmus 57 sanki çok büyük bir lvlmış gibi gelmiş artıstık yapıo yemişm türkleri 4ever yanlızlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wasted Years -- 11 Şubat 2007; 14:50:18 >
  • Biz türkler her yerde kavga ederiz dostum tuvalet yada otobüs hiç farketmezz
  • Aman birbirimize küfreteyelim saygılı oynayalım yeter..Zaten böyle olunca birliğe fln gerek yok..Saygılı olursak birbirimizi kessek bile tartışma yaşanmaz
  • Bugün yanlışlıkla bir adamın giantına daldım (kestim tabii) adam bana ana varat düz gitti en sonunda oyunu kapatıım
  • BU OLAY SADECE BEN DAHA GÜCLÜYÜM KAVGASI VE EGO TATMİNİ ... TEACHER BENİM OYUNDAKİ EN SAMİMİ ARKADASIM. O GÜN OLAN OLAYLARA GELİNCE ; o0 NİCKLİ BİR THİEF BİZİM UNİONUN TRADERLARINA SALDIRDI ONLARDA BENİ CAGIRDILAR BEN ORAYA GİDİP o0 YU KESTİM. BENİ TEHDİT ETTİ SOUL'U CAGİRDİM DİYE. BENDE TEACHER'A HABER VERDİM GEL BURAYA DİYE. ben o0 u anca berserkle yatirdim cünkü. NEYSE TEACHER GELDİ SONRA ANGELSOUL DA HUNTER KIYAFETİYLE GELDİ BAKTİ SONRA GERİ GİTTİ TEKRAR GELDİGİNDE THİEFDİ VE ARKADAN TEACHER'A NUKE ATIP YATIRDI. BUNUN ÜZERİNE BAZI OLAYLAR OLDU. DAHA SONRA BARISTILAR VS AMA SONUCTA OLAN OLDU. VE BU BİR GERCEKTİR Kİ TÜRK - YABANCI AYRIMI YAPMAYAN TEK GUİLD REBORN'DUR. S.A DİİP YANİNA GİTTİGİM ADAM 70+ DÖNÜP BENİ KESİYORSA DAHA DİYECEK KELİMEM YOK. TEACHER'A GELİNCE KENDİSİ ÖGRETMEN VE KİMSEYLE İSİ YOK DAMARİNA BASİLMADİGİ SÜRECE.... HEPİMİZ OYLE DEGİLMİYİZ? HADİ İİ KASMALAR
  • quote:

S.A DİİP YANİNA GİTTİGİM ADAM 70+ DÖNÜP BENİ KESİYORSA DAHA DİYECEK KELİMEM YOK.

offf ki ne offf
    ne yapacaz ozaman yükleyin 5 * malı develere çıkın yola eğer karşınıza türk bi thief çıkarsa çakın slmı devam
    ohh böle iş mi olur yaa
    şahsen ben bi taraf seçeceksem guild yada millet bakmam biri arkımsa kesmem onun dışında kimseyede acımam.

her slm diyeni es geçersek nasıl zewk alacaz bu oyundan????
  • quote:

quote:

S.A DİİP YANİNA GİTTİGİM ADAM 70+ DÖNÜP BENİ KESİYORSA DAHA DİYECEK KELİMEM YOK.

offf ki ne offf
    ne yapacaz ozaman yükleyin 5 * malı develere çıkın yola eğer karşınıza türk bi thief çıkarsa çakın slmı devam
    ohh böle iş mi olur yaa
    şahsen ben bi taraf seçeceksem guild yada millet bakmam biri arkımsa kesmem onun dışında kimseyede acımam.

her slm diyeni es geçersek nasıl zewk alacaz bu oyundan????

Sana kesme diyen yok zaten
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.