Şimdi Ara

Eldorado'da Türk Kavgası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugün oyundaydım türkler birbirlerine ağıza gelmeyecek laflar söylüyorlardı.Ben de tam anlamadım herhalde EvilSoul _Teacher_ ımı ne kesmiş global chatde ağza gelinmeyecek küfürler saçıştı.Ben de global chat olmadığından yazdım yazdım durdum adamlarda tık yok en sonunda EvilSoul tüm düşmanlarını downda south gate çağırdı tüm reborn toplandı türkler doluştu atkı savaşı felan yaptılar.Türkler birlik olucaklarına birbirlerine saldırıyorlar.Bu olaylara örnek sadece bu değil artık kimse Türkmüş diye dinlemiyor iki yıldızlı malla çıktım arkadaş (arkadaş listemde) thief olup bana saldırdı(kestim) eskiden hiç değilse birazcık Türk dayanışması vardı şimdi Türk savaşı var.Türklere yakıştıramadım.

• küfür işini anladıkda yani bu oyun kervan üzerine kurulmus ve bir hiefin bir tradere saldırması hiç de anormaldeyil arkaş listesinde olsa bile benim aerkadaş listermdekiler bana söylüyo gel benim kervana saldır diye bence jiç anormal deyil
  • kardeş artık ortam böle hatırlarsan 1-2 hafta öncede adamın biri tam emin değilim ama tük galiba çok utanarak sölüyorum o nur yüzlü peygamber efen dimize küfür etti we bunun üzerine eldorado ayağa kalktı adama saydılar da saydılar globalden sonra o adam da adam toplamış tiflik yapıomuş ortalık ayağa kalktı hunter la önümden vızır vızır geçiyodu
  • terbiyesizler!!! Sana gelince bana göre anormal çünkü Türklere küfür eden yabancıları ancak birlik olarak yenebiliriz sen öyle algılıyorsan benim sana diyecek sözüm yok
  • nedir bu yabancı yenme hırsı Türk'le dost geçinme düşüncesi oyun yahu bu rakip olarak kim varsa gider keserim ayrım yapmam
  • O senin düşüncen
  • Türk kesmem diyen adam oyundan zerre kadar zevk alamaz herkes türk özellikle lvl 20 de dw dan jangana mal taşımaya kalkan arkadaşların çoğu.Gerçi ben pek yapmam bu işi traderlara dalmaya pek yanaşmıyorum ama hunterken yada thiefken görürsem saldırırım yoksa ne anlamı kaldı zaten herkes türk.Ama bu küfür işi gerçekten çoluk çocuk işi küfür etmeye ne gerek war yaw manasız manasız sövüyo millet birbirine.Her serverda adet oldu bu aralar turk vs turk olayları
    quote:

Orjinalden alıntı: extraloob

nedir bu yabancı yenme hırsı Türk'le dost geçinme düşüncesi oyun yahu bu rakip olarak kim varsa gider keserim ayrım yapmam
  • yaw zaten oyunun %60 ı Türk. onu kesme bunu kesme. kimi kesecez?
  • pacific bir açılsın ekibimle ben önümüze geleni keseceğiz ayrım yapmadan
  • kardeş ekibine benide al pasificte
  • Türk kesmeyeceğim diye bişey yok ha çoğunlukla dalmamaya çalışıyorum ama önüme gelse yıldızlı bi tane keserim..Tabi sadece yıldızlılarda diğerlerinde yardımcı olurum o kadar çünkü günü geliyor bana da yardımı oluyor Türk arkadaşlarımın
  • quote:

pacific bir açılsın ekibimle ben önümüze geleni keseceğiz ayrım yapmadan

extraloob hani o str glavie charın varya öyle bi charla yeni serverda beni kesemessin bunu hatırlatayım
  • Türk Türkü kesmezmiş
    güldürmeyin insanı
    bu oyun ve birilerini kesmek için oynuyoruz
    karşıma kim çıkarsa çıksın keserim
    din,dil,ırk ayrımı yapmam
    kesebiliyorsam keserim, kesemiyosam savaşır ölür giderim
    bu yüzden bana laf sölüyecek adama bana sölediğinin 2 mislini sölerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1a93a7

Türk Türkü kesmezmiş
    güldürmeyin insanı

arkadaşım sen türk değil misin zaten yabancılar birleşiyor artık bizde birleşelim yaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: murathip

quote:

Orjinalden alıntı: 1a93a7

Türk Türkü kesmezmiş
    güldürmeyin insanı

arkadaşım sen türk değil misin zaten yabancılar birleşiyor artık bizde birleşelim yaaaa

al sana bitane daha.
  • bakın arkadaşlar evil soul felan yalan siz bu adama iftira atmak için birleşiyosunuz
  • quote:

nedir bu yabancı yenme hırsı Türk'le dost geçinme düşüncesi oyun yahu bu rakip olarak kim varsa gider keserim ayrım yapmam

Sence gavurlar damı senin gibi düşünüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayserili_kral_turk

quote:

Sence gavurlar damı senin gibi düşünüyor

sizin yanlışa düştüğünüz nokta burası
    siz Türkleri bi tarafa diğer bütün dünyayı bi tarafa koyuyorsunuz.

ben şuana kadar oyanadığım hiç bi serverda sadece tek bir ülkenin vatandaşlarından oluşan ve türklere karşı olan güç lü bi guild görmedim

bu kafayla giden bazı yabancılarda war ama çok az
    ama Türkler illa birlik olalım bütün yabancılara gösterelim günlerini kafasındalar

serverlardaki çoğu güçlü guild karışıktır her ülkeden insan wardır içlerinde.

walla ben hiç denk gelmedim şimdiye kadar bi amerikalı başka bi amerikalıyı kesmesin
    yada bi global görmedim tüm kanadalılar toplanalım birlik olalım diye

oyun içinde milliyetçiliği(bunu sölerken Türklere edilen laflara sessiz kalın yada o tür bişeyi kast etmiyorum) bırakın oyundan zewk almaya ve bu sıradada başkalarının zewklerinin içine etmemeye bakın.
  • Ewt arkadasın dedigi dogru nedir bız turkuz aslında bızım bırbırımızle kawga etmemız lazım ken bole oluo.aynı sey benımde basıma geldi.ben ixan serwerınde oynuom.biz dew bir turk kerwanı yaptık ancak bazı türk kallesler bizlerin kerwanını yatırmaya calıstı.bu kısılerın lideri NurhaNdır.
  • Hah.Gene gelmişsiniz aynı noktaya.

Biri sizi kesince Türk birliği Türk birliği,siz birini kesince hiç umusamazsınız ama.

Bırakın bu işleri,burda Türk birliğini isteyenlerin yarısı 40-,sağlam charı olmayan,trader-hunter-thieflikte başarız oyuncular.

Kendimize yandaş arıyoruz un adı olmuş Türk birliği.

Ne olacak Türk birliği olunca?

Bak Türksün gel trader çektir bana,thief oldum npc leri gel kes,param kaldı bir el atın Türküz sonuçta vs.

Herkes Türk birliği altında kendine çıkar arıyor,bu yüzden de unutun derim Türk birliğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farabî -- 10 Şubat 2007; 15:13:55 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.