Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Elder Scrolls Online / Tamriel Unlimited (2014) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
8.917
Cevap
87
Favori
292.287
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Elder Scrolls Online / Tamriel Unlimited (2014) [ANA KONU]
Giriş
    604 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: WizMellin

oyunda taraf değiştirebiliyormuyuz ? Daggerfall açmışım Ebonheart e geçebilirmiyim
    Crown storeda mutlaka vardır taraf değiştirme işine yarayan bir şey ama satın alma gerektirir. Hocam pvpde sarı ve maviler iyi, kırmızılar çok ezik. Neden ezik tarafa geçmek istiyorsunuz ki, bence mavide kalın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Crown storeda mutlaka vardır taraf değiştirme işine yarayan bir şey ama satın alma gerektirir. Hocam pvpde sarı ve maviler iyi, kırmızılar çok ezik. Neden ezik tarafa geçmek istiyorsunuz ki, bence mavide kalın.

Alıntıları Göster
    Store a bakayım teşekkürler.
    |
    |
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Numan

Rahat rahat solo world boss, dolmen, delve yapabilecegim class ne onerirsiniz?
    WW Tank Build öneririm. Ölmesi zor, dps yüksel. Benim Nightblade WW karakter de güzel, onu da tavsiye ederim.

|
    |

Üstteki arkadaşa katılıyorum WW tank (DK/Nord) ile İmperial City'deki bossları tüttürerek (biraz uzun sürsede) tek başıma kesiyorum.
    |
    |
    Numan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Acemiyim kusura bakmayin. WW dediginiz Werewolf mu? Werewolf olunca normal class skillerini kullanabiliyor muyum?
    Hafta sonu kasayim su werewolf agacini o zaman

Bir de stamina sorc demisler, ne dersiniz?@noir06 @Sir Sherlock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numan -- 28 Haziran 2019; 22:36:12 >
    |
    |
    Bahsedilenler: noir06 , Sir Sherlock
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Numan

Acemiyim kusura bakmayin. WW dediginiz Werewolf mu? Werewolf olunca normal class skillerini kullanabiliyor muyum?
    Hafta sonu kasayim su werewolf agacini o zaman

Bir de stamina sorc demisler, ne dersiniz?@noir06 @Sir Sherlock
    Ww çok özel ve güçlü bir karakter. Kendine özel skilleri ve skill slotu ile geliyor. Normalde oyunda 5'er skill koymak üzerine 2 skill slotu var biliyorsunuz. Ww ile bu slot 3'e çıkıyor ve WW skillerini oraya koyuyorsunuz. Yani class skillerini insan formda, ww skillerini Wolf formda kullanıyorsunuz. WW ile öttürmeyeceğiniz boss yok söyleyeyim onu. Bir de werewolfu geliştirince beyaz Wolfu seçin. Beyaz Wolf beraberinde 2 tane savaşçı kurt getiriyor, onlar sizin için düşmanları iyi tanklıyor. Hasardan az kurtulamadım o kurtlar sayesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Sherlock -- 28 Haziran 2019; 22:41:36 >

• Onbaşı
    33 Mesaj

Werewolf güçlü bir karakter ancak skill'leri ve pasifleri ancak werewolf formuna geçtiğiniz zaman kullanabiliyorsunuz, bununla birlikte vampir karakterinin pasifleri sürekli etkin ve aktif durumda.
    |
    |
    Sir Sherlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: BjornHeimdall

Werewolf güçlü bir karakter ancak skill'leri ve pasifleri ancak werewolf formuna geçtiğiniz zaman kullanabiliyorsunuz, bununla birlikte vampir karakterinin pasifleri sürekli etkin ve aktif durumda.
    Evet öyle, zaten tüm pasifler açıldığında WW kalma süresi epey uzuyor. Uzun bir dungeona girip dönüşüyorum. Dungeonun sonuna kadar atıyor beni.

Bir de WW'nin zehir zaafı sadece WW formda geçerli oluyor, insan formda etki etmiyor. Ama Vampirin ateş zaafı vampir tarafından ısırıldığımız andan itibaren geçerli. Bu durum WW'yi bana daha cazip kılmıştı.

|
    |
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

şuanda thief guild ve dark brotherhood indirimde sizce alınırmı daha önce dlc almadım
    Tavsiye ederim hocam. İkisi de eğlenceli guildler. Özellikle Dark Brotherhood benim her TES oyununda favori guildim olmuştur, o yüzden ben plus sahibi olmama rağmen almıştım

|
    |
    6-7 ay önce Steam'den TES:Online 90GB + 10GB patch şeklinde C:'ye Windows'un olduğu yere kurmuştum (buna mecbur kalmıştım), TES:Online'ı şu an PC'den silsem ve oyunların olduğu diğer diske tekrar indirsem şu an ki save'den karakterimden vs devam edebiliyor muyduk? Yani bu oyunda Bethesda üzerinden ya da Steam'den "cloud save" gibi bir şey var mıydı?. TES V: Skyrim ve Fallout 4 için oyunu silip tekrar kurduğumuzda sanırım save'ler cloud saklanıyordu sonradan aynı kaldığımız yerden devam edebiliyorduk diye biliyorum.
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

6-7 ay önce Steam'den TES:Online 90GB + 10GB patch şeklinde C:'ye Windows'un olduğu yere kurmuştum (buna mecbur kalmıştım), TES:Online'ı şu an PC'den silsem ve oyunların olduğu diğer diske tekrar indirsem şu an ki save'den karakterimden vs devam edebiliyor muyduk? Yani bu oyunda Bethesda üzerinden ya da Steam'den "cloud save" gibi bir şey var mıydı?. TES V: Skyrim ve Fallout 4 için oyunu silip tekrar kurduğumuzda sanırım save'ler cloud saklanıyordu sonradan aynı kaldığımız yerden devam edebiliyorduk diye biliyorum.
    Online oyun olduğu için bilgileriniz sunucuda saklanır. Yani oyunu silip 5 sene sonra geri yüklesen şuan sahip olduğun şeylerle devam edersin.
    |
    |
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Norse

Arkadaşlar pvp için hangi faction önerirsiniz
    PvP kısmına çok zaman ayırmadım hocam, 600 saatlik deneyimimim 50 saatini ayırmışımdır. Ama o süre kırmızıların en ezik grup olduğunu görmeme fazlasıyla yetti. Mücadele genelde Maviler ve Sarılar arasında oluyor. Sarıları tavsiye ederim, denk gelirse beraber de gireriz.
    |
    |

İstediğin class veya ırk istediğin pact'ta yer alabilir. Karakter yaratırken seçersiniz ve bir daha değiştiremezsiniz ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BjornHeimdall -- 17 Temmuz 2019; 9:45:15 >
    |
    |
    Norse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    151 Mesaj

bunu yapabilmeniz için oyunun any race any alliance paketine sahip olmanız lazım. aksi takdirde mümkün değilhttps://www.elderscrollsonline.com/en-us/crownstore/item/7919?any-race-any-alliance-bundle
    |
    |
    Norse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Veteran frostvault da atronach AoE saldırısında tankın ne yapması gerekiyor arkadaşlar? Uyuz oldum ne triallerde nede başka dungeonlarda zorlanmıyorum ama bu saçma boss fitil ediyor beni her seferinde, ya şansa kurtuluyorum yada atro yu başkalarına devrederek kurtuluyorum. Video izledim fakat tam anlamadım. Kırmızı alanda duruyorum olmuyor, boş üçgen alanda duruyorum yine olmuyor, zaten alandan çıkınca direk yerdeyim...

Edit: Çözdüm olayı. Boş üçgen alanda durulacakmış. Öhhh be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 22 Temmuz 2019; 23:34:4 >
    |
    |

Önerilerinize açığım. Ayrıca aktif Türk guildi varsa aranıza dahil olmak isterim.
HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.