Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Elder Scrolls Online / Tamriel Unlimited (2014) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
8.916
Cevap
87
Favori
292.204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Elder Scrolls Online / Tamriel Unlimited (2014) [ANA KONU]
Giriş
    5540 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: guneyayhan

zaten ben kesin p2w demedim dlc olmadan giremediğimiz dungeonlardan daha iyi itemler düşüyorsa p2w dir o zaman ama ben daha o seviyelere gelmediğimi de belirttim oyunda kozmetik dediğinizi bilmiyorum da ben binekleri gördüm ki ben binekleri çok severim ama para verip almaya da karşıyım yani oyun bize görev filan yaptırarak verebilirdi yada petlerde aynı şekilde adam vermiş parasını almış insan ister istemez keşke bende de olsa diyor yani en azından ben diyorum :D oyuna kesinlikle kötü demiyorum firmanın politikasını beğenmiyorum sadece.Birde ben kısa sürede dungeon girebilmek için illa tank healer filan oynamam şart mı bu durumda oyuncular da çok ayıp ediyor :D

Alıntıları Göster
    Bana bi yerden bi beygir verdiler ona biniyorum , orumcek seklinde falan olanlar var cok guzel gorunuyor :D pet falan da yine geldi ama eso+ yuzunden mi bilmiyorum. Maalesef seri dungeon icin healer olmak sart ben item kasacam diye ekstra healer yaptim
    |
    |

• Yüzbaşı
    602 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Bu arada dungeon girerken sınıfınız ne olursa olsun sol üstten rolünüzü tank yapıp girin. Kolay buluyor Ama sakın healer yapmayın çünkü 3 dps + healer ile dungeon bitiyor bir şekilde ama healer olmayınca çok küfür yersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Önceki sayfadan buraya kadar son yazılanları okudum da ya arkadaşlar siz bu oyunu ne tatlı ne güzel oynuyorsunuz öyle imrendim valla :) Yani ben hiç öyle sizler gibi düşünüp pvp pew p2w crown plus bilmem ne guild dungeon kasmaya diye başlamadım bu oyuna, bilen bilir ben bu oyuna ESO + Morrowind alıp sadece TES: Oblivion & Skyrim aşkımdan dolayı ve sadece TES lore'unda acaba neler yapmışlar diye yeni TES ortam mekanları merakımdan dolayı ESO'ya başladım.

Ayrıca ESO merakımın sebebi zaten en başta belliydi hiç online işlere bulaşmadan sadece Singleplayer(SP) oynamaktı amacım hala da bundan vazgeçmedim. Biliyorum online bir MMORPG oyununu single oynamak nasıl bir his iyi olmaz ki saçma diyeceksiniz de ben bayağı keyifli sıkılmadan saatlerce (her girişimde en az 3-5 saat) ESO oynuyorum, TES Oblivion & Skyrim üzerinden gelip aynen benim gibi ESO'ya meraklananlar varsa durdukları kabahat en azından ana base oyundan şöyle bir başlasınlar gerisi gelir. Ve çoğu zaman şu herkesin malumu Bethesda'nın eline yüzüne bulaştırdığı "Fallout 76" bile keşke böyle ESO'vari bir oyun yapsalarmış ne iyi gidermiş diye çok kez söylenmişimdir.

Her ne kadar çoğu ESO görevi illaki gurup guild vb olarak bitirmeyi gerektirse de bayağı görevi single yüzünden saç baş yoldururcasına zorlaştırmışlar diye iptal etmiş olsam da sorun etmiyorum, çünkü TES ortam mekanları o enfes ötesi atmosfer doğal yaşam karakterler single oynanacak güzellikte yan görevler derken dere tepe dağ ova keşfediyoruz Tamriel'ın bu taraflarını kapıldık gidiyoruz işte. Daha bakın geçen indirimlerde "Summerset" ek paketini bile aldım hatta ilk indirimde şu yeni çıkan "Elsweyr" paketini de alacağım kafaya koydum, sonuçta yeni bir harita yeni ortam mekanlar yeni single oynamaya layık görevler olacak değil mi? ee daha başka ne isteyeyim bana yeter de artar bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 19 Haziran 2019; 8:47:38 >

• Yüzbaşı
    602 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Hocam PvE görevlerinin hiçbirisi grup olarak yapılması için tasarlanmış değil, hepsi de Single olarak yapılabilir. Sadece o görev için seviyeniz yetersizdir, karakteriniz güçlenince gitmeniz lazım. Bir de yaratıkları kullandığınız silahtan ziyade skillerle öldürmeniz de önemli. Mesela ben Assassin karakterimle takılırken defansım düşük olduğu için bir iki skilimi hasar vurarken enerji emme üzerine koydum. Canım azaldıkça onları kullanıp hem hasar vurup hem can tazeliyorum, güzel oluyor. Açık dünyada World Bosslar harici tüm görevler tek başınıza yapabileceğiniz zorlukta, sadece seviyeniz yetersiz geliyordur belki.

Onun dışında PvP'ye çok bir şey diyemem ama Coop girilen dungeonlardan kendinizi mahrum bırakmanız bence büyük hata. Çünkü o dungeonların da hikayesi var ve çok orjinal tasarımlar var orada da. Bir de ekip olarak bir şeyleri başarmaya çalışmak güzel. Bir gün onları da deneyin derim, önyargılı olmayın :)
    |
    |
    Ravenholm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek Arası Klavye

Bu arada dungeon girerken sınıfınız ne olursa olsun sol üstten rolünüzü tank yapıp girin. Kolay buluyor Ama sakın healer yapmayın çünkü 3 dps + healer ile dungeon bitiyor bir şekilde ama healer olmayınca çok küfür yersiniz.
    Bunu veteran dungeonlarda, hele dlc dungeonlarında yaparsanız yedi ceddinize söverler. Çok iyi 3 dps 1 tank oyundaki veteran dungeonların %90’ını rahatlıkla yapabilirken, (en basit veteran dungeonlar hariç) tanksız yapılabilen veteran içerik yok.

Sakın veterana girerken böyle bir gaflete düşmeyin, tank healerdan çok daha önemli veteranda. Zira oyundaki magicka sınıfların tamamı self heala ve bütün stamina sınıfları da vigor’a sahip. Bu skiller ve bilek kuvvetiyle healersız bir şekilde oyunun en zor içerikleri dahi bitirilebiliyor (bu haftasonu vDragon star arenayı 1 tank 3 stamina dps rahatlıkla bitirdik misalen)

Düz dungeonlarda ise, belli bir seviyeden sonra, istersenız 4 tank/4dd girin bir şey farketmiyor zaten süpürüp geçiyorsunuz. (Bu dediğim 50 lvl altı ve dps nasıl çıkarılır bilmeyen arkadaşlar için geçerli değildir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 19 Haziran 2019; 14:42:51 >

• Yüzbaşı
    602 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

Evet bahsettiğim şey normal dungeon için geçerli. Zaten set dizmeden de vet dungeon girmek yine aynı şey.

|
    |
    Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: leopold

eso plus alan arkadaşlar nereden alıyorsunuz?
    Steam sayfasından ya da ESO'nun sitesinden satın alabilirsiniz. Steam'de TL ile çok daha ucuza geliyor. Bir de almayı düşünüyorsanız tek aylık değil de birkaç aylık birden almanız daha iyi olacaktır f/p açısından.

Steam sayfasından ya da ESO'nun sitesinden satın alabilirsiniz. Steam'de TL ile çok daha ucuza geliyor. Bir de almayı düşünüyorsanız tek aylık değil de birkaç aylık birden almanız daha iyi olacaktır f/p açısından.

Alıntıları Göster
    evet steam de eso plus ucuz fakat benim oyunum steam versiyonu değil maalesef. mcirosoftun sattığı 39 tl/ay olan eso plusdan satın alan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leopold -- 20 Haziran 2019; 16:2:27 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kene.

Son zamanlarda bazı görevlerde bug olmaya başladı. Görevleri resetlemeden de düzelmiyor. Mesela bir NPC ile konuşmam gerekiyor fakat hiç bir etkileşime giremiyorum.
    Elsweyr’den beri acayip acayip buglar peydahlandı oyunda, toparlayamadılar hala

|
    |
    ilk defa pvp sine giriş yaptım keyifli geldi ilk başta ancak bir kaos bir curcuna vuruş hissi de olmayınca dedim ne oluyor burada ne olduğunu anlamadan olay bitti birini öldürdüm mü onu geçtim hasar verebildim mi hatta kılıcın ucu deydi mi hiç anlamadım muhtemelen bir daha para vermiycem bu oyuna elimdeki paketle takılıcam biraz daha o kadar gibi geliyo bana oyun güzel de ne bilim hiç içimden gelmiyor bir daha para vermek chapter filan.
    |
    |
    dragon knight yaklaşık 50 levellerde tank çarım vardı yeni bir karakter daha açmayı düşünüyorum ama en son bıraktığımda hanedan guild dağılmıştı bu oyun da tek başına çok keyifli olmuyor. yok mudur discrodu olan başka türk toplulukları donanımhaber oyuncuları ekleyelim de beraber pvp gireriz zindan gireriz

en hakiki mürşit ilimdir, fendir''
  • Yüzbaşı
    602 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Sir Sherlock

DH'nin aktif Türk guildi yok hocam, elder scrolls türk sitesine bakın, orada olacaktı aktif guildler.

|
    |
    SAHİPKIRAN1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://steamcommunity.com/id/Halorandal/
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: haldunarun

Arkadaşlar elimde elsweyr preorder keyi var yanlışlıkla fazladan aldığım için 100 liradan satıyorum iletişim için steam linkim aşağıda

@Ravenholm

|
    |
    Bahsedilenler: Ravenholm

Orijinalden alıntı: haldunarun

Arkadaşlar elimde elsweyr preorder keyi var yanlışlıkla fazladan aldığım için 100 liradan satıyorum iletişim için steam linkim aşağıda

Nasıl yanlışlıkla alabiliyorsun açıklar mısın? Dunmer seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 28 Haziran 2019; 1:33:17 >
    |
    |

@Ravenholm

Alıntıları Göster
    Yani hocam malumunuz Cyberpunk 2077 yaktı geçti ortalığı tüm parayı gömdük oraya, öbür türlü affetmezdim Elsweyr almak isterdim. Gerçi bu da (Steam) 50TL civarına düşecektir Summerset gibi olacaktır şimdilik acelesi yok, hem dediğim gibi daha Summerset'e bulaşamadık ana base oyunda dahi adım atmadığım bölgeler/görevler var oraları bir gezeyim tozayım Elsweyr beklesin azcık.
    Sir Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

Yani hocam malumunuz Cyberpunk 2077 yaktı geçti ortalığı tüm parayı gömdük oraya, öbür türlü affetmezdim Elsweyr almak isterdim. Gerçi bu da (Steam) 50TL civarına düşecektir Summerset gibi olacaktır şimdilik acelesi yok, hem dediğim gibi daha Summerset'e bulaşamadık ana base oyunda dahi adım atmadığım bölgeler/görevler var oraları bir gezeyim tozayım Elsweyr beklesin azcık.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Hikaye sırasını izleyip gidin yoksa Summerset de sizi kanser eder.

Bir gün maceralarınızdan söz edip bira içmek isterseniz Vulkhel Guard'daki Salted Wings Tavern'a uğrayıp beni sorun. Belesa Nightsky derseniz gösterirler hemen, ilk içkiniz benden.

|
    |

• Binbaşı
    1290 Mesaj
    oyunda taraf değiştirebiliyormuyuz ? Daggerfall açmışım Ebonheart e geçebilirmiyim
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.