Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (415. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.454
Cevap
89
Favori
345.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KENZOOvet

Güzel Paylaşım olmuş

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim
  • Oyun game pass sistemine dahil edildi, indirip indirmeme arasındayım
  • selam oyuna eso üzerinden sahip biri olarak şunları sormak istiyorum,

base oyun, morrowind ve summertset'e sahibim,

şimdi ilk defa steamden satın alırsam (en ucuz versiyon) ve steam üzerinden yine aynı id account ile girince summerset gözükür mü?

eso plus ve crown steamde oldukça ucuz yaklaşık %50 bu konuda bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

düzeltme:

''şimdi ilk defa steamden satın alırsam (en ucuz versiyon) ve steam üzerinden yine aynı id account ile girince summerset gözükür mü?''

oyunu steamden alıp mevcut eso hesabıyla girip oynamak mümkün eso plus ve crown almakta mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 22 Haziran 2018; 0:1:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

selam oyuna eso üzerinden sahip biri olarak şunları sormak istiyorum,

base oyun, morrowind ve summertset'e sahibim,

şimdi ilk defa steamden satın alırsam (en ucuz versiyon) ve steam üzerinden yine aynı id account ile girince summerset gözükür mü?

eso plus ve crown steamde oldukça ucuz yaklaşık %50 bu konuda bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

düzeltme:

''şimdi ilk defa steamden satın alırsam (en ucuz versiyon) ve steam üzerinden yine aynı id account ile girince summerset gözükür mü?''

oyunu steamden alıp mevcut eso hesabıyla girip oynamak mümkün eso plus ve crown almakta mümkün.
    Oyuna aynı id ile giriş yapamazsın. Steam için ayrı hesap açman gerekir yoksa herkes Steam'den DLC'leri, ESO Plus'ı alırdı zaten :)
  • W kullanıcısına yanıt
    bilginiz yanlış maalesef, gerek forumda gerek diğer yerlerde cevap çıkmayınca 50 TL'den bir şey olmaz diyerek aldım
    ve şu an öncesinde summerset vs. olan hesabın üzerine 5500 crown alarak sorunsuz oynuyorum -üstelik addon vs- tekrar kurmama gerek kalmadı.

yani eğer eso'ya steam haricinde başladıysanız sorunsuz bir şekilde steamden tekrar en ucuz versiyonu alıp, mevcut eso hesabınızla erişebilir, steam'in uygun fiyatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Aktif guild arıyorum...

Bu arada ticaret yapmak için guild üyesi olmak zorunda mıyız.? Değilsek Ticaret nasıl yapıcaz eşya satmak vs vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinod -- 22 Haziran 2018; 21:0:45 >
  • quote:

bilginiz yanlış maalesef, gerek forumda gerek diğer yerlerde cevap çıkmayınca 50 TL'den bir şey olmaz diyerek aldım
    ve şu an öncesinde summerset vs. olan hesabın üzerine 5500 crown alarak sorunsuz oynuyorum -üstelik addon vs- tekrar kurmama gerek kalmadı.

yani eğer eso'ya steam haricinde başladıysanız sorunsuz bir şekilde steamden tekrar en ucuz versiyonu alıp, mevcut eso hesabınızla erişebilir, steam'in uygun fiyatlarından yararlanabilirsiniz.
    Eskiden 30 lira idi. 50 lira olmuş. Kurları zamlamış galiba steam.

Şuan en mantıklısı steamden almak değil mi hala? Hiçbir sürümüne sahip değilim.

Bu arada eso başlamak isteyenler varsa satın almayı düşünüyorum. Ekip olarak başlasak çok güzel olur.
  • AlpKhanate kullanıcısına yanıt
    En ucuz her turlu steam

Ben zaten endgame oynuyorum na ' da

Eu da pingler daha dusuk degil ve rusundan vs sine les bir deneyim mevcut.

(Na da nadiren denk geldigim turklerim hepsi eudan gecme ve na'dan memnunlar)

Na nin tek dez avantaji saat farkindan dolayi yogun trial turlari icin gece oynamak lazim ( tr saatiyle 11de baslar sabah 12 ye kadar devam eder)

Bu arada sifirdan baslayacaksaniz

Dark elf dk nb veya sorc acin mutlaka.

Oyunla ilgili turkce kaynak asiri az ve olanlarda ya hatali ya fi tarihindeki update bilgileriyle dolu.

Beraber oynamasakta guzel bir oyun baslangici icin item takviyesi vb yardimlarda bulunabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meter90 M kullanıcısına yanıt
    İyi günler 100. Seviye civari champion khajiit nb karakterim var . Hasar üzerine kurmaya çalıştım karakteri bunun için zindanlardan set düşürdüm günlerce uğraşıp kritik vuruş ihtimalini %70 in üzerine çıkardım . Bunun gayet yeterli olucağını düşündüm fakat malesef düşündüğüm gibi olmadı . Zindanlarda beni Defence dagger olarak nitelendirdiler . Tabii baya koydu bu bana :D . Yeniden set düşürmeye çalışıcam fakat tam olarak kararsızım hangileri üzerine yoğunlaşmam gerektiği konusunda . Öneriniz var mı zindan seti konusunda , yetenek dağıtımı konusunda vb vb kısaca genel olarak bütün karakter yapımı hakkında tavsiyeye ihtiyacım var . Zamanınız varsa kısa kısada olsa cevaplarsanız çok sevinirim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

En ucuz her turlu steam

Ben zaten endgame oynuyorum na ' da

Eu da pingler daha dusuk degil ve rusundan vs sine les bir deneyim mevcut.

(Na da nadiren denk geldigim turklerim hepsi eudan gecme ve na'dan memnunlar)

Na nin tek dez avantaji saat farkindan dolayi yogun trial turlari icin gece oynamak lazim ( tr saatiyle 11de baslar sabah 12 ye kadar devam eder)

Bu arada sifirdan baslayacaksaniz

Dark elf dk nb veya sorc acin mutlaka.

Oyunla ilgili turkce kaynak asiri az ve olanlarda ya hatali ya fi tarihindeki update bilgileriyle dolu.

Beraber oynamasakta guzel bir oyun baslangici icin item takviyesi vb yardimlarda bulunabilirim.
    Hocam gece oynama işi sıkıntıymış. Trial runları sadece belli saatlerde mi aktif oluyor ?

Kaynak baya az gerçekten. İngilizce konusunda sıkıntım yok. Güncel ingilizce rehberler varsa onları okurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://alcasthq.com/

Şu sitede Builds > Summerset > PVE Builds kısmından meta buildlere bakabilirsiniz.

Edit : Stamina NB oynuyorsan, hunding + spriggan set gidebilirsin, şu anda oyunu oynamıyorum ama birkaç ay önce cp 160 olduğumda baya bir araştırmıştım hangi setlerle başlamalı diye, eğer bir guildteysen veya arkadaşın varsa Hunding seti craftlatabilirsin, Sprigganları da istersen düşür ama çok uğraştırır istersen de guild traderlardan al. Tabi kafalık ve omuz parçalarını boş bırak, monster set kullanıcaksın onlara. Selene, stormfist falan.

Bunlarla cp 160 olmadan uğraşma ama hiç bir şekilde, para ve zaman kaybı olur. Cp 160 en son item levelı, bu levela ulaşmadan hiç bir şekilde para harcama itemlere, training set dışında onlar da ucuz oluyor zaten, guildindekiler bedavaya bile craftlar.

Birde üstteki arkadaş Dark Elf oynayın demişte, her klas ve build kombinasyonunun en iyi olduğu bir ırk var. Mesela genel olarak Stamina buildler için Redguard ve arkasından Khajit öneriliyor. Khajit pvp ağırlıklı, ayrıca stamina NB ile pvp yapılacaksa Wood Elf'te iyi. Attığım sitede buildlere bakıp önerilen klas/stat/ırk kombinasyonlarını görebilirsiniz.

Arkadaşınız falan yoksa özellikle NA'da başlamayın, EU serverları kötü evet 90-120 arası ping sürekli, ama her türlü NA'dan iyidir ve diğer oyuncularla en azından saatleriniz uyuşur. Yarın bir gün EU serverlarını düzelttiklerinde keşke NA'da başlamasaydım demeyin sonra. Oyunun communitysi genel olarak iyi zaten diğer mmolara göre, sadece düzgün bir guild bulun ve zevkinize bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem3463 -- 2 Temmuz 2018; 13:16:5 >
  • erdem3463 kullanıcısına yanıt
    Ne guildim var nede arkadaşım ama teşekkür ederim uğraşıcam düşürmek yada craftlamak için dediğiniz setleri . Bu 160 cp olayını bilmiyodum ozaman karakteri 160 a kadar bu eşyalarla götürüp ondan sonra yaparım . Tekrardan teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyun bakıma girmiş arkadaşlar yeni başladım da. kaç saat sürüyor bu işler genelde ?
    trialden kastım şu hocam,
    na'dakilerle saat farkı olduğundan bu saatlerde yoğun trial oluyor,
    LFG , LFM xvz trials muhabbeti yani atıyorum an itibarıyla saat 14:35 (tr saati) bu saatte trial gruplarına denk gelmek baya zor (saatbaşı 3-4 denk gelebilirsiniz zaten bir trial min 20 dk sürdüğünden) saatte 2 tur dönebilirsiniz,

ki bu çok büyük bir sorun değil eğer iyi bir trial oyuncusu olabilirseniz, serilik ve takımı yönetme esas burada, siz 400-500 cp iken tonla 750 cp'yi gruba arkadaşlığa katabilir (full build olsalar dahi haftalık ödüller için herkes haftada bir her trial 1'er kez oynar) çatır çatır her triali bitirebilirsiniz. (normalde çoğu triali şansa göre ve kaç karakterle oynadığınıza göre item dizmek için defalarca oynamak gerekebiliyor, iyi bir takım ve iletişiminiz varsa ihtiyaçları olmayan itemleri size verirler, item için defalarca oynama sorun ortadan kalkar) -asylum silahlarının hepsini 2 oynamada elde etmiştim bu şekilde-

kaynak olarak ''alcasthq'' diye sanırım alman bir arkadaş var sitesi de şu

https://alcasthq.com/

bu site her konuda yeterli her açıdan kendisi zaten özellikle pve konusunda aşmış oyunculardan.

ve ayrıca mücevher işçiliğinden sonra stamina veya magicka yönetimi baya zorlaştı (heavy attack'ın zorlaşması da buna etken)

oyunun içerik açısından en büyük eksileri -yeni kullanıcı gözünden-

neler yapabileceğini bilmemek,

misal twitch yayınlarına bakıyorum belki bir türk bulurum iyi kötü sohbet muhabbet çeviririz,
    %99'u daha ne oynadığından bir haber, ne yaptığından bir haber sağda soldaki dandik yan görevleri asıl oyun zannedip, sağda soldaki ufak adaları oyun haritası zannedip bu nasıl oyun diyenler oluyor,

harita gerçekten muazzam derecede büyük, misal cyrodil haritasına girdiniz (serbest pvp) buranın sağını solunu ıvırını zıvırını gezmek ve ölmeden geri dönmek saatler sürebiliyor. (anniversary etkinliklerinde barışçıl bir tutum sergilendi cyrodil görevleri min 2 saatte bitiyordu, rakip oyuncular saldırmaksızın, barışçıl tutum bu etkinliğe özeldi, şu an bu görevleri yapmak elbet birileriyle denk geleceğinizden x2, x3 katı tutuyor -zaten yapan yok gibi şu an-)

siz yeni başlayacaksanız ve kafanıza takılan sorular varsa cevaplarım, çok fazla ayrı konu başlığı olduğundan aklınıza gelip gelmeyeni rastgele sorabilirsiniz.
  • merhabalar cp sistemine geçer geçmez ilk hedefiniz cp 160 olmaktır,

khajit nb stam, stamina'da en yüksek hasara çıkabilen karakter diye hatırlıyorum,
    lakin pvp'de stealth oynaması gereken , vet pve'lerde mag karakterlere göre (bütün maglar, tüm stamlardan kat be kat güçlü maalesef)
    -burada dk öne çıkıyor, her ne kadar her rolü her karakter her ırk oynuyor dense de neredeyse tüm emperorların dk olması (bufftan ötürü hybrid)-

kafanızı fazla karışmadan yapmanız gerekenleri yazayım, (na'da oynuyorum, eu server etkileşim noktaları farklı olabilir)

stormhaven wayrest'e gidin, LF guild yazın, bu sırada undaunted bölgesinin arkasındaki waxların oraya gidin, bol bol wax öldürün (dreugh wax, 6 bacaklı böcek) siz medium armor giyeceğinizden 5x8 , 40 parça wax ihtiyacınız olacak.

bu arada crafting seviyeleriniz her biri mutlaka 50 olsun, bulduğunuz tüm gerekli olmayan itemleri kırın, kırınca blacksmithden elde edilen grain solvent, woodworking'den elde edilen mastic ve clothingden elde edilen elegant bunları mutlaka saklayın .

(npc'nin 1 gold vermediği itemi pazarda 1m satabilirsiniz, guild trader)

sırada skyshard toplamak var, crafting seviyeleri 50'ye ulaşınca özellikle yukarıda saydığım 3 craft işçiliğinde belli puanlar gerekiyor itemi yukarı daha az materyal ile basmak için, bunları yapmanız lazım.

eğer dlc sahibiyseniz veya eso plus , dlc dungeonlarına bu cplerde pek bulaşmayın
    (dlc harici en zor vet dungeon, banished cells 2, city of ash 2 ki bunları ortalaması 250 cp'den 4 kişiyle geçmek mümkün) lakin dlc dungeonları normal geçmek için min cp 160 ve doğru düzgün itemli hasarlı, skill slotlu, vet olarak geçmek için, herhangi bir vet triale kabul edilmiş olmak gerekiyor maalesef. (bu nedenle dlc monster setleri, normal dlc setlerine göre aşırı ötesi güçlüler)

ve mutlaka 3 set kullanın, 1 pve seti, 1 pvp seti, 1'de training seti (training full mor bulabilirsiniz vet dungeonlarda)
    bu arada vet dungeonların çoğunda 1 tank 1 dps (dlc olmayan) tüm takımı rahatça taşıyabilir yeterince güçlülerse. yani item kasmanın en kolay yollarından birisi vet dungeon'dur. (yukarıda yazdığım 3 materyal solvent, mastic, elegant buralardan bolca çıkar ve bunlar kolay satılan itemlerdir)

monster setlerinize gelelim, selene ping yoksa pvp'de çöptür, sabit olan pve bosslarında etkilidir,
    stormfist, stamina recovery düşük olsa da şu an full build'de bu önerilir,
    velidreth düşürmesi kanser eden bir itemdir dlc gerekirse ama tekli hedeflerde kötü değilken çoklu hedeflerde en güçlü monster setlerden birisi,
    molag kena, 2 parça silah draugr, 3 mücevher draugr + 5 giysi mec aculity (başlangıç için güzel settir) ve 2 molag kena ile pvp, pve de item ve slot alışkanlığı kazanırsanız ölümcüldür (molag kena'da dlc gerektirir)

pvp'de yanılmıyorsam en güçlü monster set zaan olması lazım - özellikle çoğu oyuncunun vampir olduğu ortadayken- (düşürmesi baya zor yine dlc itemidir)

not, alliance war skill barınız açık değilse mutlaka açın (pvp girince açılır , L tuşu)
    buradan razor caltrops -stamina hasar veya off tanklar için olmazsa olmazlardan-, vigor ve manevuer çoğu oyuncu için gerekli.
    yine burada support kısmında purge adında bir skill mevcut, solo oyunda nadiren kullanılır, belli triallerde olmazsa olmazdır, healer buna sahip değilse çıkartılır. (nb khajit healer yapabilir mi yapmak için neler gereklidir bunu bilmiyorum)

şu an ana karakterim (crafter, oyunun %95'ini bitirmiş, skyshardlar ve public dungeon vb. tüm skill pointleri toplamış yanılmıyorsam 350'ye yakın skill pointsi var) nord, nb , stamina ve vampir (hiç olmayacak 4 özellik bir arada) lakin gerek itemlerle gerek skill (slot oluşturabilme fazlalığıyla) normal triallerde rahatça solo tank yapabilen, vet dungeonlarda tanklayabilen min 30k dps çevirebilen, vet maelstrom bitirebilen bir karakter. (nb yerine dk olsa bunların hepsi daha kolaydı, nord yerine dark elf olsa %20'den fazla daha kolay olacaktı tüm bu yazdıklarım) lakin nord'un %6 pasifi, max health pasifi vb. sayesinde, aynı karakterin redguardı mevcut (redguardda bu pasifler yok maalesef full stamina üzerine) nord birkaç saniye hatalı oynamalarda bayılmıyor, her şeyden tek yemiyor, redguard için bu mevcut değil, lakin iyi bir oynayışla redguard çoğu yerde daha yüksek hasar atabilen, pasifleriyle bir anda geri dönüş yapabilen bir karakter -çoğu buildde redguard önerilir tüm stam dps buildler için-

nb stam hasar için khajit seçerek gayet iyi bir seçim yapmışsınız, dağa taşa uçan kuşa triale dungeona neredeyse her şeye min 40k dps ile gezen bir arkadaşım var, (stabil dps konusunda da sanırım en iyisi stam nb için)
    bir daha karakter açacaksanız mutlaka dark elf sorc veya dark elf dk açın (ve bunlarda hedefiniz magicka üzerinden oynamak olsun)
    720'cpden sonra ilk defa Dk dark elf açtım (şu ana kadar -belli bir süre mag nb- 2 stam nb ve 1 warden high elf oynuyorum , dk'nın oyun zevki hiçbirinde mevcut değil, sırada sorc var )

ve bu arada craglorn haritasında gezmek , burada loot , farm vs. yapmak her yerden daha avantajlıdır, bu haritadaki moblar sorun teşkil etmiyorsa mutlaka burada farmlayın.
  • erdem3463 kullanıcısına yanıt
    hocam cevap veya alıntı kullanabilirsiniz,

evet her build ve sınıf için önerilen ırklar vardır,

stamina dps buildlere gelelim, khajit, redguard, wood elf ve yine dark elf,
    stamina tanklara gelelim, redguard, orc, nord ve yine dark elf,
    magicka buildlerde şu an zaten, dark elf, high elf -bir üçüncüsünü seçmenin pekte mantığı yok gibi-
    health tank, argonian , imperial , nord, orc

pvp seçimleri, nord, dark elf, high elf, khajit, breton, orc

şimdi esas olaya geçelim neden dark elf?

dark elf tes serilerinde master race'tir ve teso'da oyuncuları şaşırtmayarak bu ırkı master race olarak belirlemişler,

300 cp oldunuz, maelstrom diye bir şey duydunuz ve girdiniz normali herkes bitiriyor sırada vet versiyon var,
    dark elf mag buildler 3-5 oynaya oynaya burayı geçebiliyor,
    lakin stamina buildler bin defa oynayarak her saniyeyi ezberleyerek -werewolf burada hiçbir işe yaramıyor bu arada- vampir pasifi varsa daha çok yanarak ortalama bir oyuncu için min 500-600 cp'de geçebiliyor. ve yine 750 cp olmuş lakin magdps herhangi bir karakteri olmadığından 100 defa vmaelstrom deneyip geçememiş ve geçilmez diye bırakmış tonla oyuncu tanıyorum.

neredeyse tüm vet dungeon , vet trial ve hatta normal triallerin çoğunda alev hasarı alıyorsunuz, dark elfin bunlara karşılık 2 pasifi mevcut,
    flame damage oyundaki en güçlü ve en etkili hasarlardan yine bu konuda dark elf en güçlüsü,
    vampirliğin dezavantajlarını azaltan pasif yine sadece bu ırkta.

herhangi bir endgamer guild'e girin, master race nedir diye sorun tek bir cevap çıkacaktır ''dark elf'' yani ister büyücü , ister tank ister vs. oyun sadece 11 kişiyi tankladığınız trialden ibaret olmadığı için ve bu trialler oynadığınız oyunun %1 'i olacağı için dark elf oyuncu için en kolay ve en başarılı seçim, zaten bu öneriyi yeni başlayanlara yapıyorum,

750 cp'yi geçmiş kişi 10 karakterini de açabilir 1-50 lvl kasıyorsunuz konu kapanıyor.

yani özetle yeni başlayan birisi zaten %80'i endgamer olan bir oyuncu grubuyla karşı karşıya ve dark elf sorc, dk , nb ile başlamak varken yanlış seçimlerle, dungeonlardan atılma, triallerden atılma, solo görev veya farmlarda oynama süresini uzatmanın pek manası yok açıkçası.

not: burada yazdıklarımın sebebi kendim en saçma 4 bileşenle oyuna başladım - nord, stamdps, nb, vampir- ve böyle bir karakter -siz yaptığınız bu 4 saçma seçimi anlayana ve çözene kadar - ne tanklayabiliyor, ne vurabiliyor ne vs. lakin ortalama bir hasar ortalama bir tanklıkla özellikle solo görevleri, solo içerikleri yine yapabiliyor.
    ve bu şekilde başlama sebebim, hemen her esoyla ilgili türkçe içerikteki şu zırvalık ötesi bilgi ''her karakter her rolü oynayabiliyor, okçu olarak gördüğünüz kişi bir anda baltayla gelebilir veya baltayla oynayan bir oyuncu size asasıyla büyü yapabilir '' evet sinek etkisiyle bunların hepsini yapabiliyor ve gerçek bir büyücü hedef gözetmeksizin, kombo yapmaksızın 3 tuşa basıp size tek atabiliyor.

sonuç olarak gerek kendi deneyimim gerek guild ve trial deneyimleri sonucunda dark elf (dark elften kasıt şu anda en güçlüsü bu mag dps için yine breton, high elf vs. seçilebilir lakin en yüksek hasarı dark elf atıyor ve aynı buildler -flame olması şartıyla en yüksek defans ve en yüksek hasar sahip- bir karakter mutlaka şart olduğu görüşü ortaya çıkıyor, bunu ister oyunun wikilerinden bakıp anlayabilir, ister na'nın en iyi 3 guildinde araştırabilir veya alcasthq vb. sitelerden de elde edebilirsiniz.
  • meter90 M kullanıcısına yanıt
    Şuan 100 cp civarıyım craftlarım 15. Seviye sanırım onlarla uğraşmam gerek . Çok teşekkür ederim yazdıklarınız için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam oyunu şuan alıyorum. İndirip başlayacağım. Hangi ırkı önerirsiniz bana. Hem pvp, hem pve yapabileceğim. Mümkünse hafif tank olmalı ve triallarda aranan biri olmalı. Büyüden ziyade yakındövüş düşünüyorum. Ek olarak da büyü kullanabilirim. Skyrimdede öyle yapardım 1el kılıç öbür elde alev topu.

Bu tarz bi build önerirseniz çok sevinirim: Khajit aç , tekel kas sonra magic kas gibi

Bu arada forumdan başlamayı düşünen varsa acele etsin , steam yaz indirimleri bitiyor beraber başlayabiliriz. 1 arkadaş daha başlıyor.
    oyunun skyrim vb. ile ilgisi yok öncelikle bunu bilmeniz gerekiyor,

dark elf, nb, sorc veya en zevklisi ve hemen her role uyum sağlayan DK açmanızı öneririm (dark elf dk magicka fazlasıyla iyi bir seçimdir, tank oynayabilir -ilerleyen seviyelerde tank başladığınız pve seçimlerinde item ve bar değiştirerek hasarcıya çevirebilir, rol değişimi yapma konusunda gayet iyi bir seçim pvp'de -ortalama statlar gerektiğinden- yine en iyi seçimlerden birisi)

yani dark elf nb (ister magicka ister stamina oynayabilir, tank ve hasarcı rollerinde)
    dark elf dragonknight (yine magicka stamina tank ve hasarcı olabilir)
    dark elf sorcerer (sorcerer sınıfı özellikle solo olduğunuz her yer ve her anda fazlasıyla kuvvetli, takım oyununda da aşırı faydalı)

not oyunu kurduktan sonra google, minion programı, eso addonları (gerekli olan 8-10 tanedir) bunları kurmanız gerekiyor.
  • quote:

oyunun skyrim vb. ile ilgisi yok öncelikle bunu bilmeniz gerekiyor,

dark elf, nb, sorc veya en zevklisi ve hemen her role uyum sağlayan DK açmanızı öneririm (dark elf dk magicka fazlasıyla iyi bir seçimdir, tank oynayabilir -ilerleyen seviyelerde tank başladığınız pve seçimlerinde item ve bar değiştirerek hasarcıya çevirebilir, rol değişimi yapma konusunda gayet iyi bir seçim pvp'de -ortalama statlar gerektiğinden- yine en iyi seçimlerden birisi)

yani dark elf nb (ister magicka ister stamina oynayabilir, tank ve hasarcı rollerinde)
    dark elf dragonknight (yine magicka stamina tank ve hasarcı olabilir)
    dark elf sorcerer (sorcerer sınıfı özellikle solo olduğunuz her yer ve her anda fazlasıyla kuvvetli, takım oyununda da aşırı faydalı)

not oyunu kurduktan sonra google, minion programı, eso addonları (gerekli olan 8-10 tanedir) bunları kurmanız gerekiyor.
    Tamamdır hocam oyun iniyor şuan akşam başlıcam. 3000 saat oynamış bir arkadaşa da sordum o da epey anlattı sizin dediklerinize benzer şeyler söyledi.
    O stamina sorceror oyna çok hızlı kasarsın demişti. Siz dk dediniz tabi ben tank istediğim için öyle dediniz. Hangisi daha uygun olur bilemedim. Irk olarak o da dark elf dedi.
    Addonlardan tavsiyeniz var mı?
    Bu arada ben oldukça benzettim skyrime birçok şeyi. Şu addon olayı bile skyrimdeki modlar gibi. Sıradan bir mmorpgden çok farklı. Bu yüzden oyunu sevdim daha indiremeden

Bu arada cevaplarınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpKhanate -- 6 Temmuz 2018; 14:5:25 >
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.