Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (412. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Argonian stamina nightblade oymamaua karar verdim. Oynamasi zor bir sinif galiba ama degisiklik olsun cift bicak genelde kullanmam gerekiyor sanirsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

Argonian stamina nightblade oymamaua karar verdim. Oynamasi zor bir sinif galiba ama degisiklik olsun cift bicak genelde kullanmam gerekiyor sanirsam

Normalde çift bıçak kullanıyorlar ama siz nasıl oynamayı seviyorsanız öyle oynayabilirsiniz. Çift kılıç, balta, gürz vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MolagBal

quote:

Argonian stamina nightblade oymamaua karar verdim. Oynamasi zor bir sinif galiba ama degisiklik olsun cift bicak genelde kullanmam gerekiyor sanirsam

Normalde çift bıçak kullanıyorlar ama siz nasıl oynamayı seviyorsanız öyle oynayabilirsiniz. Çift kılıç, balta, gürz vs.

Bende cift kilic ve bow kullaniyorum suan oyun baya keyifli ama bildim bileli su elder scrolls serisinde crafting bana com ugrastirici gelmistir bakalim medium armor filan yapmaya basliycsm yavastan gecen yanlislikla 12 kevelda cyrodiil e gittim ikiye bolduler beni champion 160 olana kadar setlerin ve silahlarin pek bir onemi yokmus okudugum kadariyla

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MolagBal

quote:

Bende cift kilic ve bow kullaniyorum suan oyun baya keyifli ama bildim bileli su elder scrolls serisinde crafting bana com ugrastirici gelmistir bakalim medium armor filan yapmaya basliycsm yavastan gecen yanlislikla 12 kevelda cyrodiil e gittim ikiye bolduler beni champion 160 olana kadar setlerin ve silahlarin pek bir onemi yokmus okudugum kadariyla

Aynen, cp160'a kadar keyfinizce takılın. Crafting işi biraz uğraş istiyor evet. Demirciliği falan 50 seviye yapmak için bulduğunuz her eşyayı kırmanız gerekli. E tabi bunu yaptığınız için kazanacağınız parada ciddi bir düşüş oluyor çünkü bildiğim en iyi para kazanma yolu düşen itemleri NPC'lere satmak. Fakat bu ilk başlarda böyle sonradan Crafting geliştikçe kırdığınız eşyalardan değerli materyaller çıkarma şansınız artıyor, böylece kırdığınıza değiyor.

Diğer bir zor yanı ise bu üç Crafting yeneteğini de (Blacksmith, Clothing, Woodworking) açacaksanız elinizdeki Skill Pointler yetmiyor. Hem karakterinizin kendi yetenekleri hem de Crafting skillerini açmak için Tamriel'i bol bol dolaşıp SkyShard toplamak gerekiyor. Son olarak CP150 bir eşya için 30 materyal istiyorken son seviye, yani CP160 bir eşyayı üretmek için 10 katı fazlasını istiyor. Haliyle elinizde set üretmek için yeterli materyal olmayacağından bunları satın alıyorsunuz. Çok pahalı değiller ama ucuz da değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 15 Aralık 2017; 16:19:36 >

• Millet ben yanlislikla pack soldier lara saldirdim gorev sirasinda bana daliyolar gordukleri yerde ne yapmam gerek

• quote:

Millet ben yanlislikla pack soldier lara saldirdim gorev sirasinda bana daliyolar gordukleri yerde ne yapmam gerek

Teslim olun (ölerek).
  • quote:

Orijinalden alıntı: noir06

quote:

Millet ben yanlislikla pack soldier lara saldirdim gorev sirasinda bana daliyolar gordukleri yerde ne yapmam gerek

Teslim olun (ölerek).

Hallettim tesekkur ederim

• Arkadaslar ps4 te oynayam varmi suan birlikte oynayalim boyle zevki cikmiyo pek ya

• Steamde morrowind digital collection tamriel ile beraber daha ucuz tamriel olmadan daha pahalı. What the hack?
  • Arkadaşlar hesabimi 20tl ye satiyorum ilgilenen veya arkadaşı felan satın alacak olan varsa ulaşsın bana

https://forum.donanimhaber.com/the-elder-scrolls-online-tamriel-unlimited-explorers-pack-20tl--130580683#130580683
  • Herkese merhabalar, uzun bir aradan sonra tekrar guild'imizin PvP düzenlemesini yaptik. CwC patch'i boyunca yaptiğimiz raid'lerin bir derlemesi oldu. Guild'e katilmak icin videonun aciklama kismini okuyabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=NcaD6iTGwPo
  • Zengin değilseniz hiç girmeyin derim oyuna... Bende bıraktım 6 ay önce.. Bu gidişle oyunda adam kalmayacak.. Ki kalmadı.
  • Oyunun DLC yerleri de dahil adam kaynıyor, siz ne ara adam göremediniz de kalmadı diyorsunuz?

Turk guildi varsa birisi cevap bıraksın lütfen mesaja, guild slotlarımdan biriyle katılmak isterim.
  • Katıksız Manyak! kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=NcaD6iTGwPo
  • Morrowind dlc 20 dolar olmuş bizde 99₺. Evet kuru 5 ile çarpıp eklemişler. Dolar daha 4₺ bile değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ESO ile GW2 arasındayım, hangisini tavsiye edersiniz ?
  • Arkadaşlar 440 lvl stam NB ve DK karakterlerim mevcut. Aktif şekilde oynuyorum. Tüm meslekler 50. seviyede. Traitler 7-8+ ince detaylarıyla oynamaya calısıyorum oyunu. Eğer guild varsa katılmak isterim. İş için yurtdışına çıkmıştım, döndüğümde doğal olarak guildden çıkarmışlar. O guildi bulabilsem güzel olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Morrowind dlc 20 dolar olmuş bizde 99₺. Evet kuru 5 ile çarpıp eklemişler. Dolar daha 4₺ bile değil.

Playstore da 46 tl
    https://www.playstore.com/urun/the-elder-scrolls-online-morrowind-upgrade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 29 Ocak 2018; 14:40:29 >
  • Arkadaşlar 5 lvl oldum fakat ana görev yok, etrafda yan questler mevcut ama oyunun ana questi nerede?

Oyun başladı bir adadaydım, ada görevi bitti sonra gemiyle bir kasabada başladım ve o andan itibaren ana görev yok. O kasabada bir tane yan görev var bir dungeon gibi bir mağaraya sokuyor sonra bitirince aynı npc ana şehre vivec ile tanıştırmaya götürüyor filan ama ana quest yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 21 Şubat 2018; 1:29:22 >
  • Ben böyle çöp server görmedim, neyin bakımıysa bu. Bitmedi gitti. Bir bakım yapıyor adamlar haftada ortalama 2 gün bakım var. En az 3 saat kapalı kalıyor server.

Oyundaki ping de ayrı dert zaten, 100'ün altına düştüğünü nadiren geceleri görüyorum o da 90 falan oluyor. Genelde 100-130 arası
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.