Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    turkprince kullanıcısına yanıt
    Selamlar, herkese hayırlı bayramlar olsun inşaAllah.

Oyunda kendisine guild arayan, beraber oyun oynayacağı kaliteli ve yardımlaşmayı seven oyuncular arayan Elder Scrolls Online severler; sizleri de ANKA'nın seviyeli ve keyifli ortamına bekliyoruz. Bizlere ID'nizi göndermeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Totomushen -- 26 Haziran 2017; 14:22:44 >
  • Totomushen kullanıcısına yanıt
    merhabalar @Nudewolker oyundaki id bu oyun kapalı sanırım bir an önce açılsada oynasak
  • Steam ID : KapitanWho (PP De Simspsons resmi var.) Ekleyin PUBG, GTA 5 , BF 1 , CS , R6' da Gireriz
  • Khajit Sorcerer açtım, morrowind paketiyle birlikte satın aldım oyunu. Karakteri stamnia sorcerer yapmak istiyorum dual wield takıp. Acaba sorun çıkarır mı ? Eksisi olur mu ?
  • Tek hesapta 600+ level templar healer, magicka pve sorcerer ve stamina pvp nightblade olan hesabımı satıyorum. ESO'yu birkaç ay öncesine kadar keyifle oynuyordum fakat aşırı vaktimi çaldığını fark ettim, hesaptan kurtulmaya karar verdim.

Sorcerer: Full sarı BSW set vardır, mundus stonelu. Monster seti de Ilambris'tir. Staff maelstrom değil fakat çok rahat şekilde veteran maelstromu karakterle tamamlayabilirsiniz, Maelstrom sıkıcı geldiği için fazla uğraşmadım. PVE'de canavar gibidir, hatta ilk seviye dgleri kalkan basarak tek başınıza tamamlayabiliyorsunuz. Veteran MOL dahil bütün trialleri bitirdi. Arkadaşınızı kasmak isterseniz bu charla 1 gün içinde direkt 50 yapabilirsiniz Craglorn'da.

Nightblade: PVP charıdır, üstünde sarı eternal hunt (tri statlı) ve selene monster set bulunmaktadır. biri sarı, biri mor spriggan kılıçlar var. Bu karakter sadece PVP odaklı, PVE'de sıfır etkisi var. Gizli yaklaşıp hedefi öldürüp sıvışmak için bire bir.

Templar: Bu charda mor renk spell power cure + worm cult set var. Traitler yine ideal şekilde divines + infused, generic resto staff var. Skilleri tam ve bütün ana görevler neredeyse duruyor.

Skill durumu: Tüm charların bolca skill pointi var ve daha duran skyshardlar, görevler var. Hiçbir şekilde skill sıkıntısı yok.

Crafting: Sorcerer karakteri master crafter olarak planlamıştım, tamamlanmadı fakat biraz uğraşla doğrudan master crafter adayı. Pek çok 7 trait itemı yapabiliyor, bu şekilde iyi ticaret yapabilirsiniz. Biraz uğraşarak 9 traite de yükseltebilirsiniz sizin crafttan zevk alıp almamanıza bağlı. Aynı zamanda iksir yapımı da fullde ve başta yüzde 50 XP potu olmak üzere çoğu iksiri yapabiliyor.

Para durumu: Hesabı ESO PLUS olmadan hiç kullanmadım, bu yüzden ağzına kadar dolu bir craft bag var. Aradığınız her malzeme craft bag içinde var. İster kullanın, ister satış yapın. Charlar üstünde de ekstra para var ve zaten itemlar ortalama üstü olduğu için çok bir masrafı yok. Sorcerer tam bir ticaret charı olduğu için para sıkıntısı çekilmez.

At durumu: Üç karakterin de binek hızları fulle yakındır, aynı zamanda crownla alınan gri kurt da var.

Homestead: Hesabın tamamen dayalı döşeli, bahçeli evi vardır. Manzarası pek iyi değil ama içinde skeleton target dummy de var. Ayrıca pek çok mobilya tarifi biliyor, yenilerini de yapıp kullanabilir veya satabilirsiniz.

Bunlar dışında hesapta Explorer Pack vardır, yani HER IRKI HER CLASSLA HER FACTIONLA oynayabilirsiniz. Aynı zamanda ESO Plus almayacaksanız, Imperial City DLC'si de var.

Fiyat: 150 TL (zaten sırf üstündeki goldu-itemı alsanız daha fazla tutuyor)
    Ödeme: Banka havale, Steam para - oyun vs. olarak da ödeme kabul ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W -- 28 Haziran 2017; 7:52:39 >

• Ici bos ESO Gold edition hesabim satiliktir. Ilgilenen arkadaslar ozel mesaj gonderebilir.
  • Steam İd : playas59

Oyuna yerni başlıyorum ekleyebilir herkez.
    Yeni başlayanlar için şunu hemen yapmalısın dediğiniz şeyler nelerdir ?
  • Playas kullanıcısına yanıt
    Oyuna, mekaniklerine alışman lazım. Craft research işine ne nakar erken başlarsan iyi. Birde at aldığın zaman, her gün beslemeyi unutma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle herkese iyi günler dilerim Elder Scrolls Online oyuna yeni başladım , 20 level Dragonknight-Nord karakterim var , sormak istediğim sorular var cevaplarsanız sevinirim.

1) Oyunun Morrowind pakedine sahibim Warden karakteri ile oynamak istesem , Warden ile çift el büyük kılıç ya da kılıç kalkan şeklinde savaşçı tarzda oynanırmı , Warden daha çok büyücü tarzımı , savaşçı tarzımıdır ?
    2) 20 level Dragonknight savaçcı karakterim var , 20 levele kadar çift el silah (uzun kılıç vs.) skillerine puan verdim , aynı karakterde 2. silah kısmına çift el kılıç (dual-wielded) skillerini de açsam sıkıntı olurmu ?
    3) Oyuna yeni başlayanların nerede kasmasını önerirsiniz ?
    4) Binekler arasında fark varmıdır ? hangisini tavsiye edersiniz.
    5) Bu tarz oyunlarda hoşuma giden oynama sitili hızlı savaşçı tarzı , buna göre hangi sınıfı önerirsiniz.
    6) Dragonknight için önemli skiller hangileridir ?.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 10 Temmuz 2017; 8:35:3 >

• http://www.elderscrollsturk.com/forum-eso-karakter-buildleri

bu forumu ve build önerilerini iyice inceleyin. Hem DK hem de diğer classlar için başarılı buildler mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palaturk -- 10 Temmuz 2017; 8:42:13 >
  • HyperV H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorularına bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım
    1. Ek paketi alıp oynamadığım için Wardenı bilmiyorum ama bu oyunda istediğin class ile istediğin rolde oynayabilirsin.
    2. Bence tüm silah tiplerini level 50 ye getirmeni tavsiye ederim. Oyunda çift el kılıç giderken, görev teslimini heal staff ile yaparsan exp staff a gider mesela.
    3. Kasmayı önermiyorum. Bütün questleri yapıp, oyunun vermiş olduğu o havayı hissetmeniz lazım.
    4. Bineklerin hepsi aynı sadece görüntü farkı var. Ve oyunun başından itibaren beslemeye baslayın çünkü full 60 level binek için 180 gün istiyor.
    5. Oyunda direk savaşçı sınıfı diye bir şey. Herkes her şeyden istediğini yapabiliyor. Ama sen nord açmışsın, biraz daha tank olmaya yatkınsın.
    6. Tüm skiller kullanılmasa bile level atlatılmalı.

Oyuna yeni başlayanlar için 2 tavsiyem olacak. Atınız var ise beslemeye başlayın, research işine ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi, vakit kaybetmeyin.

• Arkadaşlar 3 sorum olacak;

1) Bende gold edition var haliyle paketin verdigi at var sizce 42.7k lık attan almali miyim yoksa gold edition atini kullanmaya devam mi etmeliyi miyim yani hız, dayaniklilik gibi farklari var mi atlarin ?

2) 50lvl olduktan sonra nasıl kasılabilirim 50 lvl a kadar grup kurup farm yerlerinde kasildim fakat 630a kadar boyle mi gidecek cok zor olmaz mi eger boyleyse yoksa 50den sonra farklı mı lvl atlanıyor anlatırsanız sevinirim.

3) Son sorum da high elf oynuyorum yani buyucuyum ama kasilirken slotlara fazla vuramadigimi dusunuyorum bunun icin tum ekipmanlarimi magicka mi yapmaliyim ek olarak hangi skillere vermeliyim ben sadece 3 ana skile verdim fazladan skill puanlari var daha guclu slot kesebilmek icin hangi skillere vermeliyim ?

Şimdiden teşekkür ederim ..

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Miyagi

Arkadaşlar 3 sorum olacak;

1) Bende gold edition var haliyle paketin verdigi at var sizce 42.7k lık attan almali miyim yoksa gold edition atini kullanmaya devam mi etmeliyi miyim yani hız, dayaniklilik gibi farklari var mi atlarin ?

2) 50lvl olduktan sonra nasıl kasılabilirim 50 lvl a kadar grup kurup farm yerlerinde kasildim fakat 630a kadar boyle mi gidecek cok zor olmaz mi eger boyleyse yoksa 50den sonra farklı mı lvl atlanıyor anlatırsanız sevinirim.

3) Son sorum da high elf oynuyorum yani buyucuyum ama kasilirken slotlara fazla vuramadigimi dusunuyorum bunun icin tum ekipmanlarimi magicka mi yapmaliyim ek olarak hangi skillere vermeliyim ben sadece 3 ana skile verdim fazladan skill puanlari var daha guclu slot kesebilmek icin hangi skillere vermeliyim ?

2 soruna cevap veriyim

at olayında sadece görünüş özellik farkı yok.geliştiriyorsun zaten her 20 saatte

dolmenler bence gayet iyi xp veriyor.ben halen öyle kasıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 11 Temmuz 2017; 2:22:54 >

• By_Miyagi B kullanıcısına yanıt
    1 -At, kaplan, ayı ne dersen de bunların hepsi aynı. Görünüş dışında bir farkları yok. Kendin atçıya gidip atı beslemen lazım. Atlarda 3 özellik var hız, stamina, kapasite. Bu üç özelliğin full olması 180 gün sürüyor.

2 -Bu oyunda en iyisi exp her zaman için PvP den geliyor.

3 -Oyunda ya magicka ağırlıklı gidiyorsundur yada stamina. Hangisini kullanıyorsan her şeyi oraya yatırman lazım ki yüksek damage çıkartabilesin. Ayrıca skill animation cancelling yapabilmende lazım.

Buildler için şu linke bakabilirsin.http://tamrielfoundry.com/forums/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

2 soruna cevap veriyim

at olayında sadece görünüş özellik farkı yok.geliştiriyorsun zaten her 20 saatte

Dolmen dediginiz neresi hocam ben orumceklerde kasiyorum bide zombili bir yer var oralar kalabalik guzel exp veriyo zaten

• Arkadaşlar şimdi sampiyon oldum ama bir suru sampiyon skili falan var 7-8 tane high elf sorcerer oynuyorum hangisini secmeliyim hangisine vermeliyim hicc bir sey anlamadim biraz aciklayabilcek var mi bu sampiyon durumunu mesela 4milyon kusur exp istedi ama kestigim canavarlardan bir oncekinin 3-4 kati exp geliyor o 4 milyonu bitirince kac lvl olcam ? Aciklarsaniz cok sevinirim ozellikle skilleri ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

2 soruna cevap veriyim

Dolmen dediginiz neresi hocam ben orumceklerde kasiyorum bide zombili bir yer var oralar kalabalik guzel exp veriyo zaten

Alekri deserta +dolmen yaz grublari takip et

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Haritalarda 3 er tane kuyu gibi bir şey olur. Sonrasında gökten zincir düşer ve sıra sıra moblar gelmeye başlar, sonunda da ödül olarak kasa alırsın. O zımbırtıya dolmen deniliyor.
    Şu linkten buildlere bakmanı öneririm.http://tamrielfoundry.com/forums/

Champion Pointler ilk başlarda pek kullanışlı olmuyor sonradan iş görmeye başlıyorlar. Genelde herkesin 100 yaptığı ya magicka cost dur yada stamina cost. Hangisini kullanıyorsan artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Şu linkten buildlere bakmanı öneririm.http://tamrielfoundry.com/forums/

Champion Pointler ilk başlarda pek kullanışlı olmuyor sonradan iş görmeye başlıyorlar. Genelde herkesin 100 yaptığı ya magicka cost dur yada stamina cost. Hangisini kullanıyorsan artık.

Peki hocam ben 50 level oldum ve ondan sonra şampiyon 42yim şuan 50 olur olmaz 4.8 milyon expi bitirene kadar 3-4 kat fazla exp geliyo heralde oyle biseyler yaziyo şuanda 3milyon 160bin kaldi benim levelim ne onu anlayamadim o 3milyon 160bini kasinca tekrar 50 mi yazcak ustumde kactan devam edicem sistemi bi anlayamadim

• 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.