Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (405. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edit: Bakım bitti güncelleme geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titan1762 -- 5 Haziran 2017; 16:15:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

zamanında pc'de 6 aylık bir eso serüvenim olmuştu aynı zamanda twitch yayınlarını yapmıştım.

playstation 4'e terfi olmam ve morrowind expansion'unun çıkması ile birlikte esoya geri dönüyorum. inşallah güzel olur morrowind... birde playstation'da kasmadan lowa almadan oynayalım şu oyunu

Konsollarda triallarda ve pvp'de yine kasıntılar oluyor hocam, ondan kaçabilmek için MMO oynamayı bırakmak lazım.
  • paketlerde bir değişiklik olmıcak gibi şimdi indirimi beklemek kaldı ama yine kafamda launcher sorunları var oyun steamde olsun istiyorum ama aptal sorunlarla uğraşmak istemiyorum da

bu arada oyun steamde olup morrowind i dışarıdan alabiliyormuşuz 80 tl e falan satan yerler var alacaklar oraları değerlendirebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

paketlerde bir değişiklik olmıcak gibi şimdi indirimi beklemek kaldı ama yine kafamda launcher sorunları var oyun steamde olsun istiyorum ama aptal sorunlarla uğraşmak istemiyorum da

bu arada oyun steamde olup morrowind i dışarıdan alabiliyormuşuz 80 tl e falan satan yerler var alacaklar oraları değerlendirebilir

Ben Morrowindi steamden aldım başta, sonra daha ucuz yerleri görünce iade ettim. Şimdi daha ucuza satan bir yerden satın alacağım. Dediğiniz gibi key 80-85 arasına bulunabiliyor(80-85liklerde ön sipariş hediyeleri mevcut değil yalnız)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu bende oynuyorum eğer benimle arada takılacak oyunu birlikte oynayacak arkadaşlar olursa Discord adresim bu buyurun gelin bekliyorum :https://discord.gg/PDxXVyU
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    kinguin de Discovery Pack ile birlikte 75tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

kinguin de Discovery Pack ile birlikte 75tl

Kinguin G2A gibi yerlerden sitenin sağladığı "buyer protection" olmadan alışveriş yapıyorsanız 75 tlye gelir , doğrudur. Ama o key çalışmazsa veya Zos çalıntı kartla vs alındı diye hesabınızı banlarsa kimse arkasında durmaz (Zos çalıntı kartı geçtim, oyunda fazladan para kazanmanızı sağlayan açık bulup kullanan oyuncuları dahi uyarmadan banlayan bir firma. Daha bu hafta skill point açığından dolayı 300 küsür kişi banlandı)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Faltuner @Hakimichi-kun

Steam hesabı olup Morrowind eklentisini kinguinden alırsak çalışacağından eminmisiniz? Canlı destekten sorduğumda olmadığını söylemişlerdi bana.
  • Sürekli gelen soruları toparlayalım;

- ESO Plus size DLC erişimleri sağlar, ancak ESO Plus üyesi olun veya olmayın, oyunu Morrowind'a yükseltmek gerekli, Morrowind diğerlerinden farklı olarak bir DLC değil, Yükseltme paketi.

- Oyunu farklı yerlerden alabilirsiniz; ancak güvenilirlik konusuna özen gösterin.

- Oyunu, Steam'den almanızı öneririm, gerek içerik satışları gerekse de crown alımı ile ilgili hem kur hem de indirimler hususunda çok avantajlıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titan1762

@Faltuner @Hakimichi-kun

Steam hesabı olup Morrowind eklentisini kinguinden alırsak çalışacağından eminmisiniz? Canlı destekten sorduğumda olmadığını söylemişlerdi bana.

Ben de collectors edition kutulu sürümün keyinin çalışacağını belirttiklerini okumuştum. Bunu sadece collectors edition için geçerli kılmadılarsa çalışması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Totomushen

Sürekli gelen soruları toparlayalım;

- ESO Plus size DLC erişimleri sağlar, ancak ESO Plus üyesi olun veya olmayın, oyunu Morrowind'a yükseltmek gerekli, Morrowind diğerlerinden farklı olarak bir DLC değil, Yükseltme paketi.

- Oyunu farklı yerlerden alabilirsiniz; ancak güvenilirlik konusuna özen gösterin.

- Oyunu, Steam'den almanızı öneririm, gerek içerik satışları gerekse de crown alımı ile ilgili hem kur hem de indirimler hususunda çok avantajlıdır.

Hocam ana oyun olarak Tamriel Unlimited ve Gold edition arasında ki farklar nelerdir ( arada 90 küsür lira fark var ) . Gold Edition bize DLC'lere tam erişim sağlıyor mu plus üyeliği olmadan ? Aylık ödeme sistemi bana biraz ters o yüzden soruyorum , daha önceden de WoW oynamışlığım yoktur o yüzden pek bilgim yok bu konularda. Mesela ben Gold edition alsam daha sonra Morrowind'i satın alsam bir sıkıntı olmaz değilmi , oyun gereksiniminde Tamriel Unlimited'e ihtiyaç olduğu yazıyor çünkü. Birde son olarak oyun şuan kaç GB ? Hem Tamriel Unlimited'in hemde Morrowind'in sayfasında 85 GB istiyor kurulum için. Morrowind'de inmiş oluyor mu ana oyunu indirdiğimizde.

Kusura bakmayın biraz fazla oldu sorularım ama kafam çok karışık inanın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: catho

quote:

Hocam ana oyun olarak Tamriel Unlimited ve Gold edition arasında ki farklar nelerdir ( arada 90 küsür lira fark var ) . Gold Edition bize DLC'lere tam erişim sağlıyor mu plus üyeliği olmadan ? Aylık ödeme sistemi bana biraz ters o yüzden soruyorum , daha önceden de WoW oynamışlığım yoktur o yüzden pek bilgim yok bu konularda. Mesela ben Gold edition alsam daha sonra Morrowind'i satın alsam bir sıkıntı olmaz değilmi , oyun gereksiniminde Tamriel Unlimited'e ihtiyaç olduğu yazıyor çünkü. Birde son olarak oyun şuan kaç GB ? Hem Tamriel Unlimited'in hemde Morrowind'in sayfasında 85 GB istiyor kurulum için. Morrowind'de inmiş oluyor mu ana oyunu indirdiğimizde.

Gold Edition oyuna eklenen 5 DLC'nin 4 üne sürekli erişiminizi sağlıyor. Kalan tek DLC oyunun en zor dungeonları sayılabilecek 2 dungeon ekliyor. Gold Ed. verdiği ilk 4 eklenti daha önemli. Morrowind ile birlikte alırsanız oyunun neredeyse tamamına erişebilir olacaksınız. (Gold Edition Tamriel Unlimited+ 4dlc paketini içermekte)

Oyun yaklaşık 90 gb yer kaplıyor, indirme boyutu da şuan 70 gb'a yakın

• Öncelikle herkese iyi günler dilerim , Steam indiriminde Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oyununu satın almıştım bunun dışında hiç bir dlc satın almadım , yeni olarak sanırım Morrowind ek pakedi gelmiş , oyuna yeni başlayacağım merak ettiğim "Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited" sürümü ile Morrowind ve diğer dlc paketleri olmadan oynayabilirmiyim yoksa illaki Morrowind dlc'i satın almak zorundamıyım ? , son sorum ise "Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited" bu sürümde aylık abonelik ücreti vs . istemez değilmi ? cevap yazanlara çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catho

quote:

Gerekli bilgi verilmiş zaten ama ben ekleme de yapayım;

ESO Plus çok avantajlı. Şöyle ki; oyunu Beta'dan beri oynamama rağmen henüz daha herhangibir DLC 'yi satın almadım. ESO Plus çıkmış ve çıkacak tüm DLC'lerin hepsine erişimi sağladığı gibi, Craft malzemelerinin otomatik olarak atıldığı, sizin inventory'nizden bağımsız ve sınırsız bir çanta, %10 experience ve inspiration, banka kapasitesini 2 katına çıkarma gibi gibi güzel özelliklere de sahip.

Biz guildimize katılan tüm yeni oyunculara öneriyoruz ESO Plus'ı. Başlarda pek yanaşmayanlar olsa da çoğu ilerleyen dönemlerde avantajlarına direnemiyor açıkçası.

• Ben 42 level imperial dragonknight im aylardır girmiyordum oyuna kaldığım yerden devam ediyorum artık bir istirhamım olucak Hanedan Guildden olan arkadaşlar beni eklese hanedan guilde, bir de oyunun ticaret sistemini hala kavrayamayan elimde bir sürü item heba oluyor adam akıllı TR'de guild de bulamadım eklemiyolar duyarsam da

Varsayalım bi npc den asa düşürdüm asa on numara bişey de olsa satış fiyatı 40-50 civarı oluyor bu da çok düşük haliyle, bu itemlerin fiyatını neye göre belirleyeceğiz en kolay nasıl item satar alırım bir de kolay para kasma rehberlerini okudum ama fishing clothing dışında pek bir şey yok sizin de fikirleriniz vardır nasıl kolay para kasılır bir de oyunda daha pek çok şeyin işlevini veya değerini anlayabilmiş değilim normal midir? Hayırlı ramazanlar
    Edit: bu arada oyun içi nickim Quintussulla ekleyen okursa takılabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAHİPKIRAN1 -- 11 Haziran 2017; 20:48:6 >
  • gecen yaz birakmistim oyunu universite sinavi sebebiyle simdi tekrar baslasam cok kopukluk yasar miyim oyuna ozet olarak cok buyuk bir degisiklik geldi mi ? Ve hala eski oyuncu kitlesi var mi en merak ettigim kisim burasi

• Yabancılık çekeceğinizi sanmıyorum çünkü topluluk aynı. değişikliklere gelince one Tamirel Updatesini incele bildiğim kadarıyla şubatta gelen bu Update ile sen yokken oyunda değişen şeyler de düello sistemi geldi oyunculara Vs isteği atabiliyorsun. Silah ultimateleri geldi Son olarak da artık tüm bölgelere hangi levelde hangi ittifakta olursan ol gidebiliyorsun. Bir de ev alabiliyosun kendine homestead Updatesi ile

• Oyunu onceki yaza dogru birakmistim wow legion geliyor diye hem eso plus ta bitmisti(o siralar eso plus alirkende 2 aylik 38tl ye gelmisti) onceki gun gezinirken dnr da 79tl ye gold edition gordum kaptim direk. Simdi tekrardan baslayacagim bi dragon knight bide templar 50lv 293champion pointli karakterlerim var.

Tekrardan baslayacagim simdi setleri ust bas kac parca ne giyecegim molag kena seti falan ise yariyormu halen bilmuyorum metadan tamamen koptum, iste birakirken en son stamina karakter oynayanlar icin undaunted in bir skilli karakterin staminasina oranla shield veriyordu staminalar dragon star arenayi falan daha rahat yapicak diyorlardi tam orda kaldim.

Halen aktif oynayan raid trial vs yapan metayi yakalamama yardim edecek zirh silah yardimci olucak birileri guild varsa bilgilendirirseniz veya ulasirsaniz cok sevinirim.

Bu arada templar ve dk da Daggerfall Covenant ta.

• beyler oyuna tekrar başladım da hesaba girdim ama mailimi hatırlamıyorum ana hesabıma kayıtlı değilmiş.support tarzı bir yer var mı varsa bu durumla ilgilenirler mi ? geçen seneden kalma oyun içi ss vs var oyuna da girebiliyorum geçen sene onayladığım için
  • Steam'de sürekli indirimler ve kur sabitleme opsiyonları var. Açıkçası 3. parti sitelere çok da güvenemiyorum.

ID ile ilgili sorunlarınızı direkt olarak supporta mail atarak çözebilirsiniz. Kayıt olurkenki mail adresiniz değişmediyse ve erişiminizi halen varsa accountunuzu kurtarmanız kolaylaşır.
  • 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.