Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (348. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Swothra

Bence g2a kinguin.net gibi sitelerden 2 aylık plus üyelik alman daha mantıklı olur. Hem 2 ay plus üye olursun hemde 3000 crown eline geçer. Sonrasında istersen dlc crown ile alabilirsin.

hocam onun fiyatları nasıl peki
  • Steamda eso ve skyrim dlcler dahil mevcut eso oynayası gelmiyor insanın skyrime geçiyorum fazla oynayamadan bu durum bi bende mi var acaba mmo olduğu için özellikle aldım ama sarmadı beni...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuna thief guild dlcsi geldikten sonra ve dx11'e geçiş ardından fps konusunda baya iyi oldu oyun baya akıcı oldu birlikte oynadığım arkadaşlara soruyorum onlarda da rahatlama var. mesela şehir merkezinde çevrede 200 kişi koştururken kasmalar oluyordu şimdi bu kadar insan olmasına rağmen çok akıcı çevre detayı.

baya optimizasyon çalışması olmuş gibime geldi bu dx11'in etkiside olabilir tabi.

bu arada dx11 güncellemesi yüzünden oyuna giremeyen arkadaşım sorunu dx11 destekleyen hd7770 ekran kartı alarak aştı :D

şuan herşey güzel gidiyor oyunda. sanırım her oyun gibi birlikte oynayabileceğiniz ortam, arkadaşlarınız olunca oyun daha eğlenceli oluyor.

oyunun hikayesi, dünyanın detayı, role playing havası ekstra güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 12 Mart 2016; 0:24:03 >
  • Ben yaklaşık 3-4 hafta oynadım ve 1 hafta önce falan 2 aylık plus üyelik almıştım. DirectX olayı yüzünden hepsi çöpe gidecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusemresahbaz

quote:

Bence g2a kinguin.net gibi sitelerden 2 aylık plus üyelik alman daha mantıklı olur. Hem 2 ay plus üye olursun hemde 3000 crown eline geçer. Sonrasında istersen dlc crown ile alabilirsin.

hocam onun fiyatları nasıl peki

Geçen hafta 35 liraya 2 aylık plus almıştım G2a üzerinden ki normal kendi 1 aylık plus fiyatı 15 euro yani 48 lira civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LetnaErt

Ben yaklaşık 3-4 hafta oynadım ve 1 hafta önce falan 2 aylık plus üyelik almıştım. DirectX olayı yüzünden hepsi çöpe gidecek.

hocam hem sistem geliştirme için faydalı olur hem oyunu bu sebeple bırakmamış olursunuz bence dx11 bir kart bakın derim. 7770 bakın derim ikinci elden 170 lira civarı bulunabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 12 Mart 2016; 11:15:43 >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Yeni ekran kartı alacaktım zaten fakat şu an değil maalesef. En erken yazın
  • Kraven kullanıcısına yanıt
    güzelmiş uygun da peki eso plus süresünce dlclere erişim hakkım var dlclerden item düşürsem o dlcye özel item eso plus bitince gidiyo mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusemresahbaz

güzelmiş uygun da peki eso plus süresünce dlclere erişim hakkım var dlclerden item düşürsem o dlcye özel item eso plus bitince gidiyo mu

%100 diyemesem de öyle birşey olmayacağını söyleyebilirim zira psn plus gibi düşünme bunu plus bitince oyunlar gidiyor ya hani çünkü burada o itemlar pazarda da satılıyor craft da edebiliyorsun sadece yenisini düşüremezsin zira düşürmen için gereken zindanlara giremezsin üzerindekiler gitmez.
  • Plus üye olursan her şeye, tüm dlc lere erişim halkın oluyor. Düşürdüğüm, aldığın item sende kalır. Gitmez kullanabilirsin.

• arkadaşlar ben oyuna birkaç gün önce başladım, türkler daggerfallda dediler diye karakteri ona uygun açtım ama hala bir türk'e rastlamadım. sanırım zone chatten ingilizce dışında konuşmak yasak herkes ingilizce konuşuyor ondan sebep de olabilir. şu an 14 lvlim ara sıra takılmak isteyen varsa bana forumdan pm atarsa takılalım. bir de türklerin guildi var mı varsa level sınırı var mıdır?
  • Yasak değil ama ingilizce anlaşılan bir oyunda kimse kalkıp ta zone chat de türkçe sohbet yapmaz. Mesajlarda geriye doğru gidersen hanedan guildi adına bildirim yapan arkadaşlar vardı. Onlara mesaj atarsan, ilgilenirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: m352

arkadaşlar ben oyuna birkaç gün önce başladım, türkler daggerfallda dediler diye karakteri ona uygun açtım ama hala bir türk'e rastlamadım. sanırım zone chatten ingilizce dışında konuşmak yasak herkes ingilizce konuşuyor ondan sebep de olabilir. şu an 14 lvlim ara sıra takılmak isteyen varsa bana forumdan pm atarsa takılalım. bir de türklerin guildi var mı varsa level sınırı var mıdır?

genelde diğer oyunlar gibi chatten türkçe yazan insan görmemen normal bende hiç görmedim.

bende 3-4 arkadaşımla birlikte ebonheart pact tarafında oynuyoruz, düşman tarafta kalmışız :D eğer ilerde fikrini değiştirirsen discord kanalımız var sesli iletişim için, birlikte görev, dungeon felan koşuşturuyoruz şu sıralar. eğlenceli oluyor birlikte oynamak. tek başına sarmıyor. beklerim.

önümüzdeki günlerde ufak çaplı bir türk guildi kurmayı düşünüyoruz aramızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 13 Mart 2016; 23:59:09 >

• Zaris kullanıcısına yanıt
    Birileri guild kurmuştu. Geçmiş mesajlarda vardır. Hala aktifler mi diye sorabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

arkadaşlar ben oyuna birkaç gün önce başladım, türkler daggerfallda dediler diye karakteri ona uygun açtım ama hala bir türk'e rastlamadım. sanırım zone chatten ingilizce dışında konuşmak yasak herkes ingilizce konuşuyor ondan sebep de olabilir. şu an 14 lvlim ara sıra takılmak isteyen varsa bana forumdan pm atarsa takılalım. bir de türklerin guildi var mı varsa level sınırı var mıdır?

genelde diğer oyunlar gibi chatten türkçe yazan insan görmemen normal bende hiç görmedim.

bende 3-4 arkadaşımla birlikte ebonheart pact tarafında oynuyoruz, düşman tarafta kalmışız :D eğer ilerde fikrini değiştirirsen discord kanalımız var sesli iletişim için, birlikte görev, dungeon felan koşuşturuyoruz şu sıralar. eğlenceli oluyor birlikte oynamak. tek başına sarmıyor. beklerim.

Bende Ebonheart pact tarafındayım. Guild kurmayı düşünürseniz katılmak isterim. Yalnız oynamak sıkıcı oluyor bir süre sonra. Arkadaş olarakta eklemek isterseniz ID: @POPT2T777

• quote:

Birileri guild kurmuştu. Geçmiş mesajlarda vardır. Hala aktifler mi diye sorabilirsiniz.

hocam hiç türke denk gelmedim. bende bir tane guild olduğunu duymuştum fakat aktif olup olmadığını pek bilmiyorum. şimdi biz daha yeni başladığımızdan lvl 30 felanız haliyle epey geriden geliyoruz uyum sıkıntısı yaşayabiliriz o sebeple ufak bir guild kuralım dedik 5-10 kişi sığacak kadar.

zaten trade guildlerine girdik ürün satışı yapabilmek için. şuan formalite icabı yardımlaşmak amacı ile / sohbet vs için bir guild kuruyoruz donanımhaberden isteyen arkadaşlar varsa bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas777

quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Bende Ebonheart pact tarafındayım. Guild kurmayı düşünürseniz katılmak isterim. Yalnız oynamak sıkıcı oluyor bir süre sonra. Arkadaş olarakta eklemek isterseniz ID: @POPT2T777

oyun içi ekliyorum hocam konuşalım. genelde akşam 7-8 den gece 1'e kadar oynuyoruz. hafta sonları tüm gün şeklinde. beklerim.

• arkadaşlar merhaba oyuna yeni başlayacağım hangi sınıfı tavsiye edersiniz güçlü ve yakın dövüş tercihimdir şimdiden çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Twelve

arkadaşlar merhaba oyuna yeni başlayacağım hangi sınıfı tavsiye edersiniz güçlü ve yakın dövüş tercihimdir şimdiden çok teşekkürler

hocam oyunda sabit bir class yok yani classlar çok yönlü sen belirliyorsun eline alacağın silahlarla ve buildlerle.

söylediğin güçlü ve yakın dövüş olarak (assas olmayan) templar ve dragonknight'ı araştırmanı öneririm.
  • Bıktım EU Server çalışmasından, çok sık çalışma oluyor. An itibariyle bağlanamamakta...
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.