Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.454
Cevap
89
Favori
345.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ledox

quote:

Orijinalden alıntı: can_38

Birçok kişi bu oyunun bir MMO oyunu olduğunu unutuyor. Piyasadaki MMO lara bakın.bundan daha iyisi biraz zor......

Beta Key geldi sana sanırım

Hıııı.Oynamaya bile başladım. Yalnız video koymayı yasaklamış işte gavurlar...
  • quote:

quote:

quote:

Birçok kişi bu oyunun bir MMO oyunu olduğunu unutuyor. Piyasadaki MMO lara bakın.bundan daha iyisi biraz zor......

Hadi ya yapma

Beklenti olayına gelince yüksek falan değil hele ki AoC ve SWTOR daki yıkıntıdan sonra hiç değil. Fakat neden hala Gameplay videosu yok en azından adam akıllı 1-2 class ın videosunu koysalar da bir şeyler izlesek. PAX daki videodan sonra daha temkinli davranıyorlar herhalde.
  • quote:

quote:

quote:

Hacı yasak filan boşver Telefonla filan çekiver pc den kaydetmeyi kapattılarsa
  • Nedense bu oyun tam bir FAİL olacakmış gibi geliyor. Her oyun tutunca online geliyor hemen. Beklenen başarı saglanamıcak görürsünüz
  • Ben artık blizzarda para vermek istemiyorum, iyi veya kötü... en azından hak eden birine gitsin. Adamlar 5 SP yaptılar, birazcık bütçe oluşsun bari...
  • quote:

Orijinalden alıntı: great_cnta

Ben artık blizzarda para vermek istemiyorum, iyi veya kötü... en azından hak eden birine gitsin. Adamlar 5 SP yaptılar, birazcık bütçe oluşsun bari...

Blizzardın parasını haketmediğini ima etmek bence insafsızlıktır. Kaç tane şirket vardır ki, her çıkarttığı seri efsane olsun. İşte blizzard bunu başardı ve gerçekten yıllarca bize çok güzel oyun zevki sundu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi ya yapma

Beklenti olayına gelince yüksek falan değil hele ki AoC ve SWTOR daki yıkıntıdan sonra hiç değil. Fakat neden hala Gameplay videosu yok en azından adam akıllı 1-2 class ın videosunu koysalar da bir şeyler izlesek. PAX daki videodan sonra daha temkinli davranıyorlar herhalde.

Youtube videolarında beğeni ve yorumu bile kapatıyorlar sen de kalkmış oyun içi video diyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamyalamus

quote:

Ben artık blizzarda para vermek istemiyorum, iyi veya kötü... en azından hak eden birine gitsin. Adamlar 5 SP yaptılar, birazcık bütçe oluşsun bari...

Blizzardın parasını haketmediğini ima etmek bence insafsızlıktır. Kaç tane şirket vardır ki, her çıkarttığı seri efsane olsun. İşte blizzard bunu başardı ve gerçekten yıllarca bize çok güzel oyun zevki sundu.

"Bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır" diyorum abi...

Başardı da parasını almadı mı? İnsanlar, bütün bir ek paketi tek bir gerizekalı monte ırk hakkında yapsınlar diye vermedi o paraları. Sokayım öyle başarıya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi ya yapma

Youtube videolarında beğeni ve yorumu bile kapatıyorlar sen de kalkmış oyun içi video diyorsun.

Diyemezmiyim? Niye kapatıyorlar oyun yaz sonuna çıkacak dediler tık yok. Devlet sırrı değil ya bu kadar insan bekliyor. Bende oyunun başarısız olacağını düşünenlerdenim en başından beri inş. yanılırım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Blizzard'a laf yok. Warcraft FOR THE WİN !
  • ırk savaşı olursa tutar şehir basmalar falan olursa tutar
  • Oyunun çkış tarihi belli mi acaba ?
  • gw2 gibi olmasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

ırk savaşı olursa tutar şehir basmalar falan olursa tutar

işte bu oyunda onların alası var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mediv

quote:

Yardım kapmpanyası başlatıp paramı yollsak..Yapmayın arkadaşlar.5 sp yapmışda bütçe yokmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

quote:

quote:

Yardım kapmpanyası başlatıp paramı yollsak..Yapmayın arkadaşlar.5 sp yapmışda bütçe yokmuş...

Sen şimdi sene 2002 piyasada adam gibi oyun yokken arthas la undead olup dogdugun köyleri warcraft reign of chaos da basmayı unuttunda şimdi blizzard'a laf ediyon. Oyunu bitirip bitirip oynamayan varmı aramızda ? Adamlar her yönüyle efsane. Oyunlarını oynayıp oynamamak ise oyunculara kalmış bişey fakat almadıkları ödül kırmadıkları rekor kaldımı bu adamların ? :D Herneyse konu sapmasın şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

quote:

quote:

"Warcraft 4 çıkacak mı?" sorusuna blizzarddan gelen cevap ne biliyor musun? "Biz Warcraft 4'ten kazanacağımız toplam geliri zaten her ay wow'dan kazanıyoruz. Öyle bir planımız yok şu anda.".

Bu adamların şu anda kazandığı para haddinden fazla. Wrath of The Lich King'in sonuna kadar blizzardın yaptığı her oyun ve ek paketin altına imzamı atardım. Ama ondan sonra bütün lore tutkunlarının "Eski bossları, raidleri çöp ettiniz. Yanlış yapıyorsunuz!" diye bas bas bağırmasına rağmen oyunun içine ettiler. Hikayenin oyununu yapana kadar iyiydi herşey, ama Cataclysm ile birlikte oyun için hikaye yazmaya başladılar ve oyun öldü. Şu anda oyunu bırakan milyonlarca insan, modası geçti diye bırakmıyor emin ol. Karazhan raidini 90 level'a reforge etseler şu dakka alırım prepaid'i. Benim blizzarda kızgınlığım bu yüzden.

8 yıl boyunca wow oynamış, ve lore'un hakkını vermiş biri olarak fanboy mesajlarınıza anlam veremiyorum. Blizzard şu anda diablo 3 ve wow'dan aldığı paraları zerre hak etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamyalamus

quote:

Cataclysm ya da Mists of Pandaria herhangi bir şekilde efsane olmadı, olamaz da. Oyun düz bir mmorpg'ye dönüşüyor şu an ve WoW'u adam eden kimselerin büyük bir kısmı da oyunu bırakmış durumda.
  • Hala warcraft diyenler var townlarda sap gibi arena , dungeon sırası beklemek için paramı verilir yaw... en son girdiğimde millet can sıkıntısından patlıyordu.
  • Hep söylerim cataclysmin çıkışıyla WoWu mahfettiler lich king zamanında oyundan aldığım keyfi sonradan hiç alamadım oyun gözlerimizin önünde eridi gitti hiçbirşey yapamadık, gerek PVEnin inanılmaz kolaylaştırılması gerek PVPnin yavanlaşması oyunu yok etti. Diabloya gelicek olursan ilk çıktığında birkaç fiyasko dışında (ki ben yaşamadım) çok iyi ve zorluğu tam yerinde bir oyundu sonra onuda kolaylaştırdılar ve sıkıcı bir hal aldı. Blizzardın oyunları 8-9 yaşındaki çocuklara göre yapma sevdasından vazgeçmesi gerekiyor, şimdiye kadar fanı oldum diyebilceğim tek firmaydı her yaptığı işin arkasındaydım taki cataclysm çıkana kadar. Her yaptığı seri efsane olan bir firma kendini nasıl böyle bir hale sokar hayret.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.