Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.454
Cevap
89
Favori
345.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyun sistemi nasıl olacak bellimi şuan ? inşallah free to play olmaz yoksa ortalık çoluk çocuk vs derken çekilmez oynanmaz hale gelir oyun, bana wow daki sistem olur gibime geliyor aylık ücret alırlar yada diablodaki gibide olabilir gerçi free to play olarak çıkmasında oyun nasıl çıkarsa çıksın.
  • Henüz belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheuA

Beyler oyun sistemi nasıl olacak bellimi şuan ? inşallah free to play olmaz yoksa ortalık çoluk çocuk vs derken çekilmez oynanmaz hale gelir oyun, bana wow daki sistem olur gibime geliyor aylık ücret alırlar yada diablodaki gibide olabilir gerçi free to play olarak çıkmasında oyun nasıl çıkarsa çıksın.

Daha önce hiç düşünmemiştim, ben wow daki gibi oyunu satın alır sonrada aylık ücret veririz diye tahmin ediyorum.
  • Teşekkürler güzel derleme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHamuL

quote:

Beyler oyun sistemi nasıl olacak bellimi şuan ? inşallah free to play olmaz yoksa ortalık çoluk çocuk vs derken çekilmez oynanmaz hale gelir oyun, bana wow daki sistem olur gibime geliyor aylık ücret alırlar yada diablodaki gibide olabilir gerçi free to play olarak çıkmasında oyun nasıl çıkarsa çıksın.

Daha önce hiç düşünmemiştim, ben wow daki gibi oyunu satın alır sonrada aylık ücret veririz diye tahmin ediyorum.

Hem satın aldırıp hemde aylık ücrete bağlarlarsa oynamam.Resmen soygunculuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

quote:

quote:

WoW için oyunu ve 4 ek paketini alıp birde aylık vermek gerekiyor sıfırdan başlamak için. Ben en iyi ihtimal wowdaki gibi ilk ay bedava olur diye bekliyorum sadece aylık ücretle veya sadece oyunu satarak oynatcaklarını sanmıyorum.
  • Bu Ay sonunda beta davetiyeleri gonderilmeye başlayacak bi an önce official sitesinden betaya kayıt yaptırabilirsiniz...
  • quote:

quote:

quote:

Aylık ücret öyle wow gibi uçuk bir rakam olmazsa sıkıntı yok bence. Ayda 10 lira koyarız kenara, ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: great_cnta

quote:

quote:

quote:

Aylık ücret öyle wow gibi uçuk bir rakam olmazsa sıkıntı yok bence. Ayda 10 lira koyarız kenara, ne olacak.

10 lira olması çok zor gibi ısrarla oyunlar hep 15 euro oluyo aylık sonra tutmayınca free to play e dönüyorlar yada ucuzluğa gidiyolar ki elder scrolls tutar ve devam eder gibime geliyo, benim tahminim 10-15 euro arası bir aylık ücret ve küfrederek alacağımız bir dvd. Tek umudum wow gibi bir aylık bedavasının dvd ile gelmesi.

Edit:imla(olduğu kadar).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHamuL -- 3 Mart 2013; 16:57:23 >
  • tam çıkış tarihi bellimi
  • Ne yazık ki değil
  • Beta Mart sonu gibi başlayacak diyorlar. Email ile öncesinde bildireceklermiş seçilenlere (doğal olarak ) Client boyutu tahmini 20 GB diyorlar(bürsttt) clinet indirmeyi 1 hafta önceden başlatsalar iyi olur gibi bir his var içimde yoksa çoğu insan indirene kadar biter beta. Mart ve Nisan aylarında ufak çapta olacakmış betalar, giderek büyüyecekmiş ve geniş bir donanım yelpazesinden seçmek istediklerini söylemişler.

Gaynak;

http://www.gamespot.com/news/elder-scrolls-online-beta-starts-this-month-6404760
  • Skyrimi oynadığımdan beri keşke online olsa diordum özellikle Fortescue nun dediği gibi first personda okçuluk en sevdiğim şeydi sabırsızlıkla bekliyorum
  • Okçuluk tahmin ettiğiniz gibi bir şey çıkmayacak büyük ihtimalle kendinizi hazırlayın bu duruma.
  • Evet okçuluk konusunda ben de endişeliyim. Okların uçuş hassasiyeti ve etki alanları muhtemelen Skyrim'deki gibi ince olmayacak. O kadar veriyi web tabanından yeterince hızlı geçiremeyebilirler.
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Benim bahsettiğim daha farklı bir olay.Diğer tes serilerinde ki gibi olmayacak büyük bir ihtimalle okçuluk.Diğer mmo'larda olduğu gibi olacak sanırım.Auto target şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kovahead

Benim bahsettiğim daha farklı bir olay.Diğer tes serilerinde ki gibi olmayacak büyük bir ihtimalle okçuluk.Diğer mmo'larda olduğu gibi olacak sanırım.Auto target şeklinde.

kıyamet kopar
  • Arkadaşlar var mı bir hareketlilik ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

Arkadaşlar var mı bir hareketlilik ?

Mart sonunda betalar açıklanacak. Bakalım, asıl hareketlilik o zaman...
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.