Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: great_cnta

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Arkadaşlar, şu an için Elder Scrolls Online'a özel bir alt forum açmayı düşünmüyoruz fakat bu hiç bir zaman açılmayacak anlamına da gelmiyor elbette. Uzun vadede; mevcut konunun gidişatı, forumda mevcut oyuncu sayısı ve katılım gibi faktörlerin sağlanması durumunda tekrar değerlendiririz.
    quote:

Ben oynamadığım için bilmiyorum. Ayrı bir konuda "TES Storyline" şeklinde bir bilgilendirme rehberi hazırlanabilir ama adminler sağolsun hala TES için alt forum açılmadı. Bu yüzden ekstra konu açamıyoruz...

Oyuna özel alt forum açılmaması, bahsettiğiniz nitelikle bir konunun açılması için engel değil. Özellikle bu tarz geniş kapsamlı oyunlar için; rehber niteliğinde harici konular açmakta sakınca yok.

İyi oyunlar dilerim;

İlerde "arkadaşlar ana konudan devam edelim" diye konular kitlenmeyecekse tamam.

Açılan konu; Rehber ya da Sıkça Sorular Sorular niteliğine sahip olup, yukarıda da belirttiğim gibi, içerik olarak doyurucu ve konu sahibi tarafından sürekli takip edilmesi şartı ile kilitlenmez. Konu sahibinin, konuyu açıp, zaman içerisinde kendi haline bırakması elbette sorun teşkil edecektir ki açılan konu amacından sapıp, ikinci bir ana konu olmaya başlayacaktır. Evvela bu istisnai durum, her oyun için de geçerli değildir, bunu da hatırlatalım.

• quote:

Evet gördüm o çeviriyi. BSC'nin videosunu koymak istemiyorum, yarın kendim çevirip koyacağım...

Neden?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar, şu an için Elder Scrolls Online'a özel bir alt forum açmayı düşünmüyoruz fakat bu hiç bir zaman açılmayacak anlamına da gelmiyor elbette. Uzun vadede; mevcut konunun gidişatı, forumda mevcut oyuncu sayısı ve katılım gibi faktörlerin sağlanması durumunda tekrar değerlendiririz.
    quote:

Ben oynamadığım için bilmiyorum. Ayrı bir konuda "TES Storyline" şeklinde bir bilgilendirme rehberi hazırlanabilir ama adminler sağolsun hala TES için alt forum açılmadı. Bu yüzden ekstra konu açamıyoruz...

Oyuna özel alt forum açılmaması, bahsettiğiniz nitelikle bir konunun açılması için engel değil. Özellikle bu tarz geniş kapsamlı oyunlar için; rehber niteliğinde harici konular açmakta sakınca yok.

İyi oyunlar dilerim;

İlerde "arkadaşlar ana konudan devam edelim" diye konular kitlenmeyecekse tamam.

Açılan konu; Rehber ya da Sıkça Sorular Sorular niteliğine sahip olup, yukarıda da belirttiğim gibi, içerik olarak doyurucu ve konu sahibi tarafından sürekli takip edilmesi şartı ile kilitlenmez. Konu sahibinin, konuyu açıp, zaman içerisinde kendi haline bırakması elbette sorun teşkil edecektir ki açılan konu amacından sapıp, ikinci bir ana konu olmaya başlayacaktır. Evvela bu istisnai durum, her oyun için de geçerli değildir, bunu da hatırlatalım.

Eyvallah o zaman sorun yok. Bir kaç defa öyle bir duruma denk geldiğim için sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Evet gördüm o çeviriyi. BSC'nin videosunu koymak istemiyorum, yarın kendim çevirip koyacağım...

Neden?

Biz karşılık beklemeden forumun ve üyelerinin iyiliği için okulumuzdan işimizden feragat edip, ne yapsak da konuyu zenginleştirsek diye çalışırken; BSC editörlerinin kafalarına göre en ufak bir bilgi için bile yeni konu açması ve bizim için geçerli olan "Ana Konu" kuralının onlar için geçerli olmaması, üstelik bütün bunların reklam politikası ve sitenin talep görmesi için yapılması beni rahatsız ediyor. Bana bir getirisi olmamasına karşın haberi çıktığından beri hiçbir oyun sitesinde yokken ingilizce çeviri yaparak bilgi toplamaya çalışırken, neden BSC'nin künyesini ve videolarını bu konuda paylaşayım? Onlar herkes için geçerli olan kuralları, reklam politikası uğruna çiğnemesini bilirken ben de pekala burada paylaştığım bilgileri kendi websitemde yayınlayıp kendi yararımı düşünebilirdim.

ANDREI'nin konuyla ilgisi olmadığına eminim ancak ısrarla - 5 oyunu olan ve mmorpg'si yolda olan - TES serisi için alt forum açılmamasını da bu politikaya bağlıyorum.

Bu yüzden BSC'nin ne künyesini ne de videosunu paylaşmayacağım. Az bekleyin yarına koymuş olurum, çeviriyorum şu anda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Neden?

Biz karşılık beklemeden forumun ve üyelerinin iyiliği için okulumuzdan işimizden feragat edip, ne yapsak da konuyu zenginleştirsek diye çalışırken; BSC editörlerinin kafalarına göre en ufak bir bilgi için bile yeni konu açması ve bizim için geçerli olan "Ana Konu" kuralının onlar için geçerli olmaması, üstelik bütün bunların reklam politikası ve sitenin talep görmesi için yapılması beni rahatsız ediyor. Bana bir getirisi olmamasına karşın haberi çıktığından beri hiçbir oyun sitesinde yokken ingilizce çeviri yaparak bilgi toplamaya çalışırken, neden BSC'nin künyesini ve videolarını bu konuda paylaşayım? Onlar herkes için geçerli olan kuralları, reklam politikası uğruna çiğnemesini bilirken ben de pekala burada paylaştığım bilgileri kendi websitemde yayınlayıp kendi yararımı düşünebilirdim.

ANDREI'nin konuyla ilgisi olmadığına eminim ancak ısrarla - 5 oyunu olan ve mmorpg'si yolda olan - TES serisi için alt forum açılmamasını da bu politikaya bağlıyorum.

Bu yüzden BSC'nin ne künyesini ne de videosunu paylaşmayacağım. Az bekleyin yarına koymuş olurum, çeviriyorum şu anda.

BSC üyelerinin yeni konu açma olayını bilmiyorum. Yani burada ciddi bir şey var gibi görünüyor, tartışmanın geçmişini bilmediğimden bir şey diyemeyeceğim ama bütün bunların bu konuda dönen bir tartışmayı etkilemesini istemem(etkiliyor demiyorum da hani çok ileri giderse mantığıyla). PM attım.

• Parça parça video paylaşmaktansa elimden geldiğince oyunun hikayesiyle ilgili tüm bilgileri bir kaynaktan vermek istedim.

El emeği göz nuru, umarım beğenirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheAnormaly -- 17 Şubat 2013; 3:55:11 >
  • quote:

Parça parça video paylaşmaktansa elimden geldiğince oyunun hikayesiyle ilgili tüm bilgileri bir kaynaktan vermek istedim.

Ellerine sağlık.Yine mükemmel bir iş çıkarmışsın. Bu arada yukarda yazmış olduğun BSC ile ilgili yazıya sonuna kadar katılıyor ve destek veriyorum.

• quote:

Parça parça video paylaşmaktansa elimden geldiğince oyunun hikayesiyle ilgili tüm bilgileri bir kaynaktan vermek istedim.

Çok güzel olmuş eline sağlık...

• quote:

Güzel olmuş eline sağlık. 5:00 daki olaya gerek yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __BadblooD__ -- 17 Şubat 2013; 16:02:25 >

• harbi bulamadım oğlum...
  • Beta kaydı için şansımızı nasıl yükseltebiliriz?
  • Zaten BETA kaydı için öncelikli olan hemen hemen tüm unsurlar başvuru formunda mevcut. Onun dışında, resmi bir oyun firmasında ( dergi, haber sitesi, yapımcı firma vs.) çalıştığını söyleyebilirsin. Belki bir etkisi olur, ama olmayabilir de.

Bu arada BETA keyleri tek seferde dağıtılmayacak. Başvuranlar özelliklerine göre gruplara ayrılacak ve muhtemelen 2-3 seferde sayılar artacak şekilde BETA grupları açıklanacak.
  • Beyler oyun çıktı mı ?
  • Çıksa BETA keyleriyle ilgili açıklama yapar mıyım?
  • Bu arada oyunda "First Person" kamera da bulunacağı açıklandı. En yakın zamanda combat - ingame sistemiyle de ilgili bir inceleme videosu yapmaya çalışacağım.
  • quote:

Ellerine sağlık hocam.Tekrar tekrar izledim doyamadım valla. Şu oyunun hikayesi beni benden alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sulanx

quote:

Ellerine sağlık hocam.Tekrar tekrar izledim doyamadım valla. Şu oyunun hikayesi beni benden alıyor.

ANDREI de onay verdikten sonra TES hikayesiyle ilgili kapsamlı bir konu ve video çalışması da düşünüyorum. Ama o baya zaman alacak gibi görünüyor. Bu arada destekleriniz için teşekkürler

• quote:

Zaten BETA kaydı için öncelikli olan hemen hemen tüm unsurlar başvuru formunda mevcut. Onun dışında, resmi bir oyun firmasında ( dergi, haber sitesi, yapımcı firma vs.) çalıştığını söyleyebilirsin. Belki bir etkisi olur, ama olmayabilir de.

Bu arada BETA keyleri tek seferde dağıtılmayacak. Başvuranlar özelliklerine göre gruplara ayrılacak ve muhtemelen 2-3 seferde sayılar artacak şekilde BETA grupları açıklanacak.

Yan tarafta seçilme şansımız gözüküyor. Bunu arttırabilmek için özellikle odaklanılacak konular var mı demek istemiştim.
  • bizde beta için şansimizi deneyelim belki tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu arada oyunda "First Person" kamera da bulunacağı açıklandı. En yakın zamanda combat - ingame sistemiyle de ilgili bir inceleme videosu yapmaya çalışacağım.

O kadar tepki yağdı ki mecbur koydular tekrardan yoksa 3. şahıs kamera açısıyla oynayacaktık oyunu.Aslında zorunlu first perfon kamera çaısı olsaydı elder scrolls ruhuna daha iyi uyardı.Ben bugüne kadar elder scrolls serisini oynayan tadıklarımdan en fazla 3-4 kişinin ara ara 3. şahıs kamera açısıyla oynadığını biliyorum.Elder scrolls oyunları 3. şahıs açısıyla oynanmaz her ne kadar online oyunda dez avantaj verecek olsada first person a devam .
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.