Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enahbor

duyduğumda çok sevinmiştim oyun alınır alınmasınada her ay 15$ ödeme zorunluluğunu duyunca vazgeçtim ve free to play bir oyun buldum ve onu oynuyorum.ama içimden bi ses boşver al gitsin alırsan zaten o kadar para çöpe gitmesin diye her ay 15$ yatırırsın diye beni itiyor ..herşey bi yana ne kadar eğlendiğinizi hayal edebiliyorum ama bensiz

Oynamaktan zevk aldığın bir oyuna hergün 1 tl verdigini düşün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

duyduğumda çok sevinmiştim oyun alınır alınmasınada her ay 15$ ödeme zorunluluğunu duyunca vazgeçtim ve free to play bir oyun buldum ve onu oynuyorum.ama içimden bi ses boşver al gitsin alırsan zaten o kadar para çöpe gitmesin diye her ay 15$ yatırırsın diye beni itiyor ..herşey bi yana ne kadar eğlendiğinizi hayal edebiliyorum ama bensiz

ne cevap yazacağımı şaşırdım kardeş o kafa güzel kafa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

quote:

ne cevap yazacağımı şaşırdım kardeş o kafa güzel kafa

30 liranın lafımı yapılır yahu.Elalem knight'ta araba parası yatırıyor.Ben zevk alabilsem şu paralı oyunlardan 50 tl vermeye razıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 18 Temmuz 2014; 4:04:23 >

• orası öylede tercihleri yaptık üniversiteye gidecez karnımı mı doyurayım oyun mu oynayayım :D
    yani biraz ayranımız yok içmeye atınan gidecez s*çmaya durumu mevcut olacak :D
  • steam kütüphanesine ekleme şansımız var mı beyler oyunu?
  • Add game diyerek manuel olarak ekleniyor. Oyuna zaten sahip olanlara steam key verilmeyecekmiş.
  • Eso oyuncu sayısı 800 bin :

http://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Rapor_The_Elder_Scrolls_Onlinein_800_Bine_Yakin_Aylik_Oyuncusu_Var-64385.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.A.Cooper -- 18 Temmuz 2014; 19:57:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.E.O

Eso oyuncu sayısı 800 bin :

http://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Rapor_The_Elder_Scrolls_Onlinein_800_Bine_Yakin_Aylik_Oyuncusu_Var-64385.htm

Seni linç ederler.Daha geçen yitiğin teki 1 hafta engellendi.Aman dikkat et kardeşim.
  • Hoca dalga babinda soylemedim bir bilgi sonucta

• Onun farkındayım.Başlıkta oyunu ne açıdan eleştirirsen eleştir nefretle yaklaşan fanlar var.
    Ben ELder Scrols hayranıyım,ama bu oyun benim gibi birçok eski hayranın beklentisini karşılayamadı.Bu evrenide skyrimle tanıyan birçok at gözlüklü de haliyle önüne gelene saldırdı.

Habere gelirsek, şuan ftp olan Starwars oyunun bile aynı dönemde iki katından fazla kullanıcısı olduğu yazıyor ki durum cidden vahim.

@C.E.O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 18 Temmuz 2014; 23:38:50 >
  • Vahim lakin piyasada ne ciktiysa oynadim.Wildstar bana gore kotu bir oyun nasil tutuldu anlamadim geriye bir bu kaldi ama kararsizim

• Oyun güzelmi beyler xD
  • 150 tl civarı para verdik oyuna şimdi vaziyete bakın.Ne diyeceğimi şaşırdım.Oyuna güvenen ilk alarak destek olan tayfaya katıldım ve kazıklandım.Yazıklar olsun.
  • İlk duyurulduğunda heyecandan altıma işicektim o derece ama şuan tereddüt ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper_town

150 tl civarı para verdik oyuna şimdi vaziyete bakın.Ne diyeceğimi şaşırdım.Oyuna güvenen ilk alarak destek olan tayfaya katıldım ve kazıklandım.Yazıklar olsun.

Valla bende her söylenene rağmen arkadaşlarımı oyuna getirdim onalra da bir yığın para verdirttim ama ondan sonra inanılmaz uzun saatler boyunca level kasmaktan başka bir çaremiz olmadığını görünce ve oyunun hali de ortada olunca ne kadar atmosferi sebebiyle zevk alıyor olsam da bıraktım. Ve şu an gerçeken bu kadar ucuz olması üzücü ama şaşırtıcı değil. Aslına bakarsanız bu kadar eksik bir oyun çıkardıkları için bu hatalarının bedelini ödemeliler. Oyun motorunun iyiliğine şükretsinler yoksa daha konuşurdum :D.
  • Oyunun kendisi zaten, aylık ödeme sistemi olan bir oyuna göre çok pahalıydı. TES serisini ilk oyundan bu yana oynuyorum. Benim için rpg oyunlarında "single" olarak rakipsiz. Müthiş bir atmosferi var.

Ancak online olarak bariz s.çtılar. Yığınla bug, saçma sapan item ve drop sistemi. Öyle üzüldüm ki böyle efsane bir yapının bu kadar düşmüş ve benim gibi hastası olan bir seveninin bile tırt demesine.
  • 48 gün, 53 dakika,27 saniye. Toplamda ESO'ya ayırdığım zaman dilimi. Her bir saniyesinden inanılmaz keyif alarak. En az 200 kişi ile tanıştım ve arkadaşlıklar kurdum ESO sayesinde. Yabancısı,Türkü,erkeği,kadını......Şimdi soruyorum kendime! bir oyun bana daha ne verebilirki diye.........

Oyuna ilk başladığımda arkadaşlarımdan en çok duyduğum cümle;"Türklerden güild olmaz" idi. Karşı çıktığım ama sonradan acıda olsa anladığım,bir cümle. Örgütlenme olayını yaşamları boyunca sadece çocuklarının pipilerini kestirirken veya oğullarını gerdeğe sokarken başarabilmiş bir toplumdan malesef olmuyor. Neyseki biz bu 200 kişi içerisinden sağlam bir 40 kişi çıkarabildik ve devam ediyoruz ESO ya.....

ESO her MMO da olduğu gibi eksileri ve artıları olan bir oyun. PvP ve dungeon ağırlıklı bir MMO. Kesinlikle en az 10 kişi ile oynanması gereken ve sağlam guild üyesi değilseniz açıkta kalacağınız bir oyun. Lore'u sağlam ama dediğim gibi bütün yolların PvP ye çıktığı bir oyun. Lidersiz olmayan ve taktik gerektiren bir oyun.

Sadece ve sadece craglorn'un dungeon'larındaki taktik gereksinimi ESO yu diğerlerinden ayırt etmeye yeter............

• ingilizceniz yok ve Teamspeak den anlaşamıyorsanız , oyunu da bu yüzden online olarak oynayamıyor sadece level kasmaktan ibaret görüyorsanız suç siz de.

Yabancı dil öğrenin.Guildimde 500 kişi var ve 100 kişi aktif olarak günlük giriyor.Bunlardan 10-15 tanesi bayan.Her gün konuşuyoruz tartışıyoruz raid yapıyoruz.

Eğlenmeyi bilmiyorsanız sizi suçunuz oyunun değil.Oyunun eksiklikleri yok mu ? elbette var. Gelecek update de yeni zırh ve bonusların gelmesinin en büyük nedeni resmi forumlarında benim açmış olduğum oylama anketi neden

oldu.Ben bir oyuncu olarak buna etki edebiliyorsam burada bik bik şikayet ederek değil oyunu gerçekten sevip katkı verdiğim için.
  • Quakecon 2014 te dün yapılan zenimax konferansı.

Konferanstaki insanların çığlıklarından toplantı birçok kez kesildi.Bunu seyredin.Sadece spell crafting gelecek yenilikler arasında yeter diyorum.Oyunun F2P olmasının ne kadar imkansız olduğunu buradan anlayacaksınız.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 20 Temmuz 2014; 14:21:52 >
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.