Şimdi Ara

The Elder Scrolls Online [ANA KONU] (198. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.459
Cevap
88
Favori
346.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pve için yaptığınız eleştirilerde haklısınız wow oynadığım zamanlardaki pve heyecanını bu oyunda bulamadım. Ancak pvpsi oldukça hoşuma gitti aynı sekilde wowdan bu pvp tadını alamamıştım.

Oyunun artıları eksileri mevcut. Zamanla kendini toparlar, sıkılmazsak devam ederiz yok herhangi bir iyileştirme olmazsa bırakırız bu kadar basit. Dert edecek, milletle ağız dalışına girecek bir durum yok.

Ebonheart tarafında oynayan varsa yazsın bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında herkesin istediği güzel bir oyun çünkü para veriyoruz hak etmesi gerek sorun bu son zamanlarda shooter aşkı neden almış başını gidiyor black desert de böyle olursa fıs çıkacak olmuyor niye deniyorlar millet classların farkını otutturamıyor bu birde herkes istediğini kullansın diyor birde stat işi koymuş tam yani

• Miayke kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzu haklı buldum.Ortamı güzel bir online oyun arıyorum. Ama fazla vaktim olmadığı için daha casual yapıda bir oyun arıyorum. Paralı fark etmez son care eso kaldı ama betada beğenmedim bildiginiz tavsiye edebileceğiniz bir oyun var mı? Yoksa eso 2 oynanmaya deger mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: C.E.O

Yorumunuzu haklı buldum.Ortamı güzel bir online oyun arıyorum. Ama fazla vaktim olmadığı için daha casual yapıda bir oyun arıyorum. Paralı fark etmez son care eso kaldı ama betada beğenmedim bildiginiz tavsiye edebileceğiniz bir oyun var mı? Yoksa eso 2 oynanmaya deger mi?

Casual olarak Gw2.

Dungeon , raid , gear progression vs. istiyorum diyorsan FF14.

Gene bunlar olsun ama WoW'un baya bir kopyasını ve düzgün fight sistemlisini oynayım diyorsan Wildstar.

Dışardan müdahele yapıyormuş gibi oldum , kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem3463

quote:

Casual olarak Gw2.

Dungeon , raid , gear progression vs. istiyorum diyorsan FF14.

Gene bunlar olsun ama WoW'un baya bir kopyasını ve düzgün fight sistemlisini oynayım diyorsan Wildstar.

Dışardan müdahele yapıyormuş gibi oldum , kusura bakmayın

ff14 oynama birgün sabah kalkarsın acc banlanır

• erdem3463 kullanıcısına yanıt
    Saydiginiz oyunlari oynadim.Wildstar hardcore az vakitle hic bir zevk alınmıyor.Benim dedigim son care esoydu yada gozumden kacan kucuk kitleli bir oyun da olsa alternatif var mi diye sormak istemistim

• Katıksız Manyak! kullanıcısına yanıt
    wow da class balance olmaması gerekiyor zaten, wow'da pvp'de pve'de takım oyunudur.Adamlar boşuna sınıflara ayırmamışlar,balance isteselerdi tek biri sınıf yaratrlardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mac_Man -- 16 Temmuz 2014; 15:56:03 >
  • İtem yapma karakter geliştirme süreci zaten var öyle ha deyince full item dizemiyorsun.Oyun ciddi emek istiyor.

Bir defa veteran bölgesinde level atlamak inanılmaz zor.

Bazı questleri 4-5 defa karakterim öldüğüm için tekrar ettiğimi bilirim.

Veteran 12 olabilmek öyle çok kolay değil.Ciddi emek ,yardımlaşma ve taktik istiyor.Bir defa set item düşürebileceğiniz dungeonlarda Boss lar çok güçlü yapılmış.
    SpindleCluctch veteran dungeonına girin görün.Gargoyle'ye benzer bir boss var. V5 altı partiyle tek seferde kesmeniz neredeyse imkansız gibi. Biz 4 kişilik partiyle abartmıyorum
    1,5 saat uğraşıp kesememiştik.Sonra nasıl oldu bilmiyorum hp lerimiz ucu ucunayken Boss 'u indirmeyi başarmıştık.

Bence loot sistemi de çok mantıklı. Partide herkesi çalışmaya teşvik ediyor.Yatan adamları afk ları elemine ediyor.

Bir defa her MMO'nun birbirine %100 benzemesi gerekmez.MMO'nun kesin çizgileri olmaz. Sonuçta bir fantezi dünyasıdır bu. Yapımcılar böyle bir dünya tasarlamışlar
    satan memnun alan da memnun. D&R'da açık ara en çok satan oyunların başında. He aylık ücreti çok geliyor olabilir doğrudur biraz zengin işi

• dannyarcher D kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 1 ay oynicam zevkli gecmesi yeter

• quote:

Hocam ben 1 ay oynicam zevkli gecmesi yeter

Bir aylık aktif olmuyor kredi kartı veya pre paid için iki ay daha yükleme yapıyorsun bu oyun sömürü oyunda optime yok sağa sola giderken bekliyor skil atıyor bari hatunlar skyrimdeki gibi olsa

• kingof98 kullanıcısına yanıt
    2 ay sorun degil sadece eglenmek istiyorum

• gw2 yi oyna gerçekten zevk verir oyun içi aktivite çok birde ağustosta 2. yılı dolduracak değişik ödüller verebilirler mesela bir aktivitesi herkes ateş çemberinin etrafında yerde ok kılıç falan var alınca birilerini öldürüyorsun puan veriyor bir uyarıdan sonra ölürsen hayalet formunda yerdeki işaretleri alıyorsun ona göre puan geliyor zevkli youtube dan bak aktivitelerine

• Sonuç olarak biz burada ESO'nun pazarlama elemanları değiliz...

Eleştiren eleştirsin hiç umurumda olmaz...

Ama gördüğüm gerçekleri de yazarım. Oyunun müziklerini yargılayacak kadar nota bilgim olmamakla birlikte ; oyunun ve çevrenin doğasına uygun müzik ve ses ortamı
    oluşturulduğunu söyleyebilirim.Gene beğenmiyorsan audio off seçeneği mevcut kapatırsın youtube'dan braveheart 'ın müziğini açarsın

Demek istediğim bu kadar problem etmeye gerek yok. Alt tarafı bir oyun gözüyle bakmak lazım. Emmy ödülüne katılan bir diziyi ya da filmi eleştirmiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mac_Man

wow da class balance olmaması gerekiyor zaten, wow'da pvp'de pve'de takım oyunudur.Adamlar boşuna sınıflara ayırmamışlar,balance isteselerdi tek biri sınıf yaratrlardı...

Eso'da da balance isteselerdi tek bir sınıf yaratırlardı.

Argümanlarınızı savunma biçiminiz mükemmel.
  • Arkadaşlar herkese merhaba şimdi ben oyunu dijital olarak satın alsam 1 ay gametime ile birlikte geliyor üstüne mecburen kredi kartı girmemi istiyor mu hala,ya da oyuna başladığım gibi game time tanitmami,teşekkürler.

• Katıksız Manyak! kullanıcısına yanıt
    Yanıtının ciddiyetsizliğinden ciddi bir adam olmadığın ortaya çıkıyor.Cevap vermekle ben hata yapmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mac_Man

Yanıtının ciddiyetsizliğinden ciddi bir adam olmadığın ortaya çıkıyor.Cevap vermekle ben hata yapmışım.

Çok üzüldüm gözünde adam olamadığıma. Senin gibi süper zeki fanboyları haksız çıkarmak için uzun uzun yazmadığım için özür dilerim. " Balance olmaması gerekiyor zaten" diye süper ciddi bir cevap atıp, " olacak olsa tek class olurdu değ mi?" diye amelece düşünemediğim için de özür dilerim. Senin dediğim teamplay olayı ESO'da da var. Tabii büyük ihtimal oyunu oynamadığın için bilmiyorsundur.

Bloğunla mutluluklar bebeğim.

• steamde yayınlandı sonunda
  • Steam kütüphanenize otomatik eklendi mi beyler

• duyduğumda çok sevinmiştim oyun alınır alınmasınada her ay 15$ ödeme zorunluluğunu duyunca vazgeçtim ve free to play bir oyun buldum ve onu oynuyorum.ama içimden bi ses boşver al gitsin alırsan zaten o kadar para çöpe gitmesin diye her ay 15$ yatırırsın diye beni itiyor ..herşey bi yana ne kadar eğlendiğinizi hayal edebiliyorum ama bensiz
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.