Şimdi Ara

Elden Satıldı --- Sapphire RX470 - 4GB istanbuldan satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Elden Satıldı --- Sapphire RX470 - 4GB istanbuldan satılık
    İnceleme için burayı tıklayın

Kartın ilk sahibi benim temiz kullanılmış overclock denemesi yada mining yapılmamıştır.Halen kullanıyorum.Hiçbir sorunu yoktur.Kutu içeriğinde HDMI - DVI dönüştürücü mevcuttur. Kutusunda başkada bişey yoktur.Kartal topselviden denenerek satınalınabilir. Türkiyenin heryerine önce para sonra kargo koşuluyla gönderilebilir.

Oynadığım oyun Nvidia destekli olduğu için satıp daha üst bir model almayı planlıyorum. 1070 , 1080 uygun fiyatlı takas teklifleriniz miningde kullanılmamış sorunsuz kartlarla değerlendirilir.

Elden Satıldı   ---   Sapphire RX470 - 4GB istanbuldan satılık

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 30 Haziran 2018 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım
  • hocam pazarlık payı varmı , nakit 1000 liraya kurtarırmı, ciddi alıcıyım. iyi akşamlar
  • selam.

1000 liraya satmayı düşünmüyorum , sizede iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hamsikamil

selam.

1000 liraya satmayı düşünmüyorum , sizede iyi akşamlar

Hocam mevzu şöyle, ben de aynı modelin msi gaming x modeli vardı 1350 liraya sattım, çok memnundum ama paraya dayanamadım, yine aynı model düşünüyorum marka önemli değil. ama bu modeli bitcoinciler arıyor, siz ucuz fiyat vermişsiniz sanırım bitcoin için uygun değil zaten değeri 900-1000 lira ama dediğim gibi bu tür işler için uygunsa 1300-1400 aralığında gider değilse 1000 lira iyi fiyat bence ama karar sizin...
  • Afaki yorum yapmışsınız bitcoine uygun değil diye. Zamanında biraz araştırma yapmıştım bitcoinle alakalı bildiklerime göre cevap vereyim .
    Bitcoin için ekran kartı kullanımı devri ortadan kalktı denebilir asic kartlarla çok daha başarılı sonuç alınıp daha az elektrik tüketildiği için. Alanlar genelde ethereum için satın alıyorlar. Ekran kartı onun mining'i için uygun.

Mininge uygun değil yada kullanılamaz demek yanlış çünki aslında her kart kullanılır ancak bazılarının getirisi daha fazla oluyor. Bu kart da o konuda başarılılardan biri elektrik tüketimi ve fiyatına oranla. İleriki zamanlarda (henüz değil) bellek miktarı fazla olan kartlar biraz daha öne geçecek mining başarımında ; yani belleği 8 olsa gelecek açısından daha tercih edilir olurdu ancak onlarında zaten fiyatları daha fazla. Birde mining yapılan kartlar 7/24 çalıştığı için 3 ay sonra ölüyorlar.Yani o zaman gelmeden büyük ihtimalle kullanılmaz olacaktır.

Ben oyun amaçlı aldım ve satma nedenim nvidia kart almak. Sürekli oynadığım oyunla ilgili başarımın ve stabilitenin fazla olmasından dolayı.

Son olarak kendinizce fiyat biçmişsiniz ancak saçma bir fiyat belirlemişsem satılmaz kendini belli eder.

Fiyatı makul tuttum ki satılsın ama satılmazsa da sorun yok . Teklif için teşekkürler. İyi günler.

• Referans model umarım satabilirsiniz.
  • Miningde kullanilmamis sartiniza istinaden bir ekleme yapmak isterim; Nvidialar ozellikle 1070 ler %70 power usage ile +400-500 mem clock (voltaj yok) ve gpu clock standart 60 derecelerde serin serin calismaktadir. Bu ortam gunde 8-10 saat agir oyun oynayan guncel bir oyuncunun verdigi zarardan belki de daha azdir. Hem bugunlerde oyuncularin gunduz oyun oynayip gece yatmadan once mining acip oyle yatabilecegini de goz ardi etmemek lazim (1070,1080,1080ti icin). Fiyatiniz bugunku crypto fiyatlari icin idare eder. Hayirli satislar.
  • oarsman kullanıcısına yanıt
    Merhaba ağır oyuncu değilim iş güç dolayısıyla en fazla 2 saat oynayabilirim.

Dediğiniz gibi eğer kartların voltaj ve saat frekanslar değerleri düşük çalıştırılırsa kartlar o kadar zarar görmez.

Bilgilendirme için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.