Şimdi Ara

Elden Ring | XBOX [ANA KONU] [Rehber ilk sayfada] (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.634
Cevap
76
Favori
100.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haritada checkpoint ler i görmeyince o kadar uğraştım filan dedim ama yapacak birşey yok. Oyun beni kendine lanetledi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-480AFDD4F -- 5 Temmuz 2022; 22:41:36 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • NG + başlayınca harita açık oluyor ama işte açmış olduğunuz kayıt noktalarını tekrar aktif etmeniz gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Bu Elden Ringte sürekli Network hatası alıyorum. Yok mu bunun çaresi ya. Düşüp düşüp duruyorum oyundan???

• server’larda bir problem görmüyorum çok uzun zamandır hocam. wifi ile falan mı bağlanıyorsunuz acaba ? sizin taraftan problem büyük ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu harita şemasını takip ediyordum orada 20. Kısımda ki fire giantı kesip alevi yakınca 24. kısıma geçtim 21-22-23 ü atladı gibi oldu acaba alevi erken mi yaktım. Bir de bu benim alevi yakışım bir son muydu değiştirebiliyor muyuz malena için?

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Kısım dediğiniz grace pointler mi?haligtree yi kaçırmış olabilirsiniz

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    21-22 ve 23 opsiyonel bolgeler, Malenia da ayni sekilde opsiyonel. Hala istediginiz zaman gidebilirsiniz bu bolgelere.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Arkadaşlar ben bu harita şemasını takip ediyordum orada 20. Kısımda ki fire giantı kesip alevi yakınca 24. kısıma geçtim 21-22-23 ü atladı gibi oldu acaba alevi erken mi yaktım. Bir de bu benim alevi yakışım bir son muydu değiştirebiliyor muyuz malena için?

Belki bitirmişsindir ama cevap vereyim. Erdtree yandıktan sonra ona gidiyorsun oyunun sonu için. 3 tane boss ile kapışacaksın. Ondan sonra elindeki rünler ile istediğin sonu açabilirsin. Lakin save alınmıyor, bir son göreceksin haberin olsun. Eğer önemli yan görevlerden bir tanesini bitirdiysen ismini vermeyeyim bir karakter summon ederek farklı bir son da açabiliyorsun.

Bahsettiğin boss Malenia opsiyonel boss. Kan lordu olan Mohg da aynı şekilde opsiyonel. Oyun bittikten sonra da dövüşebilirsin. Lakin bir konuda uyarayım mesala Goldmask görevini başlatmadıysan Erdtree yandıktan sonra onu yapma imkanın olmuyor. Birkaç npc yine kayboluyor sana Limgrave'deki ejderhanın yerini söyleyen Yuria gibi.

Haligtree'ye ulaşmak istiyorsan Albinauric Village'da ve Castle Sol'da madalyonun iki yüzleri var. Onları topladıktan sonra Grand Lift'e gidip madalyonu tutman gerekiyor. Seni Consecrated Snowfield'a yönlendirecek. Kuzeydeki Albinauric kasabasına gidip Evergaol'a girmen gerekiyor. Burada puzzle var 4 tane alev yakıyorsun lakin seni arkalayan bir Black Knive suikastçisi var dikkat et. Puzzle'ı çözdükten sonra Evergaol'a girdiğin yerin yukarısında merdivenler var. Oradaki teleport noktası seni Haligtree'ye ışınlayacak.

Kolay gelsin

• Elden Ring sevgim sınanmasın lütfen 😀

Elden Ring | XBOX [ANA KONU] [Rehber ilk sayfada]

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    👏🏻👏🏻 nereden aldiniz:)

• berky88 kullanıcısına yanıt
    Kendim tasarlayip basım yaptirdim hocam.

Alttaki kupaya bayıldım 😀

• berky88 kullanıcısına yanıt

Kupa da ki Flask of Crimson Tears ve Blackguard Big Boggart arasındaki ince detayı farkettin mi hocam Elden Ring | XBOX [ANA KONU] [Rehber ilk sayfada] 

"Marika'nın memeleri aşkına, açıkmış olmalısın."

-Blackguard Big Boggart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 21 Temmuz 2022; 19:28:45 >
    Aynen hocam o karakteri ben ilk oynayisimda kaçırdım hatta 2. Playthrough da farkettim 🙂

• Arkadaşlar tüm sonları görmek için herhangi bir save falan almak gerekiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

• jermines kullanıcısına yanıt
    Öncelikle tüm sonlar icin questleri bitirdiğinden emin ol son bossu kes sonra konsolu offline moda al istedigin sonu seçip round table a gelince konsolu online a al tekrar local save’i sil diğer sonlar içinde aynı işlemi yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berky88 -- 22 Temmuz 2022; 3:23:56 >
  • Boss için yardım isteyen arkadaşlar eklesin gamertag: The Assgardian

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok güzel olmuş teşekkürler

• Patch 1.06 yama notları

https://en.bandainamcoent.eu/elden-ring/news/elden-ring-patch-notes-106

Pvp konusunda şikayetleri dikkate almışlar belli ki inşallah bu sayede oyuncu sayısı artar :)

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.