Şimdi Ara

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
103
Favori
331.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 13 Aralık 2019; 9:57:56 >
  • Fromsfotware bitane takvim yapmış, orda da Haziran ayında Elden Ring ibaresi geçilmiş,millette kaynamış deli gibi Haziranda Elden Ring çıkacak diye, forumlar kaynıyor. Arkadaş hiç mi akıllarına gelmiyor zaten E3 2020 Haziranda, orada göreceğiz işte gameplay,bu yani olay.2020 zor bile bence çıkış için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEKOKOBE35

Fromsfotware bitane takvim yapmış, orda da Haziran ayında Elden Ring ibaresi geçilmiş,millette kaynamış deli gibi Haziranda Elden Ring çıkacak diye, forumlar kaynıyor. Arkadaş hiç mi akıllarına gelmiyor zaten E3 2020 Haziranda, orada göreceğiz işte gameplay,bu yani olay.2020 zor bile bence çıkış için.
    Takvim değil çekiliş yapmışlar bi kişi de Elden Ring posteri kazanmış. Hangi forumlar kaynıyor?
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    "gitgood" diye bir deyim var duymuşsunuzdur.
    Bu oyunlar için söylenebilecek en iyi tabir budur.
    Neticede atom parçalamıyoruz, biraz sabır ve tekrar ile başarılabilir.
    Ama o sabır ve özellikle zaman bende yok, maalesef.

Ha, ama Enis Kirazoğlu'nu anlamam bak.
    zor diye oyun oynamamak nedir?
    senin işin zaten oyun oynamak, derdin ne hocam?
    Şimdi patron bana iş verse, ben "zor bu yapamam" desem ne olur?
    O tür adamları eleştiririm, ama sıradan oyuncuyu asla eleştirmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

"gitgood" diye bir deyim var duymuşsunuzdur.
    Bu oyunlar için söylenebilecek en iyi tabir budur.
    Neticede atom parçalamıyoruz, biraz sabır ve tekrar ile başarılabilir.
    Ama o sabır ve özellikle zaman bende yok, maalesef.

Ha, ama Enis Kirazoğlu'nu anlamam bak.
    zor diye oyun oynamamak nedir?
    senin işin zaten oyun oynamak, derdin ne hocam?
    Şimdi patron bana iş verse, ben "zor bu yapamam" desem ne olur?
    O tür adamları eleştiririm, ama sıradan oyuncuyu asla eleştirmem.
    hocam enis konusunda bence yanlış düşünüyorsunuz. şöyle bakın olaya, her doktor her ameliyatı yapamaz. göz uzmanına , git beyin ameliyatına gir dersen o da yapamam der. oyun sektöründe de durum böyle. her editör her oyun türüne yatkın olmuyor. yetenek meselesi. kimisi rpg yi oynamayı iyi beceriyor kimisi düz aksiyon oyunlarını. kimiside fps yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 8 Ocak 2020; 16:43:27 >

• Hocam aynı fikirde değilim
    Yatkınlık vs mazaret değil, işi bu.
    yetenek de bir yere kadar, ben adamdan "No hit run" beklemiyorum zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum. Benim demek istedigim de oydu. Zorlugundan dolayi bitirilmeyecek bir oyun serisi degil kesinlikle bitirmek isteyen zaman ayirip bitirebilir. Kotu oynasaniz bile grind yapip level alarak cok zor dedigiz dusmanlari kolayca gecebiliyorsunuz. Git gud da diyebilirsiniz fakat ben daha cok zorlugu oyunun size hic bir sey anlatmamasi ve oyuncuyu cok gucsuz baslatmasina bagliyorum. Ilk basta size tek atan dusmanlara lvl alinca onlar size vuramadan tek atiyorsunuz cunku. Ilk defa oynayan icin zorluk oyunun sizi biliyor kabul etmesinde bence. Misal bloodborne benim ilk souls oyunumdu. Arayuzu bile 2. denememde cozdum. oyun silahi elinize nasil alacaginizi bile soylemiyor. Zorluk daha cok burda bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:28:7 >
  • George Martin var diye çok büyük beklenti içindeyim. Ana karakter aniden ölürse şaşırmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Levenbreh

George Martin var diye çok büyük beklenti içindeyim. Ana karakter aniden ölürse şaşırmayın
    ben G.Martin in fazla dahil olucagını sanmıyorum. Sadece "Danısman" tarzı olucak bence o. Simdi yazacagım şey tamamen kendi fikrim. Miyazaki nin hikaye icin Martin e ihtitacı yok bence. Tabii Elden Ring, soulsborne gibi degil de biraz (open world demislerdi galiba)witcher gibi olursa,Martin world building de lore icin etkili olabilir
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru olabilir ama bence Miyazaki bayağı büyük bir lore oluşturmak istiyor keza Martin'de kaliteli bir yazar olduğundan dolayı kısa sürede böyle bir şey başarması zor. 2015'de başladıklarını varsayalım ancak 3-4 senede böyle bir şey oluşturabilir yani ben G. Martin'in payının büyük olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ben Miyazaki'nin G. Martin gibi bir adamdan sonuna kadar yararlanmayıp danışman olarak kullanacağını sanmıyorum. Zaten oyunu oynadığımızda G. Martin etkisi anlayacağız. Hikaye ve gidişat kendini belli edecektir.

• Bu arada Dark Souls 3 Ringed City DLCsi bittiğinde Elden Ringe başlanmış, yani Mart 2017. O yüzden de 2020 de çıkacağını da düşünmüyorum.
  • Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]
    Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 30 Ocak 2020; 16:3:52 >
  • Şubatta çıkış tarihi açıklanıyo yani inşallah erken çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun gösterileceği Taipei Gameshow virüs nedeniyle ertelendi.
  • günlerce farm yapıp, binlerce kez öleceğim yeni bir oyun için Allah'ın neden bu kadar heyecanlıyım.
  • Dark Souls 3 ve Sekiro'nun bestecisi Elden Ring üzerinde çalışıyor. Soundtrack'ler emin ellerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 29 Mart 2020; 14:47:28 >
  • konu hortlayınca gameplay geldi sandım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.