Şimdi Ara

Elden Ring - From Software & G.R.R. Martin - 21.01.2022

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: resE , broodofqueen , toprak12345 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
582
Cevap
27
Favori
27.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 123
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 73
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 14 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 27
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • broodofqueen (73 mesaj) Gaiseric (41 mesaj) berk13141516 (38 mesaj) Raising Kratos (35 mesaj) melkor23 (28 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (425 mesaj) Mobil (85 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (31 mesaj) (17 mesaj) (18 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> RPG >> Elden Ring - From Software & G.R.R. Martin - 21.01.2022
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13025 Mesaj
    Bol bol at çağırırız artık koşmak yok yola devam

Grafik motoru ds3 gibi
    Baş karakter de ds3 gibi
    Pvp gördüm
    Coop olayını gördüm
    Black maiden gördüm sanki
    Oyun mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj

Yakın dövüş sistemi nasıl olacak acaba ?Bir sonraki oyunda yeni grafik motoruna geçerler bence.

|
    |
  • Yarbay
    4326 Mesaj
    Tamam bu oyunu mekanikleri icin oynuyoruz ama oyun resmen rezalet gozukuyor. Bloodborne daha iyidi. Ps3 doneminde kalma gibi grafikler. Yani eskiden kucuk bir firmaydi evet ama artik cok kazanan, goty sahibi bir firma ama grafiklerde gram gelisme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 10 Haziran 2021; 23:49:13 >
  • 3 dakika bile beni bu dünyadan alıp götürmeye yetti. Tüm zamanların en iyi oyunu geliyor...

• Yarbay
    13025 Mesaj
    Grafik çöp

|
    |
  • Yarbay
    9609 Mesaj

O kadar da uçmayın ya.

|
    |
    Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3665 Mesaj

Hem magic hem de dexterity oynanış vardı. demek oluyor ki; karakter geliştirebileceğiz  

grafik kalitesi çok dert değilde, oynanışta bir yavanlık var gibi. Bilemedim. Umarım gameplayde kaygılarımda yanılırım.

Ocak 2022 olması, bildiğin nimet. kaçırmayız hemen oynarız

|
    |
  • Yarbay
    2246 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Tobi.

Müthiş bir trailer yayınladılar be.Hiç beklemediğim bir anda, sonunda Jeff abimiz bize güzellik yaptı.  

Martin ile Miyaziki reislerden şüphem yok.Grafikler isterse Dark souls'un birinci oyunda ki ayarlarda 15-30 fps olsun.Ben oturur o oyunu saatlerce oynarım.  

|
    |
  • Yarbay
    3665 Mesaj

grafik istiyorsan, demons souls oyna.

|
    |
    UcanHollandali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj

Ben çok beğendim. Grafikler umurumda değil açıkçası, Soulsborne'un karanlık dünyasından sonra daha canlı ve büyülü bir dünya sunacağı bekleniyordu bu oyunun ve bu büyülü havayı da gayet güzel sunabilmişler bana göre. Dark Souls 2 gibi çeşit çeşit mekanlarda ve temalarda geçecek. Soulsborne oyunlarını oynarken en çok zevk aldığım şeylerden birisi belki de en zevk aldığım şey yarattıkları dünyayı keşftetmek, bu yüzden bayağı heyecanlandım. Soulsborne oyunlarından çok daha çeşitli bir oynanış sunacağı da ayrı bir heyecan konusu benim için.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ef/61/81/ef6181dfc803b805383da50f0c1e6e9e.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaiseric -- 11 Haziran 2021; 0:3:44 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Vay arkadaş, son 30 dakika kala, bunlar daha da bir şey göstermez deyip izlemeyi bırakmıştım. Adamlar ciddi ciddi Elden Ring göstermiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    193 Mesaj
    2022 game of the year açıklandı :-)

|
    |
  • Yarbay
    6115 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Grafikler konusunda eleştiren arkadaşlara saygım var. Her oyuncunun beklentisi farklıdır ama Demons Souls ile kıyas bence yanlış. Demons Souls platforma özel bir oyun, ötesi Bluepoint mekaniklere ve atmosfere hiç dokunmadan sadece grafiklere odaklandığı için ve tabiiki PS5 çıkış oyunu olduğu için benzer kalitede grafikleri bu oyundan beklemek haksızlık olur. Ayrıca oyun her platforma çıkacak ve biliyoruz ki eski platformlara geliştirilmeye başlandı. PS5 ve SeriesX/S konsollar geriye uyumlu olmasa muhtemelen yeni nesile çıkmazdı. Fromsoft oyunları hiçbir zaman kaplama kaliteleri ile anılmadı ki. Bu oyunların sırrı(mekanik ve oynanışı dışında) atmosfer ve detay. Mesela Sekiro'nun PS4 boyutu 17, PS5 boyutu 12 GB. Tüm bunların yanında oyun açık dünya, bu bile grafikleri kısmaları için bir sebep oluşturmuş olabilir.

Ki ben grafiklerede tamamım. Muhteşem bir atmosfer ve detay var hem karakterlerde hemde çevre tasarımlarında.

• Binbaşı
    1555 Mesaj
    Çok iyi görünüyor, umarım solosu zor olur ve Coop ağırlıklı bir oyun olur. Demon's Souls zorluk açısından hayal kırıklığıydı, özellikle bosslar tekdüze saldırılar yapıyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Colibri. -- 11 Haziran 2021; 0:10:2 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1051 Mesaj
    Birşeye fazla hype yapılınca hayal kırıklığı oluyor her zaman. Gösterilen hiç birşeye vay be demedim. Açık dünyası ve karakter gelişimi umarım memnun eder yoksa yeni hiç birşey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2246 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Tobi.

Martin üstadın istekleri çok olduğu için.Miyazaki üstadımızda biraz grafiklerden kısmış olabilir.Dark Souls 3'ün grafikleri hala bana şahane geliyor.Acaba bu oyunda ne gibi yenilik olacak.Çıksa da oynasak yav :(

|
    |
  • Yarbay
    8096 Mesaj

Her türlü oynanır tabii ama buradaki sorun görsel kaliteden ziyade karakterlerin animasyonları bence, zira Demon's Souls 2009, Dark Souls 2011 ile hala aynı, bu kabul edilebilir bir şey değil diye düşünüyorum. Üstelik Sekiro'da oynanış ve animasyon anlamında çağ atladılar, belli ki bu oyun çok önce geliştirilmeye başlanmış ve ara ara durmuş ara ara devam etmiş. Sekiro'da gördüğümüz epik oynanış yüzünden şu gördüğümüz şeyin 2017'den beri geliştirildiğine pek inanmıyorum, çok daha eski ve sorunlu bir sürece sahip olduğu çok açık.

|
    |
  • Yarbay
    3665 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Grafikler konusunda eleştiren arkadaşlara saygım var. Her oyuncunun beklentisi farklıdır ama Demons Souls ile kıyas bence yanlış. Demons Souls platforma özel bir oyun, ötesi Bluepoint mekaniklere ve atmosfere hiç dokunmadan sadece grafiklere odaklandığı için ve tabiiki PS5 çıkış oyunu olduğu için benzer kalitede grafikleri bu oyundan beklemek haksızlık olur. Ayrıca oyun her platforma çıkacak ve biliyoruz ki eski platformlara geliştirilmeye başlandı. PS5 ve SeriesX/S konsollar geriye uyumlu olmasa muhtemelen yeni nesile çıkmazdı. Fromsoft oyunları hiçbir zaman kaplama kaliteleri ile anılmadı ki. Bu oyunların sırrı(mekanik ve oynanışı dışında) atmosfer ve detay. Mesela Sekiro'nun PS4 boyutu 17, PS5 boyutu 12 GB. Tüm bunların yanında oyun açık dünya, bu bile grafikleri kısmaları için bir sebep oluşturmuş olabilir.

Ki ben grafiklerede tamamım. Muhteşem bir atmosfer ve detay var hem karakterlerde hemde çevre tasarımlarında.

From software oyunlarına gönül vermiş oyuncuların %95 grafiğe takılmaz zaten. kalan %5 de teferruat.

• Yarbay
    3665 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Öncelikle birkaç ay önce sızan düşük çözünürlüklü oynanış videoları doğru çıktı, oradaki sahneleri gördük.

İkincisi, trailerda ben çok net aynı ya da çok benzeyen mekan ve karakterler gördüm. Cemetery of Ash, Irithyll, Duke's Archive, Lothric ya da Ring City'i çok andıran bir yer daha vardı, katedral zaten aynıydı neredeyse, düşmanlardan Seth, Smough, Gaping Dragon'a da çok benzeyen bir yaratık vardı, Gundyr, Tower Knight. Bazıları çok andırıyor, bazıları neredeyse aynı Smough mesela, eldeki malzemeler boşa gitmesin tercihi mi yoksa evrenler mi birleşik merak ettim.

dark souls oyunlarında, geçmiş oyunlara hep bir gönderme vardır ama Smough hakkaten olmamış üstad  

|
    |

• Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Tekrar merhaba PlayStation 3,5 era.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.