Şimdi Ara

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.271
Cevap
102
Favori
331.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tarih doğru bence. bu oyunun çapı çok büyük olacak o sebeple çıkması baya uzun sürecek ve olaylı olacak gibi.

• Ben bu tarihe kabulüm bu arada,1 kere oyunu göstersinler yeterli.

• Oyunda bariz bloodborne havası sezdim. Oynanabilir duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

2 yıl sonrası için bu kadar spesifik bir tarih vermek çok mantıklı gözükmüyor hem yayıncı için hem from için. reddit'te de aynısı konuşuldu büyük ihtimalle Amazon'un hatası.

• Arkadaş en azından bir parça fragman izlet neden bu kadar gizem.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:36:6 >
  • FromSoftware: Elden Ring'i Geliştiriyoruz

Haziran 2019'da E3 etkinliğinde duyurulduğundan bu yana Elden Ring'ten haber alamıyorduk. FromSoftware neredeyse bir buçuk yılın ardından ilk defa oyun hakkında açıklamada bulundu.

FromSoftware'ın resmi Twitter hesabından yapılan Japonca açıklamaya göre oyun geliştiriliyor.

Başka bir tweette ise oyuncuların oyuna olan coşkusu ve desteğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiler ve oyunu sabırsızlıkla beklediğimizi umduklarını belirttiler.

Hidetaka Miyazaki ve George R.R. Martin tarafından oluşturulan bir dünyada geçecek karanlık fantezi aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring'in çıkış tarihi henüz belli değil. Önümüzde 10 Aralık'ta düzenlenecek The Game Awards 2020 etkinliği var. Umuyoruz ki orada görürüz.

• playstation 5 de gizem, bu oyunda gizem. kuruttular bizi Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]  10 aralıkta az da olsa oynanış görsek bari

• TGA2020'de umarım görürüz bir kısa gameplay insanları heyecanlandıracaklardır bu kadar sessiz kalmasalardı ama From Software ve başında kimler olduğunu görünce hayal kırıklığına uğrayacağımızı düşünmüyorum..:)

@veteran_gamer

• Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]
    Şükür, yaşam belirtisi gösterdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gameplay gelsinde tarih görmesekte olur.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt

buna da şükür dedirttiler ya Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU] 

• bunu vaatiden bile duymadım baya uçuk bi teori

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:37:55 >
  • Hayat belirtisi versiyon2

• TGA'da bir gameplay görürüz artık. Bu Sessizlikte güzel bir şekilde bozulacağını düşünüyorum. :)

• SAVAŞIMIZ BÜYÜK :D

Elden Ring & Shadow of the Erdtree (21.06.2024) [PS ANA KONU]
  • Anketler şaşırtıyor.

https://strawpoll.com/wq8dsskg2/r

• Ben şaşırmıyorum. GoW ve Zelda:BotW oyunları devam oyunları, az çok ne olacağı belli. Gameplay aynı olacaktır, yalnızca hikaye farklı. Ama Elden Ring açık dünya bir Miyazaki oyunu, az bile oy almış. Oyunu oynamayacak daha doğrusu oynayamayacak olan bile merak ediyor(benim gibi). Gerçi ben artık oynarım, Bloodborne sağ olsun elimiz alışıyor yavaş yavaş.

• God Of War-Elden Ring yeni nesilin ilk yıllarında gelecek bu müthiş bir şey

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.