Şimdi Ara

ELANTRA LED AMPUL ÖNERİSİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kusura bakmayın merceksiz fara da bilmem kaç lümen ledi takıp sol şerit fatihi benim dercesine milleti kör edip öndekinin hatasına hata eklemekte ne kadar etik adam bariyere girse ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prinz Eugen

Kusura bakmayın merceksiz fara da bilmem kaç lümen ledi takıp sol şerit fatihi benim dercesine milleti kör edip öndekinin hatasına hata eklemekte ne kadar etik adam bariyere girse ne olacak.

Merceksiz xenon daha etikse kullanın. xenonun amacı mercekle kullanmak zaten.
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    inwells ler led.
  • MU5T4F4 kullanıcısına yanıt
    Halojen ampulün suyu mu çıktı arkadaş halojen ampulü söküp led takmış sırf millete ders vercem diye kör edip trafiği riske atarak şuan led mi daha etik xenon mu daha etik muhabbeti yapmıyorum en az önde ki sürücü kadar bu arkadaşta hatalı hatayı hata ile telafi ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 15 Mayıs 2017; 11:27:36 >
  • Resimdeki gibi birinin bana yanaşabilmesi için sağ tarafın dolu olması lazım. Ama selektörü adam gibi yapan insanlar var mal gibi yapanlar var.

Sol sağ dolu izmirden aliağa yolu sağ taraf silme kamyon tır. Biri geldi dibimde böyle bir selektör yaptı. Sağ dolu neyse bir boşluk bulup bunu önüme aldım. Audinin spor bir modeli Almanya plaka 3 4 km buna arkadan selektör yapıp durdum salak bir yere gidemiyor ki. İsterse araç 5000 beygir olsun yol dolu. Almanya da bu hareketleri yapabiliyor mu yapamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Alırken hiç ömürlerine bakmadım açıkcası.Nb lar 2 sene kadar gitti.Önce sağın kısası yandı sanki ayarlamışlar gibi 2 hafta sonrada sol yandı.Benimkiler H4 ampüldü.
    ..Bu philips racing vision lar artık ne kadar giderse.Eğer ömürleri çok kısa olursa birdahaki sefere bende gözü karartıp led olarak şunlardan alacağım.

http://www.ebay.com/itm/H4-252W-25200LM-PHILIPS-LED-Headlight-Kit-Hi-Low-Beam-Bulb-White-6000K-Power-US-/252717641504?hash=item3ad7252f20:g:2q0AAOSwdGFYt4r~&vxp=mtr&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hız sınırı neyse genelde o hızla giderim mesela bana bunu yaptı ve delirtti takip mesafesi var isterse çarpsın kendi bilir. Hızı 70 50 civarına indiririm. Mecbur yavaşlar.

Adam arkadan beni kör edecek de yol isteyecek çok bekler. Çabuk sinirlenip siniri çabuk geçen tiplerden biriyim.

Solu gasp edip şerit değiştirmeyi bilmeyen adamlara bende sinir oluyorum. Arkadan bana fazla selektör atan olmaz zaten. Atan uzaktan atsın dibime gelmişse zaten sağda boşluk arıyorumdur.

100.000 lümen videosuhttps://youtu.be/0vc27hg38m0

• Trafik de kimseyi rahatsız etmemek lazım.

• Tofaşların ampüller ayarsız mı nedir. Yolu değil gözümü aydınlatıyor genelde.

• quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Alırken hiç ömürlerine bakmadım açıkcası.Nb lar 2 sene kadar gitti.Önce sağın kısası yandı sanki ayarlamışlar gibi 2 hafta sonrada sol yandı.Benimkiler H4 ampüldü.
    ..Bu philips racing vision lar artık ne kadar giderse.Eğer ömürleri çok kısa olursa birdahaki sefere bende gözü karartıp led olarak şunlardan alacağım.

http://www.ebay.com/itm/H4-252W-25200LM-PHILIPS-LED-Headlight-Kit-Hi-Low-Beam-Bulb-White-6000K-Power-US-/252717641504?hash=item3ad7252f20:g:2q0AAOSwdGFYt4r~&vxp=mtr&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bu 252w dogrumu

Araba yanar yaw..

Anladığım kadarıyla herbiri 126 toplamda 252 yapıyor.Düşününce dehşet aydınlatması olmalı aslında alıp denemeye değer.
  • ozgutozkan kullanıcısına yanıt
    Genelinde xenon yada 100w lık halojen olduğu için normaldir bendede tofaş var far ayarını yaptırıp trafiğe çıkıyorum 10 lirayı çok bulanlar var.

• Kastamonudayken çok karşılaşıyordum. Orda bide yola domuz çıkma ihtimali var. Çarpınca araba kazası gibi oluyor.
  • Led işinden vazgeçtim gibi

fan sesi şikayetleri çok ve beni en deli eden durum arabadan harici ses gelmesidir

hayatta tahammül edemem

osram nightbreaker veya philips xtreme vision alabilirim

ama onlarında ömrünün çok az olması soru işareti

6 ay veya senede bir 150-200 lira ampul parasımı vericez
    general electric megalight ultra var birde o ampule bakın kısmen daha ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgutozkan

Kastamonudayken çok karşılaşıyordum. Orda bide yola domuz çıkma ihtimali var. Çarpınca araba kazası gibi oluyor.

Kastamonuda apaçi çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prinz Eugen

Halojen ampulün suyu mu çıktı arkadaş halojen ampulü söküp led takmış sırf millete ders vercem diye kör edip trafiği riske atarak şuan led mi daha etik xenon mu daha etik muhabbeti yapmıyorum en az önde ki sürücü kadar bu arkadaşta hatalı hatayı hata ile telafi ediyor.

Sende haklısın.
  • 2006dan beri sifir olarak aldigimiz fiat ideada hicbir ampul degismedi sukur. halojen ampuller. normal mi bu durum? halojenler hep boyle uzun omurlu mudur? diger ampul cesitlerini bu kadar uzun kullanmak mumkun mu? otoda masraftan kacinmaktan yanayim. 75000km ye yeni girdik. degistirdigimizde de yine dizel ve en dusuk vergiden oturu yine 1.3 lt olmali. niye dizel, cunku dusuk tuketimin yanisira kampanyalarla depolayabiliyorum. neyse konumuz ampul, saptirmayayim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

2006dan beri sifir olarak aldigimiz fiat ideada hicbir ampul degismedi sukur. halojen ampuller. normal mi bu durum? halojenler hep boyle uzun omurlu mudur? diger ampul cesitlerini bu kadar uzun kullanmak mumkun mu? otoda masraftan kacinmaktan yanayim. 75000km ye yeni girdik. degistirdigimizde de yine dizel ve en dusuk vergiden oturu yine 1.3 lt olmali. niye dizel, cunku dusuk tuketimin yanisira kampanyalarla depolayabiliyorum. neyse konumuz ampul, saptirmayayim.

yukarda verdiğim listede normal ampullerin ömrü yaklaşık 1500 saat

performans olanların 400 saat civarı

dahada perf olanlar 150 saate kadar düşüyor

çokda yol yapmadığınıza ve gece kullanımınız az olacağına göre normal yani
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.