Şimdi Ara

EL YAPIMI KULUÇKA MAKINASI YUMURTADA BILMEDIGIM LEKELER

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik >> EL YAPIMI KULUÇKA MAKINASI YUMURTADA BILMEDIGIM LEKELER
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Herkeze merhaba forum a yeni kaydildum sormak istediğim bir soru var kulucka makinamı kemdim yaptim maliyeti 45 lira neyse ben bu makinayi 2 gün bos calistirdim ısı 37.7 -38.0 nem %55-%65 4 gün oldu yumurtalari koyali ama yumurtalar gunden güne lekelenmeye basladı(lekeler içden disinda lekeler yok ) yeni ve ilk makinam olduğu için konuya hakim olanlardan destek bekliyorum yumurtada değişimler normalmi lekeler yani lütfen yardim edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    7124 Mesaj
    Lekeler ne anlama geliyor bilmiyorum ancak bu işte 3 temel unsur var.Nem,sıcaklık ve hareket.Yumurtalar sabit duruyorsa civciv çıkmayacaktır.
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    Yumurtaları 3 ve 4 saatte bir çeviriyorum dısardan yaptigim bi sistemle 45 derece çevirmede sıkıntı yok nem 55-65 Sıcaklık 37.5 38.0 derece ampulle ısıtıyorum bu lekeleri gorunce biraz korktum ilk deneyimim sonuçta

|
    |

|
    |
Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.