Şimdi Ara

EL YAPIMI DİREKSİYON STANDI (Driving Force GT) İki farklı tasarım beğen ve kendin yap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
12.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evinizde veya yakınlarınızda kolayca bulabileceğiniz malzemeler ile kendiniz yapabileceğiniz, sadece demir kaynatma işlemine para vereceğiniz bir stand yaptım.Bana maliyeti 20 TL oldu, bakalım beğenecekmisiniz

Öncelikle direksiyonun oturacağı boyutlarda bir sunta.
     EL YAPIMI DİREKSİYON STANDI (Driving Force GT) İki farklı tasarım beğen ve kendin yap

Hurda bir sandalyeden söktüğüm alt demir

Pedalların oturacağı sunta (pedallar kaymıyor ama her ihtimale karşı ben arka kısıma vida sabitledim)

Vantilatörün alt demiri (sandalyenin demiri ile birebir uydu)

Demir doğramacıda yaptırdığım alt taban

Bunlarda parçaların birleştirilmiş resimleri

Henüz boya atmadım ama boya işleminden sonra daha şık bir görüntüsü olacaktır.

Direği tam ortada istemeyenler için bu tasarım daha uygun yapım aşamasını sayfanın altlarına doğru görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.c.i -- 27 Eylül 2010; 20:08:28 >

• Çok güzel olmuş..Peki ps3 standı yapılabilirmi
  • Gayet güzel olmuş eline sağlık.Kuzenimde logitech in vardı ps3 için.O marangoza yaptırmıştı böyle daha ucuz bi maliyetle işin içinden çıkmışsın.
  • Ovv müthiş.
    Kolaymış gibi anlatmışsın ama el becerisi ister bu iş. Kendim yapamazdım şahsen böyle birşeyi.
  • eline sağlık hocam güzel olmuş, 20 lira masrafa göre gayet iyi.
  • Ersin sende zehir gibi kafa var valla çok güzel olmuş güle güle kullan
  • süper olmuş hocam banada lazım 1tane böyle birsey ütü masası büyük kacıyor biraz
  • eline sağlık ersincim süper
  • çok güzel olmuş ersin
  • mak gavyer
  • bncede ev yapimi direksiyon ilk defaa gordum guzel olmus ama
  • Bendede hurda sandelye var süper olmuş yemin ederim
    Bende yapıcam en kısa zamanda gerçkten süper olmuş büyük şemsize var doındurma şemsiyelerinden onun sopasından birşeyler üretebilirim hem ayarlanabilirde off harika yaa
  • Ersin, eline sağlık abi.. Direksiyon alınca buna benzer birşeyde ben yaparım artık senin resimlerine baka baka... Eywallah..
  • Bende aynı direksiyondan var böyle bi stand yapim istese 50 tl masraf olsun valla 20 tl ye böyle bişe yapmıssın çok hoş görünüyo helal olsun
  • Eline saglık güzel iş...Bir de sorum olacak direksiyonun iyi mi bende almayı dusunuyorumda driving force ...?
  • bu ne len çok dandik yakışıomu hiç sana bi kere bu katlanmıyo
    şaka bi yana züpper olmuş ersin-can
    standdan deilde o bağladığın direksiyondan yapsana bana el yapımı 25 tl veririm (kargo sana ait)
    www.ersinhandmadewheelstand.com/cakmalojitekdireksiyon/php4785

• güzel olmuş benimki 0 TL, tv sehpasına monte ettim alt kısımda kapaklı tarafada pedalları koydum foto çekerim bi ara
  • Vay güzel olmuş
  • Halıyı beğendim..
    Ama sistem olarak benimkinin üstüne yok..

Ayrıca bunun üstüne halıfleks kapla.O zaman zerre kaymaz.Ordaki çivilere gerek yok..Hem bunda kayma belki öne doğru olmaz ama sağa sola kayma yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 25 Eylül 2010; 17:11:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

Halıyı beğendim..
    Ama sistem olarak benimkinin üstüne yok..

görelim senin sistemide
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.